Autor Zpráva
chil_cz
Profil
[…] pekne rano ja chil! :)

Moderátor Chamurappi: Vytrženo z názoru na stránku http://www.centrum-security.tym.cz.
Miloš
Profil
chil_cz
Proč píšeš na konci většiny svých příspěvků ja chil! :)?
fandaa
Profil
Miloš
Nevím proč to píše, ale vždycky mě to rozesměje.. Cituji: A ať se dáří ja chil! :))))
chil_cz
Profil
fandaa
Miloš

jo panove jsem rad ze vas rozesmeju no zvyk je zelezna kosile a na boardech kdyz sem zacinal zadne registrovane nickname atd nebyly tak sem se podepisoval pod kazdy prispevek a uz mi to zustalo ;) toz pekny vikend vsem a at se dari ja chil! :)
Miloš
Profil
chil_cz
tak sem se podepisoval pod kazdy prispevek a uz mi to zustalo
Se divím, že to ještě žádný z moderátorů nezačal odstraňovat, poněvadž
Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.

Ještě by mě zajímalo, co znamená to ja
— přitakání ve smyslu na ja (no jo)
— zájmeno já (a tedy podpis ve stylu Já Claudius)
— rozdělení jména Jačil (Ячил)
— Iniciály (například Jaroslav Čilimník)
— ještě jiný blábol
— úplný blábol
Gekon
Profil
Miloš
Se divím, že to ještě žádný z moderátorů nezačal odstraňovat, poněvadž
Už jsem se párkrát pokoušel, jednou jsem mu snad i vyhrožoval fyzickou likvidací, nic nepomohlo, tak to přenechám vyšším instancím.
Miloš
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunutá reakce na příspěvek odjinud.

chil
at se dari ja chil! :)
Properuna – už je tu zase zase Ячил?
chil
Profil
chil
„at se dari ja chil! :)“
Properuna – už je tu zase zase Ячил?

hehe lol panove tak toto je doopravdy sranda, vy chcete cenzurovat lidi kteri vam tady prinasi nejake informace jenom za to ze popreju vsem at se jim dari a rozloucim se za svojim prispevkem? no tak k tomu moc nemam co rict, snad jenom ze tam na te druhe strane sedi 15ti lety kluk nebo stary komunista, toz enjoy a at se dari ja chil! :)
chil
Profil
pro vsechny kterym neda spat ma posledni veta skoro za vsema prispevkama, tak:


se
daří

chil!

... "ať se daří" je prani at se vam vsem dari v praci, "já" jsem jakoze ja, "chil" je muj nickname, "ja chil" je osobnejsi nez rict pouze nickname. takze at se dari ja chil znamena ze vam chil preje at se vam dari ... esi nejste schopni pobrat ze vam nekdo popreje at se vam vsem omlouvam a at se dari! :) ja chil! :)
Miloš
Profil
chil
Buď té lásky – když už porušuješ pravidla, nenadávej mi do patnácttiletých komunistů; jinak si to klidně endžojuj, jačile.
Miloš
Profil
chil
Stojí ti za to otvírat přes rok staré vlákno, nadto off-topikemmm?
imploder
Profil
chil
Dalo by se pochopil, kdyby se po tobě chtělo, abys něco dělal a ty's na to nebyl zvyklý a zapomínal bys na to. Ale tady jde o to, něco nedělat. A ty to přesto děláš. A přitom stačí tak málo: nenapsat před odesláním příspěvku ten "podpis". A pokud ho napíšeš, tak ho umazat. Nic těžkého pro 15-letého kluka nebo starého komunistu, natož tak inteligentního, rozumného a schopného člověka, jako jsi ty. Nebo se mýlím? Očividně si v té já(ú)chilovské obsesi libuješ.
Chamurappi
Profil
Reaguji na chila:
"já" jsem jakoze ja, "chil" je muj nickname, "ja chil" je osobnejsi nez rict pouze nickname
To mi nedává moc smysl. Není to osobnější, je to naopak poněkud cizí a primitivní. Asi jako když se snažíš dorozumět s mimozemšťanem. Já Chamurappi, ty chil, ty mě sledovat, já naučit tě česky.
Miloš
Profil
Chamurappi
Není to osobnější, je to naopak poněkud cizí a primitivní.
A jaksi prefabrikované (to nie je po slovensky – ako že by tam bolo priveľa fabrik)
DoubleThink
Profil *
chcete cenzurovat lidi kteri (...) rozloucim se za svojim prispevkem?
Vkládání podpisů odporuje pravidlům - je to opatření, které má snížit informační šum příspěvku. Pro jméno diskutujícího je ostatně celkem zřetelně vyhrazena první buňka řádku.
Je něco, co na této informaci nechápeš? Mám ti to vysvětlit jako patnáctiletému komunistovi?

V každém případě, jsou cesty, jak tě donutit respektovat závazná pravidla. Například můžeme tvé jméno přidat do zakázaných slov. Je jen na tobě, jestli nás k takovému opatření donutíš.
KinG-G
Profil *
Vždyť se tolik neděje přece ne?

chil to podle mě bere prostě jako např. Ahoj, nebo jakýkoliv jiný pozdrav..... Neřeknu, kdyby dával za jakýkoliv svůj podpis reklamu nebo já nevím co... Ale Ja chill je proste originál od chila... :)
Miloš
Profil
KinG-G
Porušuje tím pravidla. Pravidla, ať jakákoli, je nutno dodržovat, obdobně jako zákony. Přijde ti zákon pitomý? Lobuj, aby byl zrušen, ale neobcházej ho s rathovskou arogancí.
Jediné zákony (obdobně jediná pravidla), které jsem ochoten porušovat, se pohybují ve zcela jiných kategoriích – pokud by mě zákon nutil zabíjet některou skupinu lidí, mučit zvířátka a neutírat si zadnici, pak bych je porušoval jako zlo, ke kterému se mě snaží tzv. „vyšší moč“ přinutit, ale jestliže jde o pravidlo druhu nespamovat fórum dementím pseudopodpisem, pak nemám sebemenší důvod z „myšího principu mravního“ toto pravidlo bojkotovat. HOWGH.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Miloše:
Pravidla, ať jakákoli, je nutno dodržovat, obdobně jako zákony.
Každé pravidlo (i každý zákon) by ovšem mělo mít svůj účel a své zdůvodnění, k nimž by se mělo přihlížet při vyhodnocování a trestání přečinů. Nejsme inkviziční výbor.
Nemyslím si, že bychom měli chila nějak trestat za to, že nám „osobnějším“ způsobem přeje zdar. Zde se dozvídá, že části lidí jeho podepisování skutečně vadí. Jak s touto informací naloží, to už bych nechal na něm.

Mně osobně víc vadí, že nepíše s diakritikou, ale nebudu ho za to hnát na šibenici. Stačí mi, když ví, že to někomu vadí.
Miloš
Profil
Chamurappi
Každé pravidlo (i každý zákon) by ovšem mělo mít svůj účel a své zdůvodnění
Jistě, souhlasím, ale pokud nejde o „nouzi svědomí“, mělo by se proti ať už doměle či skutečně nesmyslným pravidlům (zákonům) protestovat zákonnou cestou, tedy jiným způsobem, než jejich porušováním. I když v případě Ячила jde spíš o ignoranci než o protest.

zdůvodnění, k nimž by se mělo přihlížet při vyhodnocování a trestání přečinů.
Taktéž souhlasím – proto nelituji toho, že Ячил za své jačení nedostal ban; ať se mu daří, on čil. ;-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0