Autor Zpráva
BaudySoft
Profil
Když se přihlásím úspěšně, tak mi to nevypíše žádnou hlášku. :-((( Jen mi to "sympaticky" nabídne ten samý přihlašovací formulář (asi k novému přihlášení pro "jistotu" :-)), Když si vyžádám heslo, (po zadání emalu) tak mi to sidce nové nabídne, ale nějak to neřeší zapomenutý nick, k čemu mi je nové heslo když neznám nick ?????? Vyžádání zapomenutého hesla mi nefunguje¨- myslím přihlášení (ani po kliku na odkaz pro změnu s přiděleným novým heslem). To jsi šil hooodně horkou jehlou koukám. :-)
Str4wberry
Profil
BaudySoft: „Když se přihlásím úspěšně, tak mi to nevypíše žádnou hlášku.

Stránky se zde kešují, zkoušel jsi refresh po přihlášení?
Chamurappi
Profil
Reaguji na BaudySofta:
kdo to psal?
Kešování nastavoval myslím Yuhů, samotné diskusní fórum napsali prapůvodně nějací zahraniční patlalové.

k čemu mi je nové heslo když neznám nick ??????
Za otázkou se píše jeden otazník, před kterým se nedělá žádná mezera.
Tvá druhá zdejší registrace je na jméno „Baudy1“.

To jsi šil hooodně horkou jehlou koukám. :-)
Vývojový tým, který horkou jehlou sešívá tuto diskusi poslední rok, to zřejmě nepovažuje za velký problém. Tříminutové kešování snižuje zátěž, čímž udržuje toto fórum při životě.
BaudySoft
Profil
Tak hlavně, že jsem byl poučen, že za otázkou se píše pouze jeden otazník bez mezery. Velice plodné, děkuji. :-) Jinak ostatní odpovědi OK.
Chamurappi
Profil
Reaguji na BaudySofta:
Velice plodné, děkuji.
Když se zeptáš jako trdlo, dostaneš plodnou odpověď.
Miloš
Profil
Na problém s kešováním jsem onehdá taky narazil.
Po několikerém neúspěšném přihlášení mě napadlo, kdy by mohl být zakopán jezevčík a taky že ano, po „občerstvení“ stránky jsem byl najednou přihlášený.
Věřím, že to může leckoho zmást a dovést k nepředstavitelným nápadům, jako druhá registrace a podobně. Nešlo by na login navázat nějakou hlášku, která by na případnou nutnost refreshovat stránku výrazně upozornila?
glerak
Profil *
Kuadrát!!
Umí mi prosím někdo prozradit, jaký nick patří k mojí adrese karelgal[]seznam[]cz?
Díky moc, heslo můžu měnit do halelůja, když neznám nick.
Fakt bomba.
Díky za odpověď.
Petr ZZZ
Profil
glerak:
Kuadrát!!
Dobrý večer.

heslo můžu měnit do halelůja, když neznám nick.
Tak už to chodí – zapomenu-li, kde bydlím, netrefím dom. Předpokládám, že nicky podle mejlů se zde nezveřejňují. Vyhledávání tebou uvedeného emajlu najde jen toto vlákno, stejně jako hledání tvé IP. Ale věřím, že si vzpomeneš na nějaký starší příspěvek, který jsi sem poslal pod původní přezdívkou. Vpravo nahoře máš políčko "hledat".
Chamurappi
Profil
Reaguji na gleraka:
Karlik.
joe
Profil
Nevím jak tu je kešování provedeno, ale v případě, že není, nebylo by to dobré rozdělit na keš obsahu s tématy a HTML formulář vůbec nekešovat? Navíc pokud se jedná o serverovou keš (počítám, že ano), tak znovu načtení stránky asi nestačí, ale je třeba čekat, až se keš obnoví, ne?
Davex
Profil
joe:
Toto téma je staré dva roky a stránky se už rok nekešují.
joe
Profil
Davex:
No jó, tak to pardon :) Jsem si všiml pár posledních příspěvků, zároveň mi to bylo divné, takový problém jsem neměl a ani si nepamatuji.
glerak
Profil *
Chamurappi:
Díky, a omlouvám se za agresivnější psaní.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0