Autor Zpráva
Ghosting - PDA
Profil *
Moderátor Chamurappi: Vytrženo z Vlastní doplňování barev do tiskárny.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ghostinga - PDA:
Kolonka „Jméno“ je určená na jméno. Myslíš, že někoho zajímá, že píšeš z PDA? Proč si to dáváš do přezdívky?
V chystaném novém JS pro tuto diskusi už je připravený filtr na podobná vyprávění, jako jsou „v práci“, „doma“, „zapomněl jsem heslo“ atd., ale PDA tam tedy ještě nemám :-)
imploder
Profil
Chamurappi
Jsou 2 možnosti:
a) přihlásím se na svůj účet, tj. vím heslo a jde to (např. i na tom PDA)
b) použiju jiné jméno
Nemůžu použít jméno už registrovaného uživatele, pokud se na něj nepřihlásím. Takže je nutné jméno nějak pozměnit a přitom aby bylo patrné, kdo to je.
Chamurappi
Profil
Reaguji na implodera:
tj. vím heslo a jde to (např. i na tom PDA)
Při konstrukci tohoto fóra nejde, aby to nešlo, pokud vím. Dokáže-li někdo odeslat formulář, může poslat příspěvek pod svým účtem.

je nutné jméno nějak pozměnit a přitom aby bylo patrné
Jasně. Ale pozměnit jméno jde i bez toho, aby v něm popisoval svůj aktuální stav. Už tu máme příspěvky od „Ghosting - PDA“, „Ghosting-unregistred“, „ghosting (zapomel jsem heslo)“…
Ghosting
Profil
Chamurappi Jojojo vem si babovicky a jdi si hrat na pisecek. :-) Komu tu vadi ze pisu z PDA? Asi nikomu, ze?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ghostinga:
Komu tu vadi ze pisu z PDA?
Vůbec nikomu. Mně jen připadá zvláštní, že si to píšeš do jména. Až bude někdo hledat, jak připojit tiskárnu k PDA, najde tvé doplňování barev.
Hitman
Profil
Ghosting
Chamurappi má pravdu, když už zapomeneš heslo, použij jméno Ghosting1, nebo něco takového, při vyhledávaní by tvá stávající přezdívka (Ghosting - PDA) mohla vadit.
Ghosting
Profil
Chamurappi
Ona jde tiskarna pripojit k PDA? :o)
DoubleThink
Profil *
Ona jde tiskarna pripojit k PDA?
Samozřejmě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0