« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Autor Zpráva
Darker
Profil
Chamurappi:
Nechápu. Nerozumím, co a jak na tebe vybaflo.
Já taky ne, a ani nechápu proč se zkopírovaný error z firefoxu změnil v to co je teď v #29 změnil v to, co tam teď je. Jo a když kliknu na index příspěvku nic se nestane, dřív to do textu hodilo: Autor: [#x]
panther
Profil
Darker:
Jo a když kliknu na index příspěvku nic se nestane, dřív to do textu hodilo: Autor: [#x]
v jakém prohlížeči? V nejnovějším firefoxu to třeba funguje - [#1] Darker. Testováno i z ostré verze diskuse.
Darker
Profil
panther:
v jakém prohlížeči? V nejnovějším firefoxu to třeba funguje - [#1] Darker. Testováno i z ostré verze diskuse.
Už to funguje, nevím proč to předtím nic nedělalo.
Chamurappi
Profil
Dříve, když jsem při vytrhávání do nového vlákna část příspěvků naklonoval a část přesunul, býval špatně uvedený autor posledního příspěvku — podle příspěvku s nejvyšším ID (trochu to pomotalo řazení vláken). Šlo to tuším opravit tím, že jsem přispěl a smazal se. Nyní už tato oprava nezabírá. (Musím si zalézt do DB a změnit vlastnosti vlákna ručně.)


Reaguji na Darkera:
Neměl jsi vypnutý JavaScript? :-)
Opravu mě nenapadá, co by to mohlo způsobovat, na tuto část skriptu jsem poslední dva roky nesáhnul.
panther
Profil
Jaké je nastavení pro slučování příspěvků (možná jen neregistrovaným)? Je tam nějaké časové omezení, po jehož uplynutí se příspěvky už nesloučí?

V PHP se nepřipojí k MySQL (Nezobrazuje chybovou hlášku) by se teoreticky měl šestý příspěvek přidat k té dvojici nad ním - nesloučení příspěvků jsem si všiml i jinde.
Chamurappi
Profil
Reaguji na panthera:
Je tam hodinový limit. Dost na to, aby to pospojovalo sprchu příspěvků, a dost málo na to, aby si většina čtenářů této sprchy všimla.
Mezi registrovanými a neregistrovanými není rozdíl.
Str4wberry
Profil
Pojďme si tedy shrnout, jak spojování příspěvků funguje, dokud si to ještě pamatujeme:
• Netýká se moderátorů (v případě, že neodškrtnou checkbox, který je pomocí CSS skrytý).
• Časová prodleva je jedna hodina.
• U neregistrovaných se posuzuje shoda podle IP.
• U registrovaných podle… přihlášenosti. :–)
• Neregistrovaní ze stejné IP s různými jmény si do příspěvků čmárají.
• Registrovaní ze stejné IP nikoliv.

(Doufám, že jsem popsal skutečný současný stav, případně prosím o opravu.)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0