« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho (#):
V čem ale mám jasno: dobré rady by měly být nastylované stejně
Pravda.

Ještě by se možná hodilo, kdyby kopírování/přesouvání umělo založit nové vlákno
Asi jo.

Ad seznamy) Mně šlo hlavně o to automatické číslování. Asi u pravidel atd. by se to užilo, jinak je pravda, že se dá dobře vystačit s tím seznamem v klávesové mapě.

plánoval jsem k němu využít spíš tu třídu do-diskuse
Vždyť se k tomu využívá.

Kdybychom všechny odkazy obalili do <span>ů, šly by nastylovat rozmanitěji
Otázka je, jestli to potřebujeme. Hlavně by to bylo asi ještě více nekompatibilní se starými příspěvky.

Vypadá to pěkně, ale nenapadá mě využití
Myslím, že jsme to chtěli použít kvůli výkonu jako cíle odkazů z výsledků hledání. Potom v souvislosti s djpw.cz a pak jsi pro to měl ještě nějaké využití.

Mám maličko strach, co tahle nová hromada stránek udělá s vyhledávači
Pravda, vyhledávače bychom tam pouštět neměli.
Yur4Y
Profil
Nechcem sa vám miešať do debaty, ale jednu vychytávku som tu zatiaľ neobjavil - väčšina fór umožňuje pri zobrazení témy s novými príspevkami otvoriť tému na prvom novom príspevku, to znamená, ak by som na diskusiu prišiel naposledy 20.apríla, túto tému by som si otvoril presne tu. Bude to možné nejak implementovať?
Str4wberry
Profil
Ano, něco takového už dlouhou dobu funguje v sandboxu.



U témat si novými příspěvky od poslední návštěvy se zobrazí jejich počet, který je zároveň odkazem na první nepřečtený.
Oleg
Profil
Ja bych uvital smazani uctu nebo svych vlastnich prispevku.

jak tohoto docilim ted - nevim. Poradite mi prosim ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Olega:
Poradite mi prosim ?
V tomhle vlákně určitě ne. Jak to souvisí s probíhajícími úpravami diskuse? Smažu tě odtud.
Založ si vlastní vlákno.
Oleg
Profil
Chamurappi:

S probihajici upravou diskuse jsem to myslel tak - ze by mohla vzniknout nova funkce
na mazani vlastnich prispevku, nebo smazani vlastniho uctu v tomto foru.

Nevim jak Vas mohu kontaktovat jinak nez takto (treba pres SZ/PM - to jsem zde nenasel),
ale rad bych Vas poprosil o smazani mych temat a prispevku v na tomto foru - tedy pokud je to mozne.

Jedna se prevazne o hodne stare prisvevky - nekolik let stare.

Budu Vam velmi vdecny.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Olega:
ze by mohla vzniknout nova funkce
Nesouvisí s probíhajícími úpravami. Jsi mimo téma.
Založ si vlastní vlákno. Víckrát to opakovat nebudu.

rad bych Vas poprosil o smazani mych temat a prispevku v na tomto foru - tedy pokud je to mozne
Ne.
Str4wberry
Profil
Takovou funkci zde nepotřebujeme a ani nechceme. Pokud chceš smazat konkrétní témata nebo příspěvky, založ si nové vlákno a zmiň je tam i s důvodem smazání. Po vyřešení ti účet klidně smažeme.
Petr ZZZ
Profil
1. Jako téma dne se (v sandboxu) objevilo zamčené téma s jedinou, navíc řekl bych zbytečnou odpovědí:
Na váš web udělám aplikaci k nahrávání souborů
Předpokládám, že to bude nějaký omyl.

2. Napadlo mě, zda by nebylo vhodné přidat do FAQ krátkou informaci o tom, co to je sandbox. Na zkoušku jsem to dal do hledání a vyjede spousta vláken, ve kterých se to slovo vyskytuje, a najít mezi nimi nějaké, ve kterém je zmíněno, co to ten sandbox vlastně je, je docela náročné.

Dodatek: Když už jsem to nakousl, pokusil jsem se to vysvětlení zformulovat; pokud to použijete, bude vhodné to na tomto místě smazat:

Sandbox je vývojová verze diskuse, ke které mají přístup moderátoři a někteří pravidelní uživatelé, kteří jsou ochotni se podílet na vývoji a testování a nezaleknou se případných potíží. Sandbox jede nad stejnou databází jako běžně přístupná verze diskuse. Liší se nově vyvinutými funkcemi pro práci s diskusí, texty příspěvků jsou však v obou verzích totožné. Do sandboxu může být uživatel přizván, případně může o přístup požádat.
Jan Tvrdík
Profil
Při pokusu odeslat příspěvek ze sandboxu mi to píše „Jméno obsahuje zakázané znaky“.
Str4wberry
Profil
A s jakým jménem?
Jan Tvrdík
Profil
S mým :) Musím odesílat příspěvky z ostré verze.
Str4wberry
Profil
Zvláštní. Je tam stejný regulár jako u registrace.

Ale je to tam už přes měsíc. To jsi sem tak dlouho nepsal?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Nemůže to být tím, že jsi soubor uložil v UTF-8? (+ tím, že to je PHP, které si s tím neporadí :-))
Str4wberry
Profil
1) Hm, nejsem si toho vědom, ale je možné, že se to nějakým převodem zkazilo. Proč jsme ještě diskusi nepřevedli do UTF-8, nevíš? :–)

2) Jestli jsi, jak předpokládám, autorem toho reguláru, můžeš mi ukázat, jak má vypadat.
Jan Tvrdík
Profil
Tak už to funguje (ať už jste tam změnili cokoliv).
Str4wberry
Profil
Už se nekontrolují přihlášení, nicméně i registrace se v sandboxu nedaří.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Proč jsme ještě diskusi nepřevedli do UTF-8, nevíš? :–)
Protože jsme všechny ty drobné problémy, které jsou s ISO-8859-2, celkem jednoduše obešli, nebylo nutné činit odvážná rozhodnutí. Převod by byl asi trochu složitější, ne?
Ty občas zaneseš do zdrojáků UTF-8, já občas windows-1250… aspoň je to pestré :-)

můžeš mi ukázat, jak má vypadat
Můžu. Ještě bychom měli povolit tečku. Mám iracionální odpor ke znaku podtržítka a vstávají mi vlasy na hlavě, když se tu někdo registruje se jménem ve tvaru „www_example_com“.
panther
Profil
Ode dneška se mi (tipuji po úpravách CSS) zobrazuje ve Firefoxu checkbox „Oznámení na email“ a odesílací tlačítko vedle textarey.

Tipuji, že chybí v „djpw.css“ clear na 113. řádku. V IE jsem to nezkoumal, nemám teď moc času. Ani teď nemám čas prohlížet změny popsané výše/na předchozích stránkách, zda se o tom nepsalo.
Bubák
Profil
panther:
Můžu potvrdit, že "je to rozbité" ve všech prohlížečích, vyjma IE, příčinu jsem nezkoumal, ale taky bych si tipnul na chybějící clear.
http://img4.net/public/36309/rozbite.png
Keeehi
Profil
Ano, clear:both; to spraví. V sandboxu to funguje správně. Proto jsem porovnal soubory djpw.css z ostré verze a ze sandboxu a až na cca 30 posledních řádků, které jsou v sandboxu navíc (neměli by mít na toto vliv), jsou úplně stejné. Jak to, že se to v sandboxu zobrazuje správně i bez clear?
Str4wberry
Profil
Možná to v sandboxu zachraňují Dobré rady.
Chamurappi
Profil
Opraveno, omlouvám se za nedbalost.

Před rozbitím jsem sice procházel rozdíly mezi ostrým a sandboxovým djpw.css a posuzoval každou změnu, ale neuvědomil jsem si, že zrovna tahle nadělá takovou paseku. Po rozbití jsem přes ostrou verzi ve všech prohlížečích koukal jen na zamčená či stará vlákna, takže mě to nepraštilo do očí.
Str4wberry
Profil
Jestli jsi teď aktualizoval i styl v sandboxu, udělej to prosím znovu. :–)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Nic jsem teď neměnil. I kdyby, tak bys mi to nepřepsal, protože jsi svoji kopii djpw.css dal do jiného adresáře :-)
Str4wberry
Profil
Pokusil jsem se o realizaci K3.14, moderátoři nechť otestují v sandboxu na ?action=badwords. Soubor se „sprostými“ slovy najdete v cache/badwords.txt.
Davex
Profil
Str4wberry:
Mám mylné představy o fungování filtru sprostých slov, nebo (ne)jenom na Hřišti *********/nezabere? :-)
Str4wberry
Profil
Úprava se netýká jeho (ne)fungování, ale jeho snadného doplňování moderátory.
Davex
Profil
Str4wberry:
Ano to jsem pochopil, ale nechci zakládat nové vlákno pro posouzení tohoto problému.
Jan Tvrdík
Profil
Hlášení chyby (nepozorovatelné moderátory):
Pokud odešlu příspěvek v krátké době poté, co jsem odeslal jiný, zastaví mě antispam. Počkám tedy 30 sekund (ach jo) a pokusím se ho odeslat znovu. Místo úspěšného odeslání se ale dočkám chybové hlášky „Duplicitní příspěvěk“. (Důvod je předpokládám zřejmý.)

(Doufám, že časem o antispam přijdou kromě moderátorů i běžní členové s vyšším počtem příspěvků.)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0