Autor Zpráva
jvackar
Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zda by nebylo možné, aby si každý uživatel mohl nastavit, třeba ve svém profilu možnost, zobrazovat jen příspěvky (celá vlákna) jen od konkrétních uživatelů. Počet by mohl být omezen třeba na deset. Myslim to tak, že bych si tam zadal nicky třeba Peta, Chamurappi, Yuhů a svůj jvackar a po přihlášení na tento web bych viděl jen vlákna, do kterých tito uživatelé přispívají. Funkce by se dala nějakým tlačítkem v hlavním menu této diskuzní stránky dočasně deaktivovat, resp. aktivovat, stejně jako je to např. s funkcí "Vypni barvení".

Nešel by také přidat sloupec zobrazující počet návštěv daného vlákna a nick zakladatele? Třeba také pro každého volitelně.

Dík
Alphard
Již to nabízí RSS kanál. Je to zásadnější změna, tento návrh by se možná hodil spíše do Úpravy diskuse • 2009/II.

jvackar:
Nešel by také přidat sloupec zobrazující počet návštěv daného vlákna
Dříve zde byl, ale kvůli výkonu byl zrušen.
Chamurappi
Reaguji na jvackare:
zobrazovat jen příspěvky (celá vlákna) od konkrétních uživatelů
Nenapadá mě smysluplné využití.

Nešel by také přidat sloupec zobrazující počet návštěv daného vlákna a nick zakladatele?
Počet návštěv tu byl a už je fuč, protože zbytečně zvyšoval zátěž.

Reaguji na Alpharda:
tento návrh by se možná hodil spíše do Úpravy diskuse • 2009/II
Tady je správně, o diskusi je celá kategorie, není nutné cpát úplně všechny nápady na jednu nepřehlednou hromadu.
Alphard
Chamurappi:
Neříkám, že je to špatně. Nepřehlednost je samozřejmě určité mínus, ale jestli se bude čekat na další fázi úprav, tak tohle vlákno mezitím zapadne.

Diskutovat o tom je samozřejmě vhodnější mimo, ale kdyby se došlo k závěru, že ano, bude IMHO vhodnější shrnout to do odkazovaného vlákna. Ale asi máš pravdu, že tohle nemá smysluplné využití a může být zapomenuto.
jvackar
Alphard
Již to nabízí RSS kanál.
To je sice pravda, ale RSS mi zobrazí jen posledních x příspěvků a pokud je např. filtrovaný člen hodně aktivní, tak se po krátké chvíli k jeho relativně posledním příspěvkům takto nedostanu. Nebo se pletu? S RSS jsem zatim nikdy neoperoval. Dá se třeba nastavit počet vypsaných zpráv či jejich časové omezení?

Další věc je ta, že si takto mohu vytáhnout jen příspěvky registrovaných členů a ne jakéhokoli tazatele. Nešlo by to i v případě použití RSS nastavit na filtr ne jen podle ID ale i podle nicku? Ale spíš bych se přikláněl k mému návrhu.

Chamurappi
Nenapadá mě smysluplné využití.
Napadlo mne to proto, že je tu už dost vláken, příspěvků,... Uvítal bych, abych si mohl vybrat, zda chci/nechci zobrazovat vůbec celá témata. Třeba pro moje potřeby by mi stačilo na stránce seznamu témat v diskuzích zobrazování jen např. HTML, Problémy s prohlížeči, CSS, Javascript a PHP a ostatní ne. Nebo jen čistě ta témata a vlákna, ve kterých mají příspěvky jen ti, které bych si někam nadefinoval. Myslim, že to neni vůbec složité, jen trochu nastavit filtr v MySQL. Nebo ne?
Kajman_
Profil *
jvackar
A nestačí Vám prokliknout si ta čtyři témata? A u uživatelů si prokliknout ty čtyři uživatele, co Vás zajímají? Třeba si udělat multitabovou záložku, ať se otevře vše, o co máte zájem, a nemusíte chodit přes úvodní stránku.
jvackar
Kajman_
A nestačí Vám prokliknout si ta čtyři témata? A u uživatelů si prokliknout ty čtyři uživatele, co Vás zajímají?
Ty čtyři témata a uživatele jsem uvedl jen jako příklad. Mohl bych mít třeba 20. Ale hlavně mi jde o to, že takto lze filtovat jen registrované uživatele a ne ty ostatní, jako třeba Kajman_. Toto zatim lze jen částečně přes vyhledávání, ale je to nešikovné a trochu chaotické.
Str4wberry
Filtrovat kategorie nebude problém. Tak trochu to už probíhá teď, kdy moderátoři mají v Poslední diskusi i témata od ledu. To zobrazování vláken, kde příspěl někdo sledovaný, také nebude problém.

Zatím nezbývá, než využít stránku profilu každého uživatele, který Tě zajímá.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: