Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Ahoj, chtěl bych se zdejších diskutérů zeptat, jak se skutečně jmenují a proč si vybrali svou přezdívku.

Například já:

Jmenuji se Tomáš Varga.
Nick jsem si vybral kvůli určitému monstru (Werewolf) v této hře (hrál jsem ji v osmi letech, teď je mi dvanáct), které se mi zalíbilo.

Díky

P.S. Prosím moderátory o přesunutí k Ledu či podle uvážení a omlouvám se za špatné umístění.
Nox
Profil
V prváku na gymplu jsem se chtěl regnout do této hry :) (vlastně její starší verze) než zazvoní, tak jsem tam hodil první co mě napadlo a to bylo toto, ani nevím proč, možná kvůli stejnojmenné hře (až časem jsem zjistil co to znamená a že je to například i rasa ve stargatu)

Už jsem to ale pak začal používat všude, díky nějakému expertovi co napsal na tabuli Noxjelama (já vím, pořád jsem) se to rozmohlo i na celou třídu včetně třídního

Aspoň je to kratší než "Jiří Petruželka" :) , kdo se s tím má psát
Werewolf
Profil
Nox
Díky, že jsi se dobrovolně prozradil. A teď jsi, smím-li to vědět, kde (ve třeťáku atp.)?
Nox
Profil
Není zač
prvák na vysoké, VUT FIT Brno
Werewolf
Profil
Nox
Hmm... Koukám, že většina diskutérů DJPW je v tomto věku.
Plaváček
Profil
Werewolf

Hmm... Koukám, že většina diskutérů DJPW je v tomto věku.

Někteří jsou i v jiném věku :)
Radek9
Profil
Werewolf
Tak třeba mně je třináct. xD
A k tomu nicku: Radek, protože se jmenuji Radomír a jménem Radek mi říkají a číslo 9, protože je poslední v jednociferných číslech. Už nevím proč jsem si takovýto nick vymyslel. Ono to asi nějak přišlo samo. :D
Dranel
Profil
Dranel, příjmení pozpátku ;-)
Radek9
Profil
Dranel
To máš dobrý. :D Já jsem pozpátku akčilmež. To zní divně...
Europsky_Dzigolo
Profil
Ja sa volam David Lences
a sade pouzivam prezyvku BRAINIAC pretoze mam zlte tricko chytrakov a pozeraval som ten serial
ibaze tuto uz je obsadena tak prve co ma napadlo
http
Profil
http
protože to je na většině forech volný :)
A jsem Pavel Kraus a jsem hooodně starej :D nicméně jsem taky začínal v 11 letech s computerama, ale to byl ještě didaktik gama na vrcholu :-D hihi
Werewolf
Profil
Plaváček
To ano.

Radek9
Vítej do party.

Dranel
Lenard? Připadá mi lepší Dranel - jsem zvyklý.

Radek9
Žemlička? Připadá mi lepší Radek9 - také jsem zvyklý.

Europsky_Dzigolo
Zdravím, Davide ;-)

http
A proč ne ftp? Nebo file??
fandaa
Profil
Werewolf
Polášek František; 16 let
fandaa, neboť křestní jméno je František a používat celé jméno je příliš zdlouhavé. Dvě a na konci, neboť přezdívka fanda je na všech fórech obsazena. :-)
Werewolf
Profil
fandaa
Hmm... A proč je na začátku malé písmeno (u http to chápu)?
Marek Prokop
Profil
Jmenuji se Marek Prokop a přezdívku Marek Prokop jsem si dal proto, že se mi nejlépe pamatuje.
Plaváček
Profil
Marek Prokop

Také jsem po této přezdívce pošilhával, ale už byla obsazená. Byl jsi rychlejší.
Joker
Profil
Werewolf
Mám to "nabonzované" na titulní stránce svého webu. Jen teda koukám, že jsem nějak zapomněl aktualizovat věk, má tam být 27 :)
Joker je přezdívka ze střední, joker = vtipálek. Čili to nesouvisí s Jokerem z Batmana (ani s kapelou the Jolly Joker) :-)
Nevýhoda je, že tahle přezdívka je často obsazená, proto ostatně vzniklo i IT-Joker, Ajťák Joker.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Jmenuji se Chamurappi.
Občas, když se chci ututlat, používám přezdívku Tomáš Hradil, protože řada lidí paradoxně považuje mononymy za anonymy (pokud zrovna nejste Sting, Cher, Madonna, Plaváček nebo jiná slavná bytost) a tuctové dvojdílné jméno za punc identity. Někdy používám i přezdívku, kterou mi před čtyřiadvaceti lety svévolně napsali na nohu v porodnici a která prosákla i do občanky, nicméně tu považuji za docela nezajímavou a důvěrnou.

Co se věku týče, momentálně prožívám novověk.
Werewolf
Profil
Chamurappi
Já se ma to vy****. Kvůli tomu, co Lexter říkal zde jsem si myslel... Ale to je jedno.
fandaa
Profil
Werewolf
Hmm... A proč je na začátku malé písmeno (u http to chápu)?
Kvůli rychlejšímu psaní. :-) Navíc se mi to s tím velkým písmenem moc nelíbí (a ještě přezdívku Fanda atp. používá taky každý druhý); proto také striktně dodržuji velikosti písmen v psaní přezdívek, neboť se může stát, že to někomu bude vadit (mně by to alespoň vadilo).
tiso
Profil
fandaaneboť se může stát, že to někomu bude vadit
Takých je nás tu viacej...
yFang
Profil
tiso
Takých je nás tu viacej...
Jo to je. :-) Mě ani nevadí, když někdo napíše yfang, ale YFang.

Werewolf
Jinak k původnímu dotazu, můj nick yFang vznikl následovně: Někdy v primě nebo sekundě jsme si se spolužákama hráli, že máme různý firmy a ta moje se jmenovala Yellow Fang, už ani nevím jak jsem k tomu přišel. No a pak jsem se registroval na nějaké fórum a zkrátil jsem to na yFang a bylo to.
amon
Profil
Tak, ja sa volám Martin Šrank.
Prezývku amon tu používam preto, lebo keď som sa asi pred rokom-dvoma registroval a chcel som si zaregistrovať moju bežnú prezývku Smasty, akosi to nešlo, neviem prečo.
Inak, keď som občas (nie tu) použil svoje priezvisko (bez diakritiky), stalo sa, že si ma ľudia spájali so SeznamRankom (Srank). Mimochodom, vekovo patrím k tej časti miestneho obyvateľstva, ktorá Československo na vlastnej koži nezažilo.
jrm
Profil
Po r. 1980 jsem zakoupil za hříšné peníze pašované ZX Spectrum. Doma byl na ně nával, musel jsem udělat rozpis. Děti, hlavně synové, se činili nejen hrami. A tak jsem své či společné výtvory začal označovat JRM HK 615133. Protože jsme Jirka, Radek a Martin, tehdy všichni z HK, a to číslo bylo telefon.
V r. 1999 jsem koupil starší citroen BX, našel na netu www.bxclub.com a naučil se jako dědek i chatovat :-D No a tehdy vznikl můj nick ze jména a příjmení, protože je to holt kratší. Takže jíva je Jiří Vacek, ale sem jsem se holt přihlásíl postaru jako jrm.
Mastodont
Profil
Nick mám podle jedné postavy z Ransomovy knihy Záhadné vody. Pravěká obluda v IT bych ale byl i bez ní, protože jsem začínal ještě na děrných štítcích.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0