Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Navrhovaný dodatek byl už přemístěn k ostatním pravidlům.
Str4wberry
Profil
Souhlasím.
Mistr
Profil
I já souhlasím.

Chyby „Poslal jsem vám mail před dvěma minutami mail.“ a „Spolupráce probíhá přesně podle plánu a jsem velmi rád, že mám, do čeho píchnout.“ jsou, alespoň předpokládám, záměrně.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
Nebyly záměrné. Bylo pondělí a v pondělí mi to moc nemyslí.
Chamurappi
Profil
Ještě někdo z moderátorů se vyjádří? (Nebo někdo jiný?)
Neobjeví-li se námitky, dodatek večer přikopíruji k pravidlům a začnu jej považovat za platný.
Moderátor Chamurappi: Staniž se.
Plaváček
Profil
Chamurappi

Nejsem moderátor, ale dovolím si také souhlasit.
DoubleThink
Profil *
Souhlasím
Alphard
Profil
V zásadě souhlasím, ale těch příkladů v části "Uchazeči o zakázku" je IMHO zbytečně moc, je to přetahovaní pointy. Tyto pravidla by měla být hlavně stručná, nikdo nebude číst romány.

Navíc bych doplnil zmínku, že pokud není poptávající/nabízející registrovaný a přeje se uzamknout vlákno, může tuto žádost napsat do příspěvku (třeba i s nějakým vyhledávacím znakem jako 3 m) a moderátor to zamkne.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Příklady jsem zredukoval.

pokud není poptávající/nabízející registrovaný a přeje se uzamknout vlákno, může tuto žádost napsat do příspěvku
Každý týden ignoruji několik žádostí od autorů o zamknutí nebo smazání jejich vlákna, nemám zájem o větší počet.

Zamknutí běžnému poptávajícímu/nabízejícímu nijak nepomůže a podvodníka/neplatiče zachrání před upozorněním.
Mistr
Profil
Chamurappi
Dávám k úvaze, zda nepřeformulovat „tato diskuse nepodporuje PM“ do tvaru „tato diskuse neumožňuje psaní PM“ nebo „tato diskuse neumožňuje posílání PM“ (samozřejmě bez toho tučného zvýraznění. :-) Vím, jak je to Chamurappim myšleno, jen se mi zdá, že mnou nabízené varianty jdou "lépe do huby" dnešní mládeži a bylo by jí to snad i lépe pochopitelné.

Ale dávám to pouze k úvaze.
Lexter
Profil
Mistr
Dnešní mládež je tak zdatná v používání fór podporujících soukromé zprávy (viz třeba warez fóra na phpbb), že pochopí zkratku PM, i kdyby ta věta byla pozpátku a vzhůru nohama :).
Mistr
Profil
Lexter:
Ve svém příspěvku [#10] jsem nerozvíjel teorie o tom, zda dnešní mládež zná či nezná zkratku PM, nýbrž zda jí půjde "lépe do huby" spojení „tato diskuse nepodporuje PM (konkrétně zvýrazněné spojení nepodporuje PM). Uvedl jsem nějaké návrhy, avšak několikrát jsem též zdůraznil, že tento můj návrh dávám pouze k úvaze a zcela záleží na Chamurappim, zda jej nakonec použije či nikoliv.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
Poslechl jsem tvoji radu.


Reaguji na Lextera:
„ɯd ǝɾnɹodpodǝu ǝsnʞsıp oʇɐʇ“ — třeba takhle?
Současní návštěvníci diskuse jsou schopní nepochopit i mnohem jasnější věci.
Mistr
Profil
Chamurappi:
Poslechl jsem tvoji radu.
Vím, všiml jsem si již včera večer, když jsi příspěvek k pravidlům připojil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0