Autor Zpráva
peta
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z ovládání object a embed pomocí javascriptu do kontejneru.
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z kontejneru do tohoto vlákna v reakci na stížnost v příspěvku [#2]

jakpsatweb.cz - javascript - priklady
Kazdy treti priklad dela snad to, co popisujes.

document.applets
Tohle myslim funguje, pokud mas v prohlizeci povolenou Javu od firmy Sun. Plugin zabira na disku 200MB a je to soucast samostatneho programovaciho jazyka Java. Zrejme se neco malo da nastavit uz pres JS.
Kazdopadne google.com , napises do hledaciho policka:
document.applets example
prepnes samozrejme na cely web, ne cesko
A koukej kolik prikladu stranek tam je.

Embed, s tim je trosku potiz. Problem je v tom, ze se chovo doslova v kazdem prohlizeci jinak (IE FF O). Mozna ti pomuze tohle:
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/melody.htm
http://www.volny.cz/peter.mlich/Pr/melodytext.htm
peta
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=95550

Dal jsem mu tam priklad pouziti embedu.
Dal jsem mu tam literaturu k apletum a embedu, co jsem nasel na netu.
Jestli to spravne chhaupu, tak presne tohle ho zajimalo.
A vsadim se o 100%, ze opet chamurapi smazal.

Jako nic proti, ale kdyz neco smazu, tak si aspon prectu tema, prectu odpoved a dam lepsi odpoved.
Koukam, ze to vazne nema cenu se snazit resit problem. Nema smysl ucit lidi techniky hledani reseni, protoze CH tuhle snahu zhati tim, ze reakci smaze a da na ni primou odpoved. Ten clovek, az bude imt problem priste prijde a napise opet dotaz, bez toho, aby se snazil hledat reseni, protoze ani nebude vedet, jak.
Lidstvo skonci jako ve filmu Idiokracie :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
kdyz neco smazu, tak si aspon prectu tema, prectu odpoved
Příspěvky bez diakritiky moc důkladně nečtu, je moc pracné si pořád domýšlet ty háčky a čárky. Zběžně jsem viděl, že blábolíš něco o dvousetmegové Javě, které se otázka netýkala. Nezkoumal jsem, co jsi psal dál. Jestli nechceš být mazán, je to snadné — nepiš do svých příspěvků žádné kraviny. A jestli chceš, abych četl, co píšeš, piš s diakritikou.

Dal jsem mu tam literaturu k apletum a embedu, co jsem nasel na netu.
Kecáš.

Lidstvo skonci jako ve filmu Idiokracie :)
Je možné, že se nebude umět vypořádat se smetím, ale zatím to umím.
Ty skončíš jako erotická scéna ve filmu „Jak krtek ke kalhotkám přišel“ — vystříhneme tě.
Mastodont
Profil
Nevím jak ostatní, peto, ale já tě mám zafixovaného jako člověka, který většinou odpovídá naprosto mimo téma a dává odkazy na zcela nesouvisející záležitosti. A dneska už většinou tvé odpovědi přeskakuji.
peta
Profil
Chamurappi Si precti nekdy svoje prispevky, kazdy druhy je mimo :)
Ostatne, doufam, ze tohle cte nekdo, kdo ma vliv te smazat. Prave jsi to rekl, ze prispevky nectes a rovnou mazes.
V diskusi neexistuje pravidlo, ze nesmis psat bez diakritiky.
Ani pravidlo, ze musis kod davat do tagu CODE, jak mi vytkl nekdo jiny.
Ale ani neexistuje pravidlo za jakych muze moderator prispevek smazat. Coz je trosku minus.

Mastodont Take si pletes faq s diskusi, to je potom tezke diskutovat, pokud jedina spravna odpoved a dotaz jsou jen tve a dalsich 100 moznosti reseni problemu hodis do kose jen proto, ze to pise peta.
_es
Profil
peta
Ani pravidlo, ze musis kod davat do tagu CODE, jak mi vytkl nekdo jiny.
Tak navrhujem, aby sa to dalo do pravidiel:

Je zakázané úmyselné nevyužívanie funkcií diskusie slúžiacich na zlepšenie príspevkov, ako je označenie programového kódu alebo hypertextových odkazov.

A tie pravidlá by mohli byť aj v špeciálnej edícii bez diakritiky, aby im aj peta rozumel.
pEeLL
Profil
Chamurappi
Příspěvky bez diakritiky moc důkladně nečtu, je moc pracné si pořád domýšlet ty háčky a čárky. Zběžně jsem viděl, že blábolíš něco o dvousetmegové Javě, které se otázka netýkala. Nezkoumal jsem, co jsi psal dál.

ne ze by mi tohle od moderatora prislo normalni. od KTEREHOKOLI moderatora bych ocekaval ze si prispevek alespon dukladne precte nez ho smaze ne jen ze ho jen prejde pohledem.

Chamurappi,_es
neustale rypani ohledne diakritiky je opravdu trapne.

Chamurappi
Ty skončíš jako erotická scéna ve filmu „Jak krtek ke kalhotkám přišel“ — vystříhneme tě.
chci odkaz.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
V diskusi neexistuje pravidlo, ze nesmis psat bez diakritiky.
Zajímalo by mě, jak si vykládáš závazné pravidlo č. 2:
Pište s háčky a čárkami. Delší text rozdělte do odstavců. Používejte větnou interpunkci.“

Prave jsi to rekl, ze prispevky nectes a rovnou mazes.
Myslím, že se tě žádná vyšší instance nezastane.
Je možné tě beztrestně mazat, ať napíšeš cokoliv, protože už sis vyrobil (tady, na fóru WebZdarma i na Builderu) reputaci brouka Pytlíka a notorického stěžovatele. Nikdo ti neuvěří, ani kdybys byl v právu.


Reaguji na pEeLLa:
od KTEREHOKOLI moderatora bych ocekaval ze si prispevek alespon dukladne precte nez ho smaze
Já ho jen přesunul pryč, smazání mělo následovat později.

ne jen ze ho jen prejde pohledem
V některých případech se vyplatí zkrácené vyhodnocování.

neustale rypani ohledne diakritiky je opravdu trapne.
Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
tiso
Profil
pEeLLneustale rypani ohledne diakritiky je opravdu trapne
Ty tu máš 312 príspevkov, peta tu má 3931. Kto to má stále lúštiť?
Sorry, ale pokiaľ si chalani nedáte tú námahu a nezačnete písať normálne s diakritikou, tak to si radšej nájdite iné miesto, kde nikto nebude kvôli vám "trapošiť". Nikto vás nenúti tu chodiť. Viem že je to postavené na hranu čo je dôležitejšie - vaša odpoveď, alebo diakritika. Ale sústavné porušovanie pravidiel znižuje úroveň tejto diskusie. Pár ľudí tu sa ju snaží posunúť vyššie. Nekazte ich robotu svojou lenivosťou. To už radšej fakt buďte ticho.
_es
Profil
pEeLL
ne ze by mi tohle od moderatora prislo normalni. od KTEREHOKOLI moderatora bych ocekaval ze si prispevek alespon dukladne precte nez ho smaze ne jen ze ho jen prejde pohledem.

Moderátori si vedia určite nájsť aj zaujímavejšie veci na dôkladnejšie prečítanie.
Možno ak peta nebude svoje príspevky "obohacovať" o to "blábolení" ...

neustale rypani ohledne diakritiky je opravdu trapne.

Ja som do neho ohľadom diakritiky v jeho príspevkoch nerýpal. Len som sa teraz pokúšal o trochu humoru. No zdá sa mi trápne neoznačovať odkaz ako odkaz, alebo kód ako kód, keď na to stačí jedno kliknutie a výrazne to zvýši komfort čítania príspevku.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0