Autor Zpráva
fuckin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Naklonováno z Není zdejší robots.txt zbytečně přísný?

Jelikoz sem na mobilu ktery zpracovava html tagy i v PRE ktere jsou tady na webu na ukazku tak je mozne ze ho proste nevidim, v tom pripade se omlouvam.
Chamurappi
Profil
Reaguji na fuckin:
sem na mobilu ktery zpracovava html tagy i v PRE
To snad dělá každý prohlížeč, ne? Co tím myslíš?
fuckin
Profil *
chamurappi
Ne nedela, html v pre prohlizece normalne vypisou na obrazovku jako napr <a href ...>, ale u me by to v pre udelalo uz ten link,proste ze to zpracuje i to co nema. Tedy kdyz je ukazka html kodu tak ho uz vidim jako prelozeny, vetsinou tedy jen prazdne misto...
Nox
Profil
Na mobilu mám s PRE taky problém - prohlážeč se identifikuje jako Safari 413
Ale možná že je to problém s barvením, třeba v tomto vlákně se zobrazuje korektně,
zatímco např. zde:

http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=9&topic=95776
- u Kajmana vidím jen obsahy řádku 4 až 10 a to jen vnitřek tagů
- příspěvek TomášK je oK
- čísla vidím v pohodě

Mj. co se stalo s petovým vláknem?
Kajman_
Profil *
Nox
A když na mobilu vypneš barvení?
fuckin
Profil *
nox
Ano tomask je v pohode ptze to nema v pre. Jinak tam taky vidim jen ten obsah mezi tema tagama 4-10.Php je vzdy v pohode, jen to html :).
fuckin
Profil *
A když na mobilu vypneš barvení?

Tak to uz funguje spravne :)...diky moc
Kajman_
Profil *
Tak si nainstalujte operu mini. Tam barvení funguje... snad jen číslování bylo v jednom z módů tuším před kódem. Nebo nahlašte bug tomu browseru, co jste si oblíbili.

A neplácejte o tom v tématu o robots.txt! :-)
Nox
Profil
Kajman_
A když na mobilu vypneš barvení?
Ani pořádně nevím co napsat, nechápu jaktože mě to nenapadlo:) šmarja.... kdybych nebyl...atd....

fuckin
TomášK tam má taky PRE, ne? 3 řádky
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana:
Nebo nahlašte bug tomu browseru, co jste si oblíbili.
Ale jaký bug? Pochybuji, že nějaký prohlížeč omylem provádí dvojité přežvýkávání obsahu <pre>. Problém bude ukrytý kdesi uvnitř JUSHe. Neházel bych vinu na prohlížeč.


Reaguji na fuckina:
html v pre prohlizece normalne vypisou na obrazovku jako napr <a href ...>
Pokud jsou v kódu zapsaná menšítka entitami (jako tady), tak ano. Jinak ne.
Zabránit interpretaci vnořeného HTML kódu dokáže jen <xmp> (a <script> a <style>).


Reaguji na Noxe:
Mj. co se stalo s petovým vláknem?
Nic.
Kajman_
Profil *
Chamurappi
To safari pro iphone to asi žvýká dvojitě, když se to vkládá přes innerHTML. Je to jen domněnka - já ho nemám, tak to neověřím (ani funkční emulátor s mobilní verzí jsem nenašel). Normální safari nemá problém.
Kajman_
Profil *
fuckin, Nox
Můžete zkusit, jestli to v mobilním safari vypadá stejně?
http://okenko.jinak.cz/djpw/innerHTML.html
Nox
Profil
Kupodivu to vypadá stejně, ikdyž tvoje teorie zní dobře, celkem by to tak vypadalo
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kajmana:
to asi žvýká dvojitě, když se to vkládá přes innerHTML
To by byla na určitých webech dokonce bezpečnostní díra.
Když nad tím přemýšlím, to by se přeci ani nemohlo chovat tak, jak se to chová. Do innerHTML se totiž nedává „&lt;td&gt;“, ale něco jako „&lt;<a href="adresa-k-td">td</a>&gt;“, což by i při dvojitém přežvýkání vypadalo pořád jako zobrazený kus kódu. Musely by se i pohltit značky nalezené při prvním přežvýkání a to už by bylo na chybu moc chytré chování :-)

Symptomy napovídají tomu, že zdroj JUSHem proteče, aniž by v něm byl rozpoznán jakýkoliv příkaz. Nedojde ovšem ani k JUSHové chybě (jush.bylaChyba).

V čem by mohly být nuance:
• WebKit podporuje outerHTML, takže asi jinak vyhodnotí podmínku v highlight_tag.
• Zdroj načtený z výchozího innerHTML elementu <pre> může být v něčem jiný než u ostatních prohlížečů.
• V něčem úplně jiném.

já ho nemám, tak to neověřím
Veškeré zboží objednané po internetu jde do 14 dní vrátit bez udání důvodu. Já bych byl na místě internetového obchodu určitě poctěn, kdybych mohl bezplatně propůjčit iPhone k tak ušlechtilému cíli, jako je ladění JUSHe pro diskusi :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0