Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Ahoj, právě jsem chtěl nějak obelstít odesílací formulář v sandboxu, aby mi chodilo oznámení na mail (na to by se mohlo udělat tlačítko místo checkboxu, popřípadě refreshnout a aplikovat změny, pokud je hodnota checkboxu změněna) bez napsání a odeslání přídpěvku. Zkusil jsem to přes editaci příspěvku.

• Kliknul jsem na editovat. Zatím vše v pořádku.
• Ale zmizel checkbox pro odeslání mailu. Klikám na odpovědět.
• A form s novou odpovědí se zobrazil před navigací, t.j. jakoby jako další přídpěvek.

P.S. Třikrát jsem měnil titulek, aby se mi vešel do 100 znaků (nebo jaký je ten limit). Mohl by ho někdo zvýšit o 30 nebo 50, prosím?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Děkuji za upozornění. Závada bude opravena s příští změnou djpw.js.

Mohl by ho někdo zvýšit o 30 nebo 50, prosím?
Spíš ne. Limit je OK, ale před oseknutím se překládají entity, takže ti každá uvozovka sežere 6 znaků, což je trochu smutné. Jeden znak jde ušetřit, když se zapíše entitou „"“.
Werewolf
Profil
Další:

1. Kliknu na editovat, zruším editaci, tlačítko odpovědět zůstane a form se zase zobrazí špatně.
2. Když po (1) kliknu na editovat znovu, nic se nestane a form zůstane tam kde je (na tom špatném místě).
3. Když mám kotvu na nějakém příspěvku, je před ním oranžový pruh. Když ale znovu udělám (1) a (2), něco napíšu do pole pro zprávu a kliknu na náhled, mám na obrazovce takové oranžové čáry dvě. Navíc když udělám jen toto bez (1) a (2), tak se ona čára před náhledem nezobrazí.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
To je pořád ta samá chyba, ne? Prostě se formulář nevrátí na správné místo, stránka se dostane do stavu, se kterým se nepočítalo…
Jestli je to jiná chyba, tak jsem asi špatně pochopil tu první :-)
Str4wberry
Profil
Potom mi dej, Chamurappi, vědět, až bude nový djpw.js.
Werewolf
Profil
Chamurappi
Vlastně ano. Stejná chyba.
Werewolf
Profil
Vidím, že upravený djpw.js je na svém místě. Všechno funguje tak jak má.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Zvlášní, já tu opravu ještě nikam nenahrál.
Závada se mimochodem neprojevuje ve všech prohlížečích.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Vidím, že upravený djpw.js je na svém místě.
Teď teprve je oprava nasazená.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0