Autor Zpráva
krakatoa
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Sháním někoho, kdo by mohl spravovat bezplatný web do kontejneru.
Moderátor Chamurappi: Přesunuto dodatečně z kontejneru sem, aby byl uchován kontext. Toto vlákno založil Radek9.

Napiš tomuto 13. letému klukovi:
www.radek.tk
když bude mít nějakou zakázku tak třeba přestane spamovat diskuzi na jakpsatweb.cz

Myslím, že ho ukecáš i zadara ... a to si můžeš vybrat i jestli chceš stytické stránky nebo vlastní dynamické nebo jakýkoliv redakční systém. Navíc si s ním budeš rozumět a nebude tě nikdo buzerovat jaká jseš to lama :-D


Nebo tomuto:
http://john-design.tk/
teda pokud to není jeden a tentýž kluk
nebo si udelejte grupáč, ve trojce, ty budeš šéfovat redakci a tvorbě článků oni se postarají o chod webu ...
a budou všichni spokojeni :-)

Proč tu všichni kecáte nesmysli a nenabízíte návrhy na řešení jeho problému???
Radek9
Profil
Teď jsem jen tak pročítal diskusi a co nenajdu. V kontejneru (bohu díky, ale přece jenom) je na mě a Johna docela dost nepříjemná narážka. Viz: když bude mít nějakou zakázku tak třeba přestane spamovat diskuzi na jakpsatweb.cz . To mě docela naštvalo, protože na diskusi nespamuji a nějakej cápek co se ani neumí zaregistrovat a uvěst kontakt mě takto pomlouvá. Dále mě zarazila věta Obrať se na profesionály pracující zdarma: . Jak myslíš, že si mám udělat reference, když mi není 18? Proto prosím krakatou, aby se mi k tomu vyjádřil.
Edit: Spletl jsem jméno, tak se omlouvám.
johnl
Profil
Kamaráde nějak nás tu nesnesou :D Ale uživatele Karotku přejmenuju na krakatoa... Doufám že se k tomu někdo vyjádří!! Obzvlášť uživatel krakatoa!! Jo, a ještě něco, pokud to tady spamujeme tak jsem asi bláázen protože podstatou tohoto fóra je pomáhat jiným a když si někdo napíše že potřebuje něco vytvořit tak mu nabýdnu že mu to vytvořím!! Kde je teda ten spam??
Nox
Profil
Radek9
Jak myslíš, že si mám udělat reference, když mi není 18?
Pokud vím tak jsou alespoň 2 typy nějakých smluv/dohod a ikdyž mají nějaké nevelké limity, jsou v pohodě využitelné

Ale jinak...osobně bych si toho nevšímal, beztak do sekce U ledu snad nikdo nechodí

johnl
Doporučuji novou klávesnici - zasekává se ti vykřičník a otazník a á ;)
johnl
Profil
Nox
Koupím si i klávesnici, jen když mi někdo objasní kde je tedy ten spam?? :D
Chamurappi
Profil
Reaguji na Radka9 a johnal:
Uživatel krakatoa je zjevně provokatér. Co od něj očekáváte za vyjádření? Upřímnou omluvu?
Berte to s nadhledem.
krakatoa
Profil *
Radek9 a johnl:
Fain, píšu dost provokativně, ale já to opravdu nemyslel jako provokaci, já chtěl Arathanu opravdu pomoc, napsal jsem mu, že by se mohl zkusit obrátit na vás, protože vám oběma (Radek9 a johnl) je 13 let a třeba byste měli zájem si zdokonalit nebo zkoušet dělání webu a to třeba zadarmo, mně je daleko víc než vám, a taky občas někomu udělám web i zadarmo (třeba cvičitelkám, klukovi co chce web o tuc tuc pro mistnost na lide, pluginy pro kamaradku co ma web o zpěvačce atd.), jsou to blbosti, a třeba i zbytečné, co není, že? Ale ty lidi z toho maj radost a já taky, a já myslel, že i vás by to třeba mohlo bavit, kdybyste udělali nějakej web o herci pro toho kluka. A já proti vám nic nemám, držím vám palce a jsem rád, že vás to baví. Hou domluvil jsem, stačí tak? Nejsem žádnej češtin, já byl vždycky na matematiku.

Provokatér Krakatoa :_-( se skorozabanovanou IP
panther
Profil
krakatoa
já chtěl Arathanu opravdu pomoc
tak ses mu mohl nabídnout sám, chtěl-li jsi mu tak pomoct.

protože vám oběma (Radek9 a johnl) je 13 let a třeba byste měli zájem si zdokonalit nebo zkoušet dělání webu
i kdyby to tak bylo, mohli se nabídnout sami. Nemyslím, že potřebují mluvčího.

mně je daleko víc než vám, a taky občas někomu udělám web i zadarmo
mohl ses zadarmo nabídnout i Arathanovi. Pracuješ zadarmo, chceš mu pomoci - splnnil bys tedy obě své „podmínky“. A je jedno, jestli ti je víc nebo míň let než zmíněným osobám.
krakatoa
Profil *
panther:
Rád bych mu pomohl, ale opravdu to nejde, je to z osobních důvodů (zdravotních psychických) a to tu nemíním rozebírat.
A to, že nepotřebují mluvčího, no tak jak mám vědět, že sem chodí každý den a čtou všechny topiky co tu jsou? Já to bral ze svého pohledu, občas sem zajdu, kouknu na nějaké topiky, tys to bral asi ze svého, jseš tu každý den a prolézáš vše.

Pravděpodobně zase přijde nějaká argumentace na kterou mám odpovídat? A pak přijde odpověď ... argumentace ...

Takže se Radek9 a johnl omlouvám, pokud jsem je urazil, Arathanu se omlouvám za to, že sem mu teda spamoval v topiku. Stačí tak?
Chamurappi
Profil
Reaguji na krakatou:
to, že nepotřebují mluvčího, no tak jak mám vědět […]
Usnadním ti to: Nikdo tu nepotřebuje mluvčího. Ani třináctiletí. A je úplně jedno, jak často sem chodí, je to jejich věc.
Radek9
Profil
Omluvu beru a stačí.
johnl
Profil
NJ, sice sem se nedozvěděl o spamu :D:D Ale to je jedno.. Prakticky mi to bylo úplně jedno, ani bych si toho nevšiml bez pomoci přítele Radek9..

Takže mi nezbýá než omluvu taky přijmout..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0