Autor Zpráva
tcladin
Profil
Moderátor Chamurappi: Vycucnuto z nefunguje submit tlacitko v IE stlacenim ENTERU.

toto forum blbne v opere
tcladin
Profil
nejak tu blbne tan editor, skusm to z mozilly
Chamurappi
Profil
Reaguji na tcladina:
toto forum blbne v opere
Nechápu, o co se tu snažíš. Fórum funguje správně ve všech prohlížečích.
Bubák
Profil
tcladin
toto forum blbne v opere
Buď máš nějakou historickou verzi, nebo netuším čím rozhašené nastavení. Popiš třebas v sekci O této diskusi svůj problém, v čem Opeta "blbne".
tcladin
Profil
Chamurappi
ahoj. snažím se změnit příspěvek, což pokud si pamatuju blbne furt.
V opeře nenaskakuje upozornění na 30s limit. tedy změním, ale změna neproběhne - bez upozornění.
Daší chybou je to, že po úpravě se neaktualizuje obsah vlákna. Když dám obnovit stránku - pošle se znova změnit... . Chybí tu tlačítko, nebo link na toto vlákno, ach si mohl znovu načíst bez nového odeslání formuláře.
v čem prohlížíš ty? Zkoušel si v opeře, že jsi tak příkrý?

Mno i jiné web aplikace mají obecně nevíce probl. s operou. Ale já ji mám nejraději. Neboť talčítko zpět funguje, tak jak se jmenuje(nenačítá znovu stránku)...
tcladin
Profil
Bubák
ještě si zapomněl na možnost, že forum blbne, nebo jde o dogma?
Chamurappi
Profil
Reaguji na tcladina:
ještě si zapomněl na možnost, že forum blbne
Ve zdejším druhém nejpoužívanějším prohlížeči, aniž by si toho někdo jiný všimnul…
tcladin
Profil
Chamurappi
Nevim, kde bych měl hledat chybu v opeře. V nastavení? Ale já mám defaultní nastavení. Když budu mít čas tak zkusím najít chybu, ale podle mě blbne forum.
Ani v mozille nebylo zcela ok. Po odeslání změny by se nejspíš měla objevit obrazovka o změně. Ale ne vždy se objevuje. buď tomu věř nebo ne. Až budu na svym kompu prověřim ještě z mandrivy - opera a manrivy - mozilla.
Když už naznačil, že opera je druhá nejpoužívanější. Mohl bys prozradit top5 v tomto foru?
Mastodont
Profil
Ani v mozille nebylo zcela ok.
U mne vždycky OK.
Chamurappi
Profil
Reaguji na tcladina:
Nevim, kde bych měl hledat chybu v opeře. V nastavení?
Nejde o problém s vypnutým refererem?

buď tomu věř nebo ne
My ti věříme, že sis problém nevymyslel. Ale myslíme si, že chyba je spíš na tvé straně.

Když už naznačil, že opera je druhá nejpoužívanější. Mohl bys prozradit top5 v tomto foru?
Prozradím ti, že statistiky celého JPW jsou veřejné.
Bubák
Profil
ještě si zapomněl na možnost, že forum blbne
Po vzoru jisté firmy (hlavně nejmenovat!) tomu můžu říkat vlastnost.
Jedna z vlastností je nutnost neblokovat referrer (prohlížeč, proxy), v české jazykové verzi Opery se tomu krásně říká "Posílat info o předešlé navštívané adrese". Pozor, globální nastavení jde přebít v "Upravit místní nastavení". Nezávazne bych si tipnul, že to bude příčina tvých problémů. V

Druhá známá vlastnost je kešování, mám dojem že zde je nastavené na 4 nebo 5 minut, pomůže obnovení stránky.
tcladin
Profil
Chamurappi
Ahoj a díky, že si přesunul sem.

Bubák
"Posílat info o předešlé navštívané adrese" - nezaškrtlé
"Upravit místní nastavení" "odesílat info o předešlé ..." - nezaškrtlé
Je to z pohledu "blbnutí fora" nastaveno správně?
Str4wberry
Profil
V takovém případě je nastavení špatné. Stačí to upravit v místním nastavení.

Toto je funkční nastavení:
DoubleThink
Profil *
Po vzoru jisté firmy (hlavně nejmenovat!) tomu můžu říkat vlastnost.
V tomto případě je to opravdu vlastnost. Kontrola refereru brání zneužití XSRF.
Návštěvníci pak mají možnost buď používat standardně nastavené klienty nebo neupravovat své příspěvky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Kontrola refereru brání zneužití XSRF.
Nicméně šlo by to udělat lépe.

mají možnost buď používat standardně nastavené klienty nebo neupravovat své příspěvky
Nebo si počkat na nasazení sandboxové verze diskuse.

Podle všech dosavadních stížností to vypadá, že tohle je standardní nastavení Opery.
Str4wberry
Profil
Ve výchozím nastavení se ona informace o předešlé adrese odesílá. Možná to bude snadnou dostupností této funkce v čisté instalaci Opery. Umožňují vůbec další významné prohlížeče zablokovat referer ve výchozím stavu?
tcladin
Profil
Str4wberry
nastavil jsem jak píšeš a funguje to

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0