« 1 2
Autor Zpráva
fuckin
Profil
Chamurappi
Sám programuji s českou klávesnicí. Umím zmáčknout dvě klávesy naráz (někdy i tři, když se opravdu snažím)
Ano, toto ja neumim a ani to umet nechcu, jelikoz nevidim moc zadny velky vyznam. I tak te ale obdivuji s tema trema klavesama.

Stejně má soudě dle pokažených uvozovek kolem citací problémy s kódováním.
Problem s kodovanim nema. Tohoto problemu jsem si vsiml avsak sem se jim jeste nejak nezabyval, z duvodu toho ze me citace prestala na mobilu fungovat. Objevi se alert s hlaskou "neni oznacen zadny text", drive to oznacilo vse.

Na této diskusi jich je méně.
Ano, trochu jsem to prehnal jak se tam divam.

protože hodní moderátoři nemůžou banovat,
Nemuzou nebo nechcou ??

Závazná pravidla jsou závazná pravidla.
Proc je tedy dovoleno je donekonecna porusovat ??

Hodní moderátoři tě mohou potrestat tak, že ti neřeknou heslo do sandboxu.
Ano beru na vedomi a stahuji tu zadost o pristup. Trest je trest.

Bude tedy snazší přesvědčit tvé následovníky, aby ...
Pochybuji, tento topic stejne nikdo z nich nikdy cist nebude.

aby usilovali raději o pomeranče než o druhé místo v historii ve tvé disciplíně.
Pravidla jsou od toho aby se porusovala, proto myslim ze druhe misto u me bude lakavejsi.

Ale pokud na mobilu nejsi, nevidím žádný rozumný důvod pro prznění.
A o to prave jde, kdyz prznim na mobilu tak prznim i na pc. Proc neprznit na pc ale na mobilu ano ? Taky to na mobilu prida vice casu ale aspon nebude prznit cestinu preci ne ? Trosku me to odporuje.


Jinak bych chtel rict ze i pres vsechna pravidla budu psat bez diakritiky a to z duvodu zvyku. Zvyky se dodrzuji. Beru na vedomi ze nekomu se to treba nelibi a jeho nazor budu respektovat. Dalsi rok si dam predsevzeti naucit se programovat na CZ klavesnici a psat s diakritikou.

Tot vse, snad to staci.

Moderátor Chamurappi: Promazáno.
_es
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto ze hřiště.

Chamurappi
Na kolegu _es nemám e-mailovou adresu, takže se mu tímto omlouvám, že se o přizvání na pískoviště nedozví.

Už som ju v profile zviditeľnil.
Je v poriadku, že sú pri registrácii mailom posielané aj prihlasovacie meno aj heslo?
johnl
Profil
Str4wberry
Děkuji za přístup ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Chceš říct, že pokud požádám, dostanu také... přístup k útrobám diskuse?
Nechci. Chtěl jsem ti jen říct pohádku o sandboxu, žádné sdělení mezi řádky v tom nebylo.

Jsi moc užvaněný. I grafomanie má své meze.
Další příspěvek podobného ražení jako [#4] smažu.


Reaguji na fuckina:
Ano, toto ja neumim a ani to umet nechcu
Velká písmena na začátku vět píšeš jak? Mezi „Shift + A“ a „pravý Alt + písmeno“ nevidím velký rozdíl.

Pravidla jsou od toho aby se porusovala, proto myslim ze druhe misto u me bude lakavejsi.
On nikdo nestojí ani o první místo. Podívej se třeba na ninju, grimworda, armina — ti závazné pravidlo také dlouhodobě porušovali, byli poučeni a nyní je jejich projev mnohem kultivovanější a důvěryhodnější. Nepůsobí na čtenáře jako patlalové. Psaní s diakritikou je v jejich zájmu.

A o to prave jde, kdyz prznim na mobilu tak prznim i na pc.
Z kontextu předchozího příspěvku tedy vyvozuji, že pokud všichni píšeme esemesky bez diakritiky, měli bychom v zájmu konzistence psát všude bez diakritiky — to chceš říct?

budu psat bez diakritiky a to z duvodu zvyku. Zvyky se dodrzuji.
Již několik století je v našich končinách zvykem psát s diakritikou. Působíš jako analfabet právě proto, že tento zvyk porušuješ. Nikdo nebude hodnotit tvůj projev ve vztahu ke tvým zvykům.
Werewolf
Profil
Moderátor Chamurappi: Dozvuk smazaného flamewaru:

fuckin:
mail[šnek]werew0lf[bodka]cz
ICQ 303750022
Jabber WerewolfCZeCh@jabber.cz

Pokud chceš, napiš. Ale teď mizim. Zítra jsem tu jak na koni.
DoubleThink
Profil *
Pokud rozdáváme přístupové údaje každému na požádání, tak je můžeme rovnou zveřejnit, ne?
Asi bych se kvůli tomu nezbláznil, ale nerad bych, aby se opakovala situace, kdy velké procento aktivních členů žilo už jenom v sandboxu (kvůli lepším funkcím a protože jim to připadalo hrozně cool). Takže heslo to má trochu ztížit, aby diskutující nejdřív pronikl do komunity a pak teprv od někoho vyžebral přístupové údaje.
V sandboxu by měli být jen ti, co opravdu chtějí testovat, co budou hlásit nalezené chyby.

Já už jedu také jen přes sandbox :-) “„Ano, už sem chodím přes sandbox, je to bezva :-)
Tohle je přesně ta špatná motivace ;)

Otázka k zamyšlení: Mělo by se heslo změnit po nasazení sandboxu do ostré verze?
Možná. Pokud bude nová verze nestabilní, asi by nebylo marné hodit zase část slintajících testerů přes palubu ;)
Mimochodem - pro SB můžeme vytvořit víc hesel. Testeři můžou mít jiné než vývojáři.

Ja nemel ceskou klavesnici jiz nekolik let. Jinak porad pri programovani prepinat na CZ abych mohl nekomu poradit (popr.dostat radu) na JPW nemusim a nikdy delat nebudu.
To je slabý argument. Jelikož je Windows chytrý jak opička, pamatuje si, k mému občasnému vzteku, klávesnici pro každý program zvlášť.

To bych si na tvém místě rozmyslel, protože hodní moderátoři nemůžou banovat, to může jen DoubleThink a ten ti přání klidně vyplní.
To je užitečná rada. Já jsem totiž zlý moderátor. A tebe si, fuckine, kvůli nicku pamatuju. To, že tu za chvíli, pravděpodobně, nebude kategorie o stylistice neznamená, že nemůžeme pečovat o správnost našeho mateřského jazyka.
Joker
Profil
Werewolf:
Joker:
Tys nežádal, ne?
Požádal bych, ale myslím mě Chamurappi navrhl dřív, než jsem to vůbec stihl :-)

fuckin:
Jestli teda ma ne-diakritika "VADÍ" :D, tak prosim nejakeho hodneho moderatora o ip ban, nechci zit s pocitem ze kazdym prispevkem porusuji pravidla tohoto fora. Dekuji, aspon budu PRVNÍ v historii.
První s banánem rozhodně ne, už se našli jiní borci.

DoubleThink:
„Já už jedu také jen přes sandbox :-) “„Ano, už sem chodím přes sandbox, je to bezva :-) “
Tohle je přesně ta špatná motivace ;)
Ne tak docela. Já vím, že je to „beta“ a jsem připravený případné chyby hlásit. Jen jsem zatím na žádnou nenarazil :-)
Podle mě právě používat sandbox pro běžnou práci s fórem (samozřejmě s tím, že je to testovací verze) je nejlepší způsob testování.
No a krom toho některé ty nové funkce jsou fakt dobré :-)

Mimochodem - pro SB můžeme vytvořit víc hesel. Testeři můžou mít jiné než vývojáři.
V tom případě, co udělat dvě verze, řekněme "alfa" a "beta"? Alfa by byla hodně nestabilní verze jen pro vývojáře a až by byla daná funkčnost tak nějak stabilní, šoupla by se na betu k testování širší skupinou lidí, kteří by vychytali zbývající problémy
Jan Tvrdík
Profil
Joker:
Ta nestabilní neběží nad ostrou DB, ale u Str4wberryho v bordelu. V budoucnu bude ta nejvíc nestabilní na SVN.
Werewolf
Profil
DoubleThink:
A jak se stát tím vývojářem? Nebo musím být napřed moderátorem?
tiso
Profil
Werewolf: [#8] minimálne musíš mať potrebné vedomosti, mňa si o tom nepresvedčil.
Joker
Profil
Jan Tvrdík:
Pravda, tak v tom případě by zdejší sandbox mohla být "poloveřejná beta".
Pokud by bylo nutné "odradit" od sandboxu lidi, kteří nechtějí testovat, ale jen používat nové funkce, možná by pomohlo založit (třeba u ledu) nějaké vlákno, kam by každý psal co otestoval a nějaké postřehy (moje první myšlenka byla hodnotit aktivitu podle počtu nahlášených chyb, ale to by se mohlo stát, že vyvinete moc kvalitní skript a chyby prostě nebudou ;-) ...takže jde o to, že by šlo prostě i napsat "vyzkoušel jsem XY, funguje").
Werewolf
Profil
tiso:
Vědomosti mám, jenom dělám blbé chyby...

Joker:
Pokud vím, k tomu je hřiště. Jinak k tomu, co nefunguje, slouží kategorie „O této diskusi“.
Str4wberry
Profil
_es:
Je v poriadku, že sú pri registrácii mailom posielané aj prihlasovacie meno aj heslo?
Ano.

Už máš přístup do sandboxu, nebo Ti ho mám poslat?
_es
Profil
Str4wberry
Ešte nemám.
Str4wberry
Profil
Už bys měl.
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Mělo by se heslo změnit po nasazení sandboxu do ostré verze?
Ano. To, že do sandboxu pouštím(e) každého, je způsobeno tím, že současnou verzi považuji za velmi vyladěnou, téměř připravenou k nasazení, takže je větší počet jeho uživatelů žádoucí. Myslím, že na průběžný vývoj nepotřebujeme armádu testerů.


Reakce na Werewolfa:
Chceš říct, že pokud požádám, dostanu také... přístup k útrobám diskuse?
Přístup k zde běžícím skriptům (resp. verzi 1.0) má každý znalý přístupových údajů do sandboxu.

A jak se stát tím vývojářem? Nebo musím být napřed moderátorem?
Momentálně nijak. Až nasadíme současný sandbox, chtěli bychom zřídit SVN, kde by se mohl podílet každý.
Jimmy Hayek
Profil
Mohu také dostat přístupové údaje? Děkuji předem.

Moderátor Mistr: Měl bys mít potřebné údaje na MSN. Souhlasí?
vynalezce
Profil
Mohl bych vás také požádat o přístupové údaje k sandboxu? Předem děkuji.
l564
Profil
Mohl bych taky požádat údaje do sandbox?
panther
Profil
l564:
zamítá se. Jednak tu jsi relativně krátkou dobu, a i kdyby ne, za ten půlrok jsi udělal takového bordelu (do kterého počítám i tvou přehnanou „moderátorskou“ aktivitu z poslední doby), že si nic nezasloužíš.

Můžeš být rád, že zde na diskusi máš dovoleno přežívat a žít.
__construct
Profil
l564:
Vzhľadom k tomu, že Ti hrozil a asi ešte stále hrozí ban, tak o tom pochybujem.
Chamurappi
Profil
Můžeš být rád, že zde na diskusi máš dovoleno přežívat a žít.
V podstatě to dovoleno nemá. Tři moderátorské hlasy pro ban (a žádný proti) stačí. Jen se zatím nikdo nechopil iniciativy, aby ho skutečně odstranil.
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0