« 1 2
Autor Zpráva
Taps
Profil
Chamurappi:
A proč tedy navštěvuješ web šarlatánů seo-servisu? Nevím proč bych měl šířit báchorky seo-servisu. Ty máš nějaký důkaz, že jsem do diskusí na jakpsatweb vložil nějaký nesmysl ze seo-servisu? Nebo se jen domníváš? Jednou jsem vložil jeden příspěvek do diskuse na seo-servisu, ale to bylo vše. Pokud chceš na člověku hledat chyby tak je vždy najdeš. Ty ses nikdy nespletl? Z tvých příspěvů pociťuji osobní averzi. Promin ale opravdu se mi to tak jeví. A je nějaká možnost že by moje žádost byla opět projednána?
panther
Profil
Taps:
A je nějaká možnost že by moje žádost byla opět projednána?
je až s podivem, jak moc o moderátorské křeslo usiluješ :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tapse:
A proč tedy navštěvuješ web šarlatánů seo-servisu?
Poněvadž jsem mrcha zvědavá. Přemýšlím, že se tam i sám zaregistruji, ovšem s jinými pohnutkami než je lačnost po vědění.

pokud chceš na člověku hledat chyby tak je vždy najdeš
Pokud chceš být moderátorem, musíš očekávat, že někdo bude hledat chyby. Máš poměrně strohý a neosobní projev, dlouho jsem tě vnímal jako takovou šedou myšku — jsi tu sice dva roky, ale vůbec jsem tě neznal, nevěděl jsem, co od tebe očekávat. Jakmile jsi zatoužil po moderování, začal jsem si tě víc všímat, abych pochopil tvé myšlenkové pochody. Nehledal jsem jen chyby.

Z tvých příspěvů pociťuji osobní nesnášenlivost.
Jestli skutečně věříš, že tě nesnáším, je docela zbytečné mi to psát.
Proč si vlastně myslíš, že tě nesnáším? Jaký mám motiv? Kdybych nedoprovázel svá stanoviska komentáři, bylo by to lepší? Nebo bych musel s tvojí žádostí souhlasit, abys z toho nesnášenlivost necítil? Necítíš nesnášenlivost i z mlčení ostatních moderátorů?

je nějaká možnost že by moje žádost byla opět projednána?
Ano.
Taps
Profil
Chamurappi:
Nehledal jsem jen chyby
Tak to jsem moc rád.
Necítíš nesnášenlivost i z mlčení ostatních moderátorů
Ne
Proč si vlastně myslíš, že tě nesnáším?
Docela mi vadí, že jsem byl tak trošku sledován i na jiných diskusních forech, které se zabývají tvorbou webu.
Máš poměrně strohý a neosobní projev
Někde je lepší být stručný :-)

Ps: Přemýšlím zda tento topic nezamknout. Víceméně je to dialog jen mezi námi dvěma.
radas
Profil *
sleduji tuto debatu už odpočátku ( Tapsneni tato debata jen mezi vami 2) a napadlo mě pár otazek, jestli moderatoři maji nějaké kriteria proto aby mohli přijmout nového člena, nebo jestli si to každy musi vyštěkat. Připadně kdo o tom rozhoduje, jestli přijmout nového člena nebo ne?Scházíte se vy moderatoři a mluvite o tom?Stal se někdy případ, že jste vy moderatoři někoho oslovili a nabídli mu aby se stal moderátorem?
nightfish
Profil
radas:
Stal se někdy případ, že jste vy moderatoři někoho oslovili a nabídli mu aby se stal moderátorem?
ano, tato situace vedla k mému povýšení do moderátorského stavu (v sekci databáze)

jestli moderatoři maji nějaké kriteria proto aby mohli přijmout nového člena, nebo jestli si to každy musi vyštěkat
předpokládám, že formálně a přesně stanovená kritéria neexistují
základním předpokladem imho je existující poptávka po moderátorech (ti současní nestíhají) - ta byla afaik naposledy v době, kdy se moderátory stali Chamurappi, Str4wberry a Alphard

Scházíte se vy moderatoři a mluvite o tom?
neformální setkání proběhlo před WebExpem, ale určitě nebylo omezeno jen na moderátory a určitě se tam ani všichni moderátoři nevyskytli
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tapse:
Docela mi vadí, že jsem byl tak trošku sledován i na jiných diskusních forech
Vědět je lepší než nevědět — radí devět z deseti stalkerů :-)

Někde je lepší být stručný :-)
To jistě. Ale když jsi moc stručný a za celá léta ani nepípneš u otázek, ke kterým se moderátoři a jiní členové vyjadřují, tak jsi z mého pohledu cizinec. (V tom není nic osobního.)


Reaguji na radase:
moderatoři maji nějaké kriteria proto aby mohli přijmout nového člena
Myslím si, že by měl buď být kompatibilní se současnou moderátorskou praxí, nebo poukázat na její nedostatky, které chce odstranit. Neměl by to být začátečník (co se týče znalostí i vystupování na fóru) a mělo by mu jít spíš o fórum než o vlastní prestiž. Tato kritéria uplatňuji při rozhodování já, ostatní mohou mít jiný metr.

Připadně kdo o tom rozhoduje, jestli přijmout nového člena nebo ne?
Viděl bych to takhle: Konečné slovo má vedení této diskuse. Vyjádřit svůj názor může každý, váhu hlasu určuje reputace hlasujícího. Každý z dosavadních moderátorů má právo veta, pokud svůj postoj řádně vysvětlí (ovšem může být i jen „proti“ bez zdůvodnění a nechat se přehlasovat).

Stal se někdy případ, že jste vy moderatoři někoho oslovili a nabídli mu aby se stal moderátorem?
To jsem ještě nezkoušel. Chceš být moderátorem, neznámý cizinče?
radas
Profil *
Chamurappi:
to opravdu ne,nemam takové zkušenosti z vystupovaním na foru a moje php znalosti nejsou nikterak okouzlující,raději se budu od Vás učit a zůstanu šedivou myši v pozadi...
spíš mě zajimala hierarchie této diskuse atd...
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0