Autor Zpráva
SwimX
Profil
Psal jsem příspěvek a v zápalu jsem omylem stiskl takové to malé červené tlačítko na myši (herní, trojklik) :)
Příspěvek se odeslal 2x. (ukázka)
Vím, že zde je antispamová ochrana, ale todle evidentně nestíhá odchytávat, sám netuším jak by se to dalo vyřešit, proto se tu ptám, jde to? a nějak snadno?
Str4wberry
Profil
Možná by to šlo nějak zablokovat JavaScriptem (Chamurappi?). Výhledově se bude md5 otisk příspěvku ukládat do sušenky, což sice zamezí dvojitému odeslání, ale tomuto asi ne. (Ten antispam, co by tomu měl zabránit, totiž myslím také používá sušenky.)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Možná by to šlo nějak zablokovat JavaScriptem
Ano, mohl bych zablokovat na chviličku odesílací tlačítko, než uživatele přejde klikací nálada.


Reaguji na SwimXe:
Příspěvek se odeslal 2x.
Máš asi pomalý trojklik, měl by se odeslat třikrát, ne? :-)
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Pomalý, nebo moc rychlý.
SwimX
Profil
Chamurappi:
Máš asi pomalý trojklik, měl by se odeslat třikrát, ne? :-)
Ve střílečkách funguje spolehlivě :)

Ano, mohl bych zablokovat na chviličku odesílací tlačítko, než uživatele přejde klikací nálada.
To by bylo, myslím, vcelku dobré.
Chamurappi
Profil
Reaguji na SwimXe:
Zapomněl jsem zmínit, že v sandboxu už by to teď mělo být opravené. Můžeš si své malé červené tlačítko vyzkoušet na hřišti?
SwimX
Profil
Chamurappi:
test ;) -> vypadá to dobře, děkuji
Petr ZZZ
Profil
Tady dneska nějaký anonym odeslal dvakrát stejný text.
anonymníí
Profil *
Petr ZZZ:
To jsem byl já :-)

Vyskočil na mě alert, že komunikace se serverem selhala (volně přeloženo, přesné znění si nepamatuji), text mi zůstal v textaree.

Zkusil jsem si stránku asi třikrát refreshnout, jestli se post neodeslal, neodeslal. Dal jsem tedy odeslat podruhé a příspěvek byl vložen hned dvakrát.

Stalo se mi to cca před měsícem poprvé, ale bral jsem to jako bug připojení, domníval jsem se, že na chvíli vypadlo, proto k chybě došlo.
lionel messi
Profil
Petr ZZZ:
Mne sa to isté stalo včera v noci.
Str4wberry
Profil
Zde se jedná o zvláštní případ. V případě, že je člověk autorem posledního příspěvku a neuběhla od něj nějaká delší doba (a tuším není moderátorem), místo nového příspěvku proběhne přilepení jako editace.

Problém je to v podstatě banální (tolik to neobtěžuje, registrovaný si to může sám opravit) a nevím, jestli to lze nějak rozumně (nenáročně) řešit.
lionel messi
Profil
Nejako sa nám tu tie doubleposty množia… Ešte som zabudol napísať, že včera som písal (tak ako skoro vždy) zo Sandboxu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0