« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Str4wberry
Profil
OK, asi Chamurappi nebude sám…

Takže navrhuji uspořádat sraz 16. října 2009 v 19:00 v nekuřácké části restaurace Zlatý klasPraze na Andělu.

Má s tím někdo z plánovaných účastníků problém? Či nějaké připomínky, a to jak k začátku či výběru podniku?
Joker
Profil
Chamurappi:
plánovat je s větším předstihem
Přesně tohle jsem si na ty první termíny říkal od začátku. Ono se to zdá jako plánovat něco "až za měsíc", ale uteče to.

Str4wberry:
Takže navrhuji uspořádat sraz 16. října 2009 v 19:00 v nekuřácké části restaurace Zlatý klas v Praze na Andělu.
U mě je 16. jeden z těch co se "hodí méně", ale snad to nebude zásadní problém.
Jedna připomínka, jestli to je ten "nekuřácký salonek pro 35 osob" jak píší na webu, termín 16. zatím napsalo jako vyhovující 8 lidí, nebude to trochu velké? Nebudou mít problém to zarezervovat pro poměrně málo lidí?
Mimochodem, mají nevalidní web, nedávají ALTy k obrázkům a tak vůbec :o))) I když fakt že restaurace obecně zrovna neoplývají kvalitními weby
DoubleThink
Profil *
Takže navrhuji uspořádat sraz 16. října 2009 v 19:00 v nekuřácké části restaurace Zlatý klas v Praze na Andělu.
U mě ok, restaurace vypadá sympaticky.

plánovat je s větším předstihem
Minimálně týdenní předstih je nutný, zvlášť pro přespolní, jako jsem třeba já ;)

nedávají ALTy k obrázkům
Tak si dáš k jídlu něco jiného, žádná hrůza.
Werewolf
Profil
Str4wberry:
Ano, já. 16. nemůžu...

Joker:
Co se dá dělat. Snad aspoň ten webmaster neni jejich šéf...

DoubleThink:
Souhlas :-)
panther
Profil
Werewolf
Ano, já. 16. nemůžu...
nemůžou tam být všichni. Bohužel, asi máš smůlu. Navíc, proti Str4wberrymu, který nemůže jindy, jsi tu ty tím pověstným nováčkem, o tom se tu již mluvilo.

Str4wberry
je dobře, že ses ujal určení konečného termínu.
Kajman_
Profil *
Str4wberry:
Nejsem proti. Jen se nezapomeňte domluvit, jaký verzovací systém použít a na lincencích u částí kódu, které to teď nemají jasné.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Vyhovuje.


Reaguji na Jokera:
jestli to je ten "nekuřácký salonek pro 35 osob" jak píší na webu, termín 16. zatím napsalo jako vyhovující 8 lidí, nebude to trochu velké?
Ve skutečnosti je tam jen 30 židlí. Když se k osmi lidem přičtou všichni, kteří se v pravou chvíli do věci vloží (jako Mistr), bude tamní prostor přiměřeně vyplněný. Snad.

mají nevalidní web, nedávají ALTy k obrázkům a tak vůbec :o)))
A v denním menu mají tabulku s vynechanými značkami <table>.
Plaváček
Profil
Vypadá to, že kolem stanoveného termínu se pravděpodobně budu v okolí Prahy vyskytovat, takže se možná na pár žejdlíků točeného stavím také. Pokud navíc Dušan Yuhů Janovský veřejně slíbí, že přiveze i svou harfu, stavím se stoprocentně.
Werewolf
Profil
Takže termín je definitivní?
panther
Profil
Werewolf
Takže termín je definitivní?
řekl bych, že ano. A pevně v to věřím.
Mistr
Profil
Str4wberry
Co na to zkušený organizátor sešlostí a srazů — kolega Mistr?
Prý zkušený organizátor sešlostí a srazů se k věci nevyjadřoval proto, že by s Tebou nekomunikoval, nýbrž jsem byl na třídenní služební cestě v Čeladné, z níž jsem se včera pozdě večer vrátil.

Má s tím někdo z plánovaných účastníků problém? Či nějaké připomínky, a to jak k začátku či výběru podniku?
Nemá.

Plaváček
Pokud navíc Dušan Yuhů Janovský veřejně slíbí, že přiveze i svou harfu, stavím se stoprocentně.
Mohl by, když v tomtéž domě, resp. v sousedním, avšak v tomtéž bloku je ústředí Seznamu. :-)
Str4wberry
Profil
Dobře, termín i místo je jasné. Teď jsou na řadě už „jen“ účastníci.

Zatím se plánuje zúčastnit:
– z řad moderátorů: Chamurappi, DoubleThink, Mistr, Str4wberry, Yuhů (+ harfa)
– z řad členů: Joker, Jan Tvrdík, panther, Plaváček, SwimX (možná)

Někteří mají čas, ale ještě účast nepotvrdili:
– z řad členů: Radek9

Kdo dál?


Reakce na Kajmana:
Nechceš si to ještě rozmyslet? :–)
Jan Tvrdík
Profil
Já přijedu, ale asi se nezdržím moc dlouho.
SwimX
Profil
Já bych účast rád potvrdil, mám chuť, ale bus domů mi jede v sobotu v 7:30, takže to asi musím zařídit ještě nějak jinak, takže zatím tak napůl příslib.
Mastodont
Profil
Jsem rád, že jste se konečně dohodli, bohužel 16. října nemohu.
Yuhů
Profil
Přijdu i s harfou. Místo jste vybrali dobře, můžu tam sjet výtahem. Harfu ovšem budu muset přinést z domova, tu v práci zatím nemám.
Str4wberry
Profil
Čili nám bude stačit stůl pro 10 lidí?
SwimX
Profil
ještě se zkusím zeptat, když mi jede bus v 20.30 z Praha,,Na Knížecí stihnu tam od těch sedmi s vámi být hodinku, pak se přemístit a jet tímto spojem domů? čistě teoreticky
Chamurappi
Profil
Reaguji na SwimXe:
Stihneš.
Str4wberry
Profil
Určitě, je to tak cca 5 minut cesty. Tedy záleží na stavu, ve kterém budeš odcházet, samozřejmě. :–)
SwimX
Profil
tak já se asi ukážu jen takle na tu hodinku a kousek :) (já piju tak kofolu, takže 3,5minuty)
Str4wberry
Profil
Byl jsem teď pár dní mimo, takže se ptám: Neměli bychom již učinit rezervaci, nebo stačí ukázat Yuhůa a automaticky se nám uvolní nejlepší místa?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Neměli bychom již učinit rezervaci
Určitě měli. Ujmeš se toho? Yuhů se toho ujme? Může tam sjet výtahem.
Marek Prokop
Profil
Rád bych se zastavil také, ale celý den budu na Webexpu a nevím, kdy skončím. Navíc tam budu muset být už zase hned v sobotu brzy ráno. Ledaže bych přespal u Dušana :-)
Joker
Profil
Jaký je stav? Chodí sem Yuhů dost často, aby si nejpozději zítra stihl všimnout, že na něj bylo delegováno rezervování místa?

Taky by bylo fajn napsat na jaké jméno to bude rezervované anebo nějaké poznávací znamení pro ty z nás, kteří nikoho z ostatních účastníků osobně neznají :-)
Str4wberry
Profil
Joker: „Chodí sem Yuhů dost často, aby si nejpozději zítra stihl všimnout, že na něj bylo delegováno rezervování místa?

Uvidíme. :–) Pokud si to Yuhů nepřečte a Chamurappi tam zítra nezajde, tak se tam zastavím já.
Yuhů
Profil
Prosím zarezervujte to někdo jiný. Já to mám sice blízko, ale tak tak stíhám. A chodím tam málo, takže mě neznají. Ovšem určitě se zastavím.
Str4wberry
Profil
Hotovo, na vybraném místě a ve stanovenou dobu na nás čeká 12 míst.


Poznávací znamení bych nechal na Chamurappiho.
DoubleThink
Profil *
Poznávací znamení bych nechal na Chamurappiho.
Tři velké M na lístku asi tentokrát neklapnou.
Plaváček
Profil
Omlouvám se všem zúčastněným, Dušanovi i harfě, ale z důvodu hodně nepříznivého počasí jsem svou cestu do české metropole odpískal. Setkáme se případně někdy jindy.
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0