Autor Zpráva
lucie12
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Sdílení více Google Calendar.

Moderátor Yuhů: Z titulku odstraněna adresa domény, aby to nešlo dobře najít. Vstřícný krok za milou omluvu #11.

Zkus misto googlu Capsu -www.capsa.cz. Zaregistrujes si tam projekt a diky volitelnemu nastaveni prav uzivatelu muzes ohlidat, kam klient uvidi a co s tebou bude sdilet. Krome kalendare lze sdilet i dokumenty a kontakty (podle tech nasteveni prav) a je podle me jeto opravdu lepsi nez google.
lucie12
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Zvukové soubory do přílohy mailu.

pokud neco sdilis pravidelne tak vyzkousej capsa.cz a pokud jde o jednorazove sdileni, tak lze poslat pres novou "uschovnu" easy.capsa az 2GB. Posílání velkých příloh mailem neni moc vhodné. Ja pouzivam s prateli i kolegy oboji a jsme vsichni spokojeni!
lucie12
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Systém pro sdílení souborů.

Nevím, jestli rozumím dotazu správně, ale mám dobré zkušenosti se serverem www.capsa.cz.
Po registraci se vam vytvori projekt, neinastaluje se žádný program, vše funguje jen diky online pristupu, což podle mě není problém.
projekt je zaheslovaný, podle varianty Capsy lze mit az neomezeny pocet uzivatelu a jim nastavit prava k souborum, kalendari, kontaktum, atd.
mam to vyzkousene a moje zkusenoisti jsou jen a jen pozitivni!
lucie12
Profil
Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s placenou verzí sdílení dat přes Capsa.cz?
Používám téměř rok variantu zadax a kromě reklam, které mi vadí, jsem nespokojená s nemožností zálohy v této variantě. Vplacených Capsách se zálohuje prý pravidelně, máte někdo zkušenost?
Děkuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na lucii12:
Tvůj dotaz mi nepřipadá věrohodný. Můžeš nějak doložit, že nejsi spammer?
lucie12
Profil
bohužel nevím, jak se toto dokládá, ale spammer opravdu nejsem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na lucii12:
Mohla bys prosím podrobně popsat, jak ses dostala na tuto diskusi a proč jsi zde položila takovýto dotaz?
lucie12
Profil
Omlouvám se, asi sem ten dotaz nepatří. Zeptám se jinde, jen jsem tu viděla podobné otázky, které se týkají sdílení a to mě zmátlo.
Chamurappi
Profil
Reaguji na lucii12:
Odpověděla bys mi prosím, jak ses dostala na tuto diskusi?

jen jsem tu viděla podobné otázky
Kde? Odkázala bys na ně? Jak jsi je našla?


Dodatek z 10. prosince:
Jeden komentář jinde (také z 12. září 2009, tentokrát od „Hany“) mě utvrdil v přesvědčení, že Capsa.cz spamuje.
svadla
Profil
Chamurappi
smekam, mas teda trpelivost...
macon
Profil
Omluva za spamování

Tímto se jménem Capsy omlouvám za spamování diskuzí na tomto webu. Nemějte nám prosím tento hřích mládí za zlé. Už se to nebude opakovat.

Martin.Mach@Capsa.cz

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0