Autor Zpráva
adams
Profil
Vydelava jakpsatweb.cz ? Jakym zpusobem?
Yuhů
Profil
ne, prodělává.

Jakým způsobem? To je jednoduché. Platba domény, provoz hostingu. Pár stovek ročně.

Pokud mám někde reklamu, tak spíš tak pro zajímavost. Matěj Kloubek mi platí za prokliky na stránce o Hostnigu (ještě jsem se nedíval, kolik to bude, ale to bude tak pro srandu), na weblog občas dávám dolů do sloupku reklamu z Potenzy (to je tak pade měsíčně, když to tam je) a na anglicky psanou stránku o vertikálním centrování zkouším pouštět AdSense. Všechno je to jenom tak pro zajímavost, určitě to nevydělá víc jak tisícovku ročně, takže to dotuju.

Můj zisk z Jak psát web je spíše druhotný. Leckdo si teď o mně chybně myslí, že jsem kdovíjaký hlavoun, a tak mám spoustu zakázek, které téměř vždy odmítám, ale občas přijde něco zajímavého. To je príma.
BranoD
Profil *
Preco si nedate nejaky banner na toto forum? Myslim ze by to tu neprekazalo, hore je dost miesta, trafic to asi tiez nema na zahodenie a klikanost by bola myslim tiez slusna, keby sa ludom povedalo ze je to pre ich dobro ;-)
Timy
Profil
BranoD
myslím, že ten výdělek by za to nestál
Lukáš M
Profil
adams: lol :)

yuhů: my si to o vás nemyslíme, my to víme :) <OT> když už jsme tu na sebe narazili, chtěl bych vám (tak jak to každý čas od času dělá jako ot v nějakém threadu ;)) poděkovat! četl jsem vás někdy kolem svých patnácti, pak jsem na čas přestal (se zajímat o webdesign celkově) a ve čtvrťáku na střední to byla doporučená literatura ve škole, takže jsem se opět vrátil k vám i webdesignu obecně. až získám první pořádnou zakázku, pošlu vám čokoládu nebo flašku. ;) </OT>
BranoD
Profil *
to Timy

Myslim, ze za pokus by to stalo, napriklad kontextova reklama neni vobec zle platena a ja by som na to s radostou sem tam klikol...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0