Autor Zpráva
lopik007
Profil
Ano i já moc děkuji, naučil jsem se tam sice jen základy, a pak už to šlo samo, ale i tak děkuji, a navštěvuji jakpsátweb téměř pořád, když něco nevím
radim007
Profil
já to taky tak dělám když potřebuji radu du jak psát web
Tomkk
Profil *
Chci poděkovat za tyto stránky. Jednoduché, polopatistické. Jsem věčný začátečník, prostě jen čas od času potřebuji vytvořit jednoduché stránky a na "jak psát web" vždy najdu odpověď, či aspoň nasměrování, bez zbytečné omáčky.
Zechy
Profil
Jo... Když já začínal, tak jsem furt celý dny byl na JPW když jsem dělal web :)
Potulák
Profil *
I já děkuji. V dávných dobách hledali hladoví poutníci azyl v různých svatostáncích a žebrali u cest. Dnes lamy, hladové po informacích o tvorbě webu, buší na brány Jak psát web a v diskusích loudí, často dost nevybíravými a vychytralými způsoby, kódy a fígle od božstva. Změnilo se vůbec něco? :-D
Merlin_cz
Profil
Stejnš tak i já.(i když s dodatečnou literaturou xD)
Tak skvěle podaný,že to zvládne i laik.
A díky za to fórum
SteveS
Profil *
Aj ja sa pridávam, áno, je to skvelý web a obdivujem a chvalim autora ako dokázal systemovo vsetko jednoducho a jasne potriedit a dat tomu hlavu a patu ze si na webe pride na svoje zaciatocnik i pokrocilý.

Proste Profesionalita a koncepcia! A hlavne, stále funkčný a žijúci, dlhé roky!
Sám som tu bol častokrát, vďaka!
KOLEGA
Profil *
Strašně děkuji za jakpsatweb.cz moc mi pomohl a stále pomáhá, všem autorům, adminům, moderatorům a podobné havěti přeju mnoho štestí a trpělivosti
Lilča
Profil *
Mockrát děkuju, nikdy jsem si nemyslela, že budu muset některé věci zvládnout, ale člověk míní a život mění, budu zde častým návštěvníkem....ještě jednou díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0