Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dotaz asi na Yuhua nebo nekoho, kdo je mu blizky. A dotaz je celkem jednoduchy. Rad bych vyuzil prehled CSS vlastnosti pri vyuce na gymnaziu, kde se mj. budeme castecne i CSS zabyvat. Je to mozne, v tistene podobe, s uvedenim zdroje? Nebude se to nijak prodavat nebo tak neco, akorat bych to rad vytiskl , nafotil a rozdal studentum jako "tahak"...
Yuhů
Profil
jo, jasně, že se to může použít při výuce.

Jediná podmínka je, že to nikdo nebude nucen číst. Abych nedopadnul jako Jirásek. Např. prostudování těch materiálů nesmí být domácí úkol.
Marty
Profil
Hmm, já ti to kdyžtak napráskám, vypadá to, že se to týká mojí osoby ...
Anonymní
Profil *
jo, jasně, že se to může použít při výuce.

Jediná podmínka je, že to nikdo nebude nucen číst. Abych nedopadnul jako Jirásek. Např. prostudování těch materiálů nesmí být domácí úkol.


Ale kdepak, samozřejmě, že k tomu nehodlám nikoho nutit :) Vyloženě jen jako "tahák" CSS vlastností pro použití během výuky, na nic jiného to nechci. Dík za povolení a odpověď!


Hmm, já ti to kdyžtak napráskám, vypadá to, že se to týká mojí osoby ...


Hmmm, zajímavé :) Ty víš kdo jsem a že tě budu učit CSS? :)
Marty
Profil
2 Anonymní: Zas tak vážně to myšleně nebylo, nicméně kolik škol se zabývá výukou tvorby webových stránek, moc asi ne. A tenhle rok to budu absolvovat i já ...
Freya
Profil
Tvorba webových stránek se ve školní výuce informatiky objevuje celkem často (prakticky každý, koho znám, se s tím na střední škole setkal) - akorát se to většinou točí kolem FrontPage, neřku-li Wordu :-)
Timy
Profil
Freya
Tak na střední jsem se s tím zatím nesetkal. Jsem teď maturitní ročník, takže se to ještě může změnit, náš profesor myslím říkal něco o tom, že budeme ještě brát tvorbu webu, tak uvidíme. Jinak základy html jsme se učili tak v sedmé, osmé třídě. Žádný FP, ani word, pouze čistý poznámkový blok:-) U nás na střední jsme v prváku IT neměli, v druháku a půlku třeťáku jsme programovali v pascalu a pak jsme dělali už blbosti - měsíc Flash, měsíc Photoshop, měsíc PHP... teď ještě doděláváme pascal - tvorba vlastní knihoven nebo tak něco.
DoubleThink
Profil *
měsíc Flash
zajímavé...

měsíc Photoshop
nečekané...

Jelikož jedna licence Flashe příjde na cca 10 000,- Kč a jeden Photoshop na 25 000,- Kč, tak to byla investice dalece prevyšující cenu hardwaru učebny...
Anonymní
Profil *
měsíc Flash
zajímavé...

měsíc Photoshop
nečekané...

Jelikož jedna licence Flashe příjde na cca 10 000,- Kč a jeden Photoshop na 25 000,- Kč, tak to byla investice dalece prevyšující cenu hardwaru učebny...



Mno vzhledem k existenci Trial verzi je ten mesic, mesic, mesic celkem zamerny :) Nedavno jsem byl na skoleni a tam to bylo reseno vicemene stejne

P.S: xakru uz me tu nebavi diskutovat jako anonym, asi se registruju :)
Bobesh
Profil
Mno oukej, tak odted jsem tu jako Bobesh, vsechny anonymni prispevky v tomhle threadu mam na svedomi ja :)

2Marty : No u nas na gymplu se to stava uz celkem standardem :) IMHO je to pro vetsinu lidi praktictejsi, nez se ucit kdejakou jinou peechovinu... Nikdo neaspiruje na to udelat z tech deti / pubertaku profi webdesignery, ale umet spichnout zakladni stranku IMHO v dnesni dobe neni k zahozeni...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0