Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ked si tak prezeram tuto diskusiu niekedy my je az zle. vsetci vsetko vedia, najlepsie im ide kritika a navzajomne sa urazanie a blbe poznamky aj ked nepriamo. a ked niekto potrebuje s niecim poradit jedinu odpoved ktoru tu dostane je "HLADAJ" uz sa to tu riesilo. ked mate energiu vyhladat a vypisat vsetky odkazy kde sa to uz riesilo preco si nenajdete 30sekund na radu. v kazdej 5-tej teme je napisane HLADAJ UZ SA TO TU RIESILO uz ma to unavuje a urcite niesom jediny. vy to asi neviete, ludia ktory sem chodia po radu vacsinou ani nevedia presne opisat problem takze pre nich asi nebude jednoduche hrabat sa medzi 1000 000 odkazmi. tak sa radsej spytaju znovu...

A TERAZ SA TU URCITE NAJDE NIEKOLKO DEBI... KTORY BUDU MAT "MUDRE" POZNAMKY K TOMUTO CO SOM TU NAPISAL. NEUNAVUJTE SA PISANIM !!! ja si myslim aj tak svoje

ale inac JAKPSATWEB ako taky je !!! SUPER !!!
ak ste sa docitali az sem tak dakujem za pozornost. vela stastia !
Timy
Profil
Až budeš taky mudry a budeš tady psát každý den, tak pochopíš, že není zrovna vzrušující psát pořád stejné odpovědi. Navíc když někdo napíše "už se to tady řešilo", tak, pokud si pamatuji, obvykle přihodí odkaz, takže ta poznámka je spíš "pro příště". A když nedá odkaz, tak alespoň naznačí, co má hledat. A vzhledem k tomu, že se většinou také dobereme kloudného výsledku, tak mi ten tvůj příspěvek přijde poněkud nefér.
Fred
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/rules.html
Dero
Profil
Dobrý, kritizovat umíš taky, v tom jsme si podobní. Umíš i poradit?
Timy
Profil
Anonymní
Jo a příště se aspoň podepiš
Fred
Profil
Ovšem odpověď Šlahy v paralerním threadu http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=1 4766 , kvůli kterému jsem sem dal ten odkaz na pravidla, jednoduše nemá chybu. ROFL
Hanz
Profil
Anonymní
1) Tahle diskuse je dobovolná, takže ten komu se nelíbí se jí nemusí účastnit.
2) Nevím jestli tebe by to bavilo, ale mně třeba ne psát 50 stejných přízpěvků, jen pro to, že se na jeden a ten samý dotaz zeptá 50 lidí.
3) Každá odpověď není na 30s
4) Nikdo tady není placen, za psaní odpovědí, takže ten kdo se táže může být rád, že mu někdo odpoví.
5) vy to asi neviete, ludia ktory sem chodia po radu vacsinou ani nevedia presne opisat problem
Ano vím, že jsou takovíto lidé, ale to potom už potom není dořešení dotazu na 30s, ale klidně na půl hodiny.
6) Jsem DEBI..., protože to komentuju a mám z toho strašnou radost :o) , ale u některých dotazů se prostě neudržím a musím napsat napsat komentář k věcem, které napsal někdo kdo si vůbec neuvědomuje, že jiní lidé mají snahu, trpělivost a ochotu pomáhat jiným. Jen tak by mně zajímalo kolika lidem jsi ty odpověděl a pomohl? Kolik času jsi nad tím ztrávil?
thingwath
Profil
Máme tu zodpovězenu spoustu otázek. Máme tu hledání. Nefunguje? Je špatně udělané? Něco ti na něm vadí? Kritizuj vyhledávání, navrhni zlepšení. Tohle je, s prominutím, kritika vlastní blbosti. Kdyby si lidé jako ty místo hloupých naštvaných komentářů raději vzali ponaučení a použili to vyhledávání (pokud jim přijde nedostatečně, navrhli změnu a vylepšení), nemusely by žádné komentáře typu už to tu bylo být!
bojars
Profil
ked si tak prezeram tuto diskusiu niekedy my je az zle. vsetci vsetko vedia,

<Za ten rok a niečo, čo som členom tohoto fóra som zistil, že (azda) všetci vrátane moderátorov sa už na tomto fóre na niečo opýtali. Pre mňa to znamená, že si nemyslia, že všetko vedia...>

najlepsie im ide kritika

<Nnno ak myslíš kritiku stránok, tak je fajn, že ide najlepšie, šetrí to čas. >

a navzajomne sa urazanie

<My sa navzájom neurážame. Teda aspom ja sa o to nepokúšam.>

a blbe poznamky aj ked nepriamo.

<Toto je jedna z nich, i keď priama.>

a ked niekto potrebuje s niecim poradit jedinu odpoved ktoru tu dostane je "HLADAJ" uz sa to tu riesilo. ked mate energiu vyhladat a vypisat vsetky odkazy kde sa to uz riesilo preco si nenajdete 30sekund na radu. v kazdej 5-tej teme je napisane HLADAJ UZ SA TO TU RIESILO

<Veľakrát sa mi to tiež stalo, bol, som rád, že to niekto za mňa našiel.>

uz ma to unavuje a urcite niesom jediny. vy to asi neviete, ludia ktory sem chodia po radu vacsinou ani nevedia presne opisat problem takze pre nich asi nebude jednoduche hrabat sa medzi 1000 000 odkazmi. tak sa radsej spytaju znovu...

<Toto si napísal správne: nevedia ani opísať problém... ako odpovieš na problém, ktorý niekto nevie ani opísať?>

A TERAZ SA TU URCITE NAJDE NIEKOLKO DEBI... KTORY BUDU MAT "MUDRE" POZNAMKY K TOMUTO CO SOM TU NAPISAL. NEUNAVUJTE SA PISANIM !!! ja si myslim aj tak svoje

Tu ťa len budem citovať:

ked si tak prezeram tuto diskusiu niekedy my je az zle. vsetci vsetko vedia, najlepsie im ide kritika a navzajomne sa urazanie a blbe poznamky aj ked nepriamo
<Mno: vítaj v klube... nie je Ti zle aj zo seba samého?>

ale inac JAKPSATWEB ako taky je !!! SUPER !!!

<Áno super, a aj táto diskusia je super.>

ak ste sa docitali az sem tak dakujem za pozornost. vela stastia !

<Aj ja Tebe, potrebujem to šťastie... a keď budeš potrebovať poradiť, tak zase pekne podpísaný, napíš svoju otázku, ono sa tu vždy niekto nájde, kto Ti poradí, ak pochopí načo sa pýtaš. Zadarmo.>

:-)
PerToon
Profil
bojarsi - tos vystihl perfektně. Doufám že si to milý Anonymní bude číst na dobrou noc.
worom
Profil *
<Aj ja Tebe, potrebujem to šťastie... a keď budeš potrebovať poradiť, tak zase pekne podpísaný, napíš svoju otázku, ono sa tu vždy niekto nájde, kto Ti poradí, ak pochopí načo sa pýtaš. Zadarmo.>

No to jo. Moje zkušenosti sou že se odpoví na jeden dotaz z deseti. A i když je to dobrovolný fórum tak to neni důvud k uražení lidí který toho ví míň než vy. nemůžu tvrdit že je takovej každej to určitě ne. Sem chodí spousta lidí a většinou kromě problémů nemaj moc společnýho. To je jen můj názor.
Plaváček
Profil
Prosím moderátory, ať tuhle diskusi zamknou, nemá pro budoucí webdesignery žádný přínos. Děkuji.
thingwath
Profil
worom

Nevím jak tvoje zkušenosti, ale moje statistika co jsem si právě teď udělal z deseti náhodně vybraných dotazů včerejšího data je devět z deseti.

Plaváček

Trochu snad. Tohle téma se ale řeší snad všude. Zásadní poznatek je, že odkaz na starší diskusi či do manuálu a popíchnutí k hledání dalších informací je celkem dobrá odpověď. Možná by bylo lepší stěžujícím si nenapsat vůbec nic, jestli jim to přijde lepší...
PetrK
Profil
1) Poznámka HLEDEJ.... se vyskytuje i na mnoha jiných diskusích. Proto ale ta diskusní fóra funkci hledání mají, když něco potřebuju tak bych v první řadě já sám měl vynaložit trochu úsilí a zkusit si najít zda již někdo tady podobný problém neřešil. Teprve pak se ptám. Navíc jak už psal Timy, většinou stejně když někdo napíše "hledej" tak přihodí i odkaz. Proto tě Anonymní nechápu nad čím se rozčiluješ. Jasně, je samozřejmě snadnější bez vlastního úsilí rovnou napsat dotaz a čekat co mě kdo odpoví. Já jsem amatér, v tvorbě www samouk a problémů jsem tudíž řešil už více než dost, přesto ale dotazů na tomto fóru jsem napsal asi tolik kolik mám prstů na jedné ruce. Nejdříve jdu totiž hledat odpověď na JakPsatWeb případně i jinam, jsem-li neúspěšný tak přijdu sem do diskuse a použiju funkci HLEDAT, teprve pak když neuspěji tak píšu dotaz.

2) Nevšiml jsem si že by zde na tomto fóru někdo někoho urážel, nevím jak jsi na to přišel. Já sem chodím rád právě proto, že se zde nic takového neděje (oproti mnoha jiným fórům). Nemám žádný problém, vím že kdykoliv sem napíšu nějaký dotaz, VŽDY mě někdo pomůže. Na rozdíl od tebe já jsem za to každému zde vděčný, protože každý který mě zde poradí tomu musel obětovat svůj čas, zdarma a s vědomím že mu to asi ani příště kdyby potřeboval on radu neoplatím, protože nejsem v tomhle oboru profík ale amatér který prostě ty vědomosti nemá.

3) Takže jestli tě unavuje číst "hledej, už se to tu řešilo" tak to prostě nečti, někoho zase může unavovat odpovídat 50x na jeden a ten samý dotaz a taky si nestěžuje. Aspoň napíše tu poznámku která tebe unavuje ale přiloží k ní odkaz takže ve výsledku ti vlastně pomůže, co bys chtěl víc? Pokud by jsi se zeptal na problém který se zde moc často neřeší, nikdo by ti "hledej" nenapsal. Připomínáš mě jednoho z fóra které se zabývá opravami spotř.elektroniky, to je zase můj obor. Ten napsal dotaz v tom smyslu "Nejde mě televize, nemám ale čas něco měřit tak mě rychle poraďte co mám konkrétně vyměnit". A hrozně se rozčiloval že není nikdo ochotný mů poradit :-)
Yuhů
Profil
Ještě než téma zamknu, trochu se k němu vyjádřím.

V zásadě soucítím s původním tazatelem/stěžovatelem. Témata bez odpovědí, odpovědi s náznakem přezíravosti, neúplné nebo nejasné odpovědi v téhle diskusi totiž opravdu jsou. Hledání nefunguje moc dobře a já ho neumím opravit.

Na druhou stranu všichni, kdo se k původnímu "dotazu" vyjadřujete, máte pravdu také. Je naprosto obdivuhodné, jak se jedno z největších českých odborných fór drží na vysoké úrovni. Je to dáno zejména obětavostí odpovídajících.

Pokud se snad někomu stane, že na své téma nedostane odpověď, je mu otevřený můj email dusan@pc-slany.cz . V záplavě pošty jsou zajímavé dotazy vždycky osvěžením. Nemám ovšem rád, když se mě někdo ptá na triviality nebo když neumí pozdravit.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0