Autor Zpráva
Yuhů
Profil
Jenom mě to zajímá, stejně nemám čas nic na tom dělat. Možná ale existuje nějaká maličkost, která by Vám usnadnila život. Takže:

Jakou funkčnost byste na Jak psát web ocenili?

Nepište sem ale prosím věci ze dvou oblastí:
* jednak si nestěžujte na diskusi, vím, že není dobrá, ale ty PHP skripty jsem já nepsal, takže se v nich nevyznám. Chci připomínky k www.jakpsatweb.cz
* a nechtějte prosím nové články. Pracuju na nich postupně, musí na to být nálada.

Takže... nějaký nápad? Chcete více obrázků, více muziky, více navigace, více aktualizace nebo ...
Radek Hrabůvka
Profil
Ocenil bych lepší navigaci, některá témata spolu souvisí, ale v pravém menu na něj není odkaz. Je mi jasné, že je to dáno tím, jak tyto stránky vznikly a také tím, že názor na to, co spolu souvisí, je do jisté míry subjektivní.

Nechci více obrázků, líbí se mi, že jich tady není víc, než je nutné a stránky se rychle načítají. [url=http://www.jakpsatweb.cz/komix/obrazky.gif
]http://www.jakpsatweb.cz/komix/obrazky.gif
[/url]

Více muziky??? To nemyslíš doslova, to asi bude básnický obrat.
Marty
Profil
Asi budu za blázna, ale já by si k Vánocům přál, aby na JPW se při otevření uvodní stránky přesunul kurzor hned do vyhledávacího políčka. Když jdu na web něco vyhledat, vždy mě docela otravuje to překlikávání.

Ale jsem si skoro jist, že půjde o názor pouhého jedince.
Fred
Profil
Na konci poslední diskuse nějaké stránkování, nebo aspoň 2 stránky s nedávnými tématy. Když si nejsem jistý v jaké kategorii to bylo, tak se to blbě dohledává, když to zmizí s úvodky.
jozob
Profil
Fred
Na konci poslední diskuse nějaké stránkování, nebo aspoň 2 stránky s nedávnými tématy. Když si nejsem jistý v jaké kategorii to bylo, tak se to blbě dohledává, když to zmizí s úvodky.
Yuhů
Nepište sem ale prosím věci ze dvou oblastí:
* jednak si nestěžujte na diskusi, vím, že není dobrá, ale ty PHP skripty jsem já nepsal, takže se v nich nevyznám. Chci připomínky k www.jakpsatweb.cz


(-:
Fred
Profil
Ach jo.
Update, aha k jpw, no moc tam nechodím, jenom ho odkazuji, když se někdo na něco ptá, protože vím, že je to tam dobře a srozumitelně napsáno. Jenom ta sekce javascriptu by si zasloužila aktualizaci, ale ten je na tom na doméně .cz obecně špatně.
Radek Hrabůvka
Profil
Fred Na stránkování Diskuse mám náhražkové řešení, dám hledat a výsledek je 30 témat a stránkování.
Fred
Profil
To jo, ale pokud nehledáš výraz, který je v každém druhém threadu. Taky to hledám přes google, dokonce jsem si na to udělal bookmarklet.
Yuhů
Profil
> aby na JPW se při otevření uvodní stránky přesunul kurzor hned do vyhledávacího políčka

o tom už jsem taky přemýšlel. Tahle funkčnost ve starších prohlížečích způsobuje, že se stránkou nedá rolovat. Těch už je ale málo.

Takže, Marty, vyzkoušej, jestli to takhle vyhovuje.
PerToon
Profil
Yuhů - sice nejsem Marty, ale vyzkoušel jsem a jsem spokojen!!!
halogan
Profil
Yuhů: Nevim, co jsi udelal s vyhledavanim, ale ja bych byl pro, aby to bylo bud:
1. prvni na tab
nebo (radsi)
2. dobrej accesskey
Timy
Profil
Teď mě napadla ďábelská myšlenka - šlo by tady nějak zabudovat Texy? Nebo je to technicky nemožné?
update: jednak si nestěžujte na diskusi, vím, že není dobrá, ale ty PHP skripty jsem já nepsal, takže se v nich nevyznám. Chci připomínky k ]www.jakpsatweb.cz -- no jo no... není na škodu číst celé příspěvky

Jinak to s tím hledáním je dobré, ale nefunguje to v opeře 9.0 :(
Marty
Profil
Yuhů Jsem velice spokojen, díky za to. Myslím, že to ocení zejména lidé, kteří chodí na jpw aby si našli to co hledají (a vědí přesně co hledají).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0