Autor Zpráva
Tomáš123
Profil
Zdravím vás, nevedel som kde mám podobnú tému zaradiť, tak dúfam, že som sa aspoň zhruba trafil.

Iba tak som hľadal nejaké zdroje ohľadom témy, na čo slúži JavaScript, keď v tom som našiel stránku, v ktorej sú prvé riadky identické s webom www.jakpsatweb.cz.

Cieľom tohto vlákna je oznámiť autorovi článku o JavaSripte na jakpsatweb, že niekto skopíroval jeho obsah. Ak to samozrejme nebolo naopak, alebo v tom nebola zapletená aj tretia strana, ale to je nepravdepodobné.

V päte duplicitného webu som nenašiel zdroj ani podobné informácie a autor považuje obsah za svoj. Ak o tom viete, vlákno nemá cenu nevymazať. Iba som vás chcel upozorniť.
lionel messi
Profil
Reagujem na Tomáša123:
Ešte sú tie 2 odseky aj nedbalo preložené do slovenčiny. (slová ako „prohliadača“, „program se odosila“) Prekvapuje ma, že tak robí niekto, kto o sebe tvrdí, že sa živí programovaním, pretože by som si od neho na základe tej stránky svoj web spraviť nedal.
Tomáš123
Profil
lionel messi:
retože by som si od neho na základe tej stránky svoj web spraviť nedal.
Ty možno nie, ale niekto kto o programovaní nič nevie, môže na jeho "6 ročnú prax" naletieť.
aDAm
Profil
ehm jen dotaz bokem, jakou souvislost má gramatika s programováním? Pokud snad někdo neovládá gramatiku ať už svého mateřského jazyka či jiného tak nemůže být dobrý programátor?

a méně bokem, to je jako až tak závažný čin mít stejně formulován jeden odstavec?
Petr ZZZ
Profil
I kdyby to byl jeden odstavec (jsou dva), i kdyby to byla jediná věta — bez uvedení zdroje se nejedná ani o citát. Vidím to na porušení autorského zákona.
Tomáš123
Profil
aDAm:
to je jako až tak závažný čin mít stejně formulován jeden odstavec?
Iba oznamujem Yuhůovi, že niekto skopíroval jeho obsah bez udania zdroja. Určite by si ani ty nechcel, keby sa niekto chválil s tvojim článkom.
lionel messi
Profil
aDAm:
jakou souvislost má gramatika s programováním?
To ani nie je o gramatike, ale keď už tak o zlom preklade (či skôr len prepise) z češtiny do slovenčiny.

Pokud snad někdo neovládá gramatiku ať už svého mateřského jazyka či jiného tak nemůže být dobrý programátor?
Môže byť vynikajúci znalec, ale každý si buduje svojím vystupovaním aj isté renomé, ktorým pôsobí na ľudí okolo seba. A takéto kradnutie textu mu na serióznosti nepridá.
_es
Profil
Zo stránky:
Momentalne je už aj cela stranka goole vytvorena v JavaScripte.
Len sa ešte dozvedieť, čo je to „goole“.
martin147
Profil
zdravim Vas

som majitel danej stranky, ano je pravda, ze som texty skopiroval ospravedlnujem sa za to. su odstranene.
co sa tyka gramatiky, ospravedlnujem sa vsetkym dokonalym ludom, ktorych som tymto pohorsil

a ohladom programovania. robim na projektoch, ktore pravdepodobne niektori pouzivate denne. ta stranka je testovacia, ale ak na zaklade nej chcete hodnotit moje vedomosti, tak Vam drzim palce. :)

dakujem
CZghost
Profil
Takže původní obsah stránky byl nahrazen přesměrováním na JPW :D Yuhů ti určitě poděkuje za reklamu ;-)
Petr ZZZ
Profil
martin147:
ta stranka je testovacia
Cos na ní testoval?
Tomáš123
Profil
martin147:
Fakt, že si sa sem prihlásil ti slúži ku cti.

Poprosil by som ťa, aby si zmenil presmerovanie z tejto stránky zmenil na túto, aby sa užívatelia, ktorí hľadajú materiály o JavaScripte dostali na stránku, ktorá sa tomu venuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0