Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dear Yuhů.
I have seen that some of your pages are in English. Will you translate whole web to english language? Thanks.
none
Profil
Yuhů Já jsme vydel nekteré vaše stránky v Angličtině. Budete celý web překládat do angličtiny?
Proč nauč se česky ja kamkoliv pridu musim umet anglicky.
thingwath
Profil
none
Vím o někom kdo by to potřeboval spíš.
Šlaha
Profil
none
A ty by ses zase mohl naučit český pravopis. Protože, jak je vydět, moc ti nejde.

Pozdě...
flz
Profil
owned :D
Tomik
Profil
It is really great idea, but I think Yuhů will not have time for it.
If I will can help him, I will do it.

Addition in czech
____________________________________


Omlouvám, že nepíšu česky, ale připadalo mi blbý, jestli to je opravdu cizinec, že nikdo nereagoval anglicky, možná je to blbost, když jsme na českym, ehm českém fóru, ale proč odrazovat někoho, kdo má o JPW zájem... :D
Yuhů
Profil
Nemyslím si, že je původní autor opravdu English-only speaker, protože by se neuměl zařadit do správného tématu.

Neplánuju Jak psát web překládat do angličtiny. Důvody jsou v zásadě dva:
* nemám na to čas
* Jak psát web je server strategického významu. Je škoda dávat celému světu zásadní konkurenční výhodu, kterou Češi a Slováci v tomhle webu mají :-)
Tomik
Profil
Yuhů
Hm.. ;) Máš pravdu... nic nebude... ! :)
Esemeska
Profil
JPW je jedinečný a byl stvořen jen pro Čechy a Slováky:)
pokec
Profil *
no sicel si nemyslím, že Yuhova logika byla úplně správná, protože ten tzv. English-only speaker mohl správné téma odvodit od toho že je prostě v něm napsáno "Jak psát web" a to "O" si logicky zařadil jako nejakou předložku. Ale co to tady kecám, já tomu stejně nevěřím a plně souhlasím s názorem že JPW by se do angličtiny překládat neměl, protože můžeme mít jednou něco čistýho českýho. :)
Dero
Profil
Ale jistě že původní přispěvatel nebyl rodilý mluvčí. Má tam minimálně dvě věci, které by rodilý mluvčí nikdy nenapsal.

whole web => the whole web
english language => English

A podle kroužku nad "u" (Yuhů) usuzuji, že pisatel má toto tlačítko na klávesnici vyznačeno. Málokdo použije copy & paste, když nemá potřebný text inhed po ruce. Ta prostá budoucnost (will) taky není košér, spíš by se hodila blízká budoucnost, kondicionál nebo opis. Proč se vlastně rozepisuju? :o)
pokec
Profil *
Dero: no "angličtinu" sem raději nezkoumal, jen tu úvahu o tom, jestli se trefil nebo netrefil :)
habendorf
Profil
Sorry, ale tak nějak mi tento thread připadá jako neskutečně dementní debata o hovně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0