| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| To je fuk Profil * |
#1 · Zasláno: 6. 5. 2017, 09:56:52
Zdravím koukal jsem tady na ten článek Použití CSS pozicování
Neni to už v době responzivního desgnu trochu zastaralé? |
||
|
Časová prodleva: 4 dny
|
|||
| Chamurappi Profil |
#2 · Zasláno: 10. 5. 2017, 14:50:07
Reaguji na To je fuka:
Co konkrétně? Ten článek je sice starý patnáct let, ale pozicování funguje pořád cca stejně. |
||
|
Časová prodleva: 9 let
|
|||
0