Autor Zpráva
mates
Profil *
Možná že se mi to jen zdá ale je tu šíleně moc stránek (dobrejch to se musí nechat) ale někdy se v tom prostě ztratim. Vždycky něco náhodou oběvim a tak
Filips
Profil
No víš mě se to nezdá, ale když hledáš tak použij hledání. mě se to nezdá nepřehledné.

Filips
Timy
Profil
mates
No jo no, co na to říct. Když je někde 1494 stránek, tak se to jen těžko dělá přehledné pro každého uživatele...
Filips
Profil
Kdo se v tom nevyzná? Prosím napište to sem. AŤ je vidět kdo si myslí že je to přehledné nebo ne. Souhlas s Timym

Filips
Mistr
Profil
Já bych spíš rozšířil vyhledávání, aby bylo možné vyhledávat podle tématu či slova a zároveň podle přezdívky přispěvovatele.
jozob
Profil
Mistr
Ide o Jak Psát Web, nie o diskusiu.

Timy
Hmm... Už je tam len 1490, myslíš, že Yuhú niečo mazal? :-)
Mistr
Profil
jozob
Ide o Jak Psát Web, nie o diskusiu.
Nebyl jsem si v první chvíli přesně jistý, zda se to vztahuje k Jak psát web či k diskuzi. Později mě ta spojitost napadla (už kvůli zvolenému tématu :-) ). Proto se za svůj mimotématový příspěvek omlouvám.
Fnesveda
Profil
No, měl jsem doma Jak psát web verzi 2003, a líbilo se mi na ní, že měla po levé straně menu s odkazy na stránky o tématu. Docela to u nejnovější verze postrádám.
Timy
Profil
Fnesveda
Myslíš to menu s odkazy vizte též na pravé straně?
Yuhů
Profil
> Jak psát web verzi 2003, a líbilo se mi na ní, že měla po levé straně menu s odkazy na stránky o tématu

vím, že se to mnohým líbilo, ale já jsem to nestíhal udržovat aktuální. Je mi to líto, ale fakt to časem nešlo. V archivech na www.sweb.cz/yuhu/ se dají najít verze z roku 2003
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0