Autor Zpráva
Mistr
Profil
Yuhů,

na stránkách www.jakpsatweb.cz; především v sekci o kaskádových stylech CSS, snad vždy uvádíš tabulku s podporou daného prvku v jednotlivých prohlížečích. Plánuješ do tohoto přehledu zahrnout i FireFox? Možná je to příliš laická otázka (FireFox má třebas společné vlastnosti jako Mozilla). Jen mě to tak napadlo, tak jsem se Tě, Yuhů, optal. Prosím, nekamenuj mě. :-)

Krásný den,
Mistr
DoubleThink
Profil *
Firefox, Mozilla a Netscape 7 má stejné vykreslovací jádro - Gecko.

Liší se jenom v drobnostech (zejména interface)
Mistr
Profil
Děkuji za osvětlení "problému" s FierFoxem. Možná by se také tahle větička mohla objevit někde na úvodní stránce www.jakpsatweb.cz v sekci CSS. Možná to tam již je a já to jen přehlédl. Pak se omlouvám.

Mistr

P. S.: Děkuji za opravu odkazu.
Mirun
Profil *
Ahoj,
mohli byste mi dokazat rici, proc obycejne HTML dokaze IE6 zobrazit spravne a Firefox ne?

http://www.zahrady.euweb.cz/hortulus.html

Je problem v tom, jak je ulozen css soubor hortulus.css?

Diky moc za radu. Mirun
Victorius
Profil
(FireFox má třebas spoelčné vlastnosti jako Mozilla) ale houby, technicke rozdily neexistuji bo mozilla i FireFox maji stejne jadro
waft
Profil
mohli byste mi dokazat rici, proc obycejne HTML dokaze IE6 zobrazit spravne a Firefox ne?
sisi isty, ci to nie je naopak?
Honza Hučín
Profil
Mirun
Na ten odkaz se nedá dostat.
Obecně - obyčejné HTML by měly oba prohlížeče zobrazit stejně. Lišit se mohou u nestandardních prvků HTML (např. <marquee>). Lišit se můžou také ve zpracování stylování (CSS), to ale už není obyčejné HTML. U CSS platí téměř na 100 %, že Firefox zobrazuje styly správně. Takže pokud je to v IE a FF jinak, skoro jistě to bude špatně v IE. Pokud jsi to vyladit pro IE, je mi líto, ale to je špatný postup - ladí se zpravidla ve FF a pro IE se opravuje.
JaySee
Profil *
mohli byste mi dokazat rici, proc obycejne HTML dokaze IE6 zobrazit spravne a Firefox ne?

Jak již poznamenali výše uvedení, Optimalizuje se pro Mozillu (Firefox), Operu a až jako poslední se dává trocha soudnosti pro "ty ubožáky s IE". Já třeba pro IE už vůbec nepravuji, protože si z celého srdce přeji, aby už vymizel. Kéž by ještě letos.....
meca
Profil
JaySee > Jastný, proč si zařídit autoopravnu pro škodovky, když Ferari jezdí v ČR skoro jedno.. ;) ...

.. no :-/ .. blbej příklad ;)
Honza Hučín
Profil
Vážení diskutující, pokud máte konkrétní problém s prohlížečem, založte na to nové téma v příslušné sekci. Tady to zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0