Autor Zpráva
janko
Profil
... když si spočítám, kolik jsem investoval do plátků jako Chip, MS W., Computer (-dokonce předplatné!), abych se nakonec dověděl, že vše, o čem jsem se snažil celou dobu zpravit je zde volně přístupné!..
... asi bych zamýšlenou "hrst grošů" utratil za další zbytečnou knihu, které bych buď nerozumněl nebo by nebyla tak všeobjasňující (ad. fórum + možnost, že se dozeptám)
... jen mé svobodné rozhodnutí staromilského "vstupné dobrovolné" - jenž je kompromisním řešením vše (tzv.koupě zajíce v pytli) nebo nic
... donQuijote neměl na svou rytířskost ani zdaleka takové náklady jako Vy;
... prosím neuražte se a zkuste to pochopit jako mou snahu o vyjádření poděkování za vznik těchto stránek a za pomoc, kterou jsem jinde nenašel.

PRIMO MIHI - DEMUM TIBI , Jan Kotek
Ivorius
Profil
Jj, pomalu se začínáme skládat na nové oči pro Dušana, neboť tolik času co strávil u počítače při vytváření JPW si vybralo svoji daň. Případně najde-li se zdravý dobrovolník, může poskytnou oči svoje :)
janko
Profil
:-)) Přesně tak jsem to myslel, Jacku;-)

...ale s těma očima nebudu ten pravý, jsem geneticky indisponován (z matčiny strany, jinak úžasná žena!)
Yuhů
Profil
Děkuju za ochotu sponzorovat mě, ale žádná taková nadace neexistuje. Díky své odbornosti nemám nouzi o spoustu práce a tedy ani o peníze. Sice mi chybí asi jeden a půl miliónu na bydlení, ale nehodlám to řešit sponzorskými dary :-)
janko
Profil
...vzácná to žena :o))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0