Autor Zpráva
ax123
Profil
Nevím jak Yuhů děláš, ale pokaždé když narazím na problém a projíždím jakpsátweb.cz najdu nové stránky, odkazy, příklady. A to tam brouzdám docela často. Díky za to. Možná i já někdy rozchodím nějaké kloudné stránky.
Cody
Profil
Přesně tak, moje slova, ještě bych chtěl poděkovat za offline zip archív, když nemám doma připojení, moc se mi to hodí! Myslím, že nejde ani tak o myšlenku jako o kvalitu zpracování! Je to super!
Jeden dotaz, vlastně dva. Zdá se mi, že od té doby co jede tahle diskuze není na JPW moc nových věcí? PLartí ta teorie, že Yuhů díky reakcím na blogu i zde nestíhá nebo jen již není tolik věcí co není na JPW postiženo?
Yuhů
Profil
> Zdá se mi, že od té doby co jede tahle diskuze není na JPW moc nových věcí?

To už tři roky tu není moc nových věcí. Hlavní psaní se konalo od roku 98 do roku 2002. S diskusí a blogem to příliš nesouvisí.

Pokud uděláš nějaký web, chceš ho udržovat a zároveň přidávat nové stránky, práce na tom neroste lineárně, ale kvadraticky. Protože ty staré stránky je potřeba aktualizovat. Poslední rok, když se k tomu dostanu, tak těch několik stovek stránek postupně projíždím a snažím se je aktualizovat a mazat v nich nesmysly, které jsem tam dřív napáchal.

Navíc si uvědom, že na to nemám moc čas. Ono se může zdát, že čas zabíjím v diskusi, ale spíš mám pocit, že se tady naučím, co lidi opravdu trápí. Taky se potřebuju vzdělávat (věř mi, nejde psát o webu bez toho, aby člověk nějaké weby dělal a pročítal se novinkami) a hlavně pracuju na dvou fantastických zcela jiných projektech, které mi žerou celé stovky hodin.
Wan-To
Profil *
a hlavně pracuju na dvou fantastických zcela jiných projektech, které mi žerou celé stovky hodin
Můžeš prozradit na jakých?
Yuhů
Profil
> Můžeš prozradit na jakých?

nemůžu a nechci. Počkej si, uvidíš. Bude to stát za to :-)
Cody
Profil
Jasný, já tím nechtěl říct, že se Yuhů fláká a blbne na dfiskusi, jen mě zajímalo čím to je:-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0