Autor Zpráva
zimmi
Profil
Zajimalo by me, jak se muzu stat clenem jakspatweb???
a treba do neho nejak prispivat(napriklad formou zdrojovych kodu k nejakym prikladum, nebo treba clanky a tak podobne)
Neco jako byt redaktorem:))
Jde to?
halogan
Profil
Nechci nejak ponizovat, ale po shlednuti barrywhite.wz.cz si nejsem jisty, cim byste chtel prispivat...
Hanz
Profil
halogan
Nechci se ho zastávat, ale moje stránky jsou taky nic moc. Ale znalosti jsou daleko větší! Dokázal bych udělat i daleko lepší, ale chbí mi hlavně nápad a čas. Tím chci říct že bys nemněl posuzovat lidi podle jejich stránek.
zimmi
Profil
uz se pracuje na nove verzi barryho:))
az to bude hotove, dam vedet:)
Spis jsem cekal,ze se mi ozve nejaky autor jakpsatweb:((
Acci
Profil
Tak napiš mail Yuhůovi
Yuhů
Profil
Víš, zimmi, "nějaký autor jakpsatweb" jsem tady jenom já. Ještě teda Doublethink, ale ten má jenom flash a fireworks. A já čtu tuhle diskusi až teď, proto jsem se neozval. Ale myslím, že už jsem ti odpověděl mailem.
Polaroid
Profil
Pěkně jsem se zasmál, stát se členem jakpsatweb.cz s takovoudlect stránkou:-)))

Ty asi nechápeš, že jakpsatweb.cz je stránka s 2000 unikátními přístupy denně!
Polaroid
Profil
Chlape, až budeš na úrovni lidí, jako je Petr Staníček, Marek Prokop, Martin Snížek, nebo třeba tady Dušan, tak bys možná mohl mít šanci!

Ale takhle.....prostě vůbec kámo!
Martin Kuželka
Profil
Jenom opravím, JPW má cca. 5000 unikátních IP adres denně.
mat
Profil
Ty asi nechápeš, že jakpsatweb.cz je stránka s 2000 unikátními přístupy denně

nic proti, ale počet přístupů někdy nemusí být známkou kvality serveru (v případě jakpsatweb to ale neplatí), co třeba freefoto, poslisms, idos, toplist, ty mají přístupů řádově více a minimálně jeden z nich právě moc informací nepřináší...:)
Cody
Profil
Já teda nevím, ale myslí, že nikdo si nezaslouží takhle sepsnout, ten kluk jen má obdiv k práci Yuhůa a chtěl by nějak sám přispět, myslím, že tohle chování si nezaslouží a pokud ano tak jedině od Yuhůa.
BTW: Všichni co jse zde vehementně kritizovali obstojíte před podobnou kritikou?
Yuhů
Profil
jasně, Cody má pravdu.
Anonymní
Profil *
Tak sorry zimmi!
Polaroid
Profil
To sem psal já!

Fakt nevim, proč to tam hodilo Anonymní???
JaySee
Profil *
Hmm, to je zajímavá diskuse, ale jako nečlen (mám dial-up - a nemám čas), také svoje stránky opomíjím, a to mají kolem 1000 uni IP denně. Tvrdí to NAVRCHOLU. Ano, důležitá je zkušenost a tou může každý přece přispívat i jako Anonim či jako člen. Proč se lidé honí za "funkcemi". Blbost. Někdo na to má (Yuhů, Pixy, etc.)... ale jak všichni víme, dva správci sítě se nikde nevejdou... Tím chci jenom naznačit, že main capo by měl být jenom jeden. Prostě jasná hierarchie. Spíš by bylo lepší udělat pár lidí, odpovědný za určitou sekci diskuse. Tak se může koncentrovat odbornost. Zdárek
mat
Profil
JaySee

mohu jen drobnou otázku? Co to je za stránky s tisícem denních unikátních přístupů, které opomíjíš? Já sám mám web s cca 1500 přístupy a je to docela dřina udržet se nahoře...)
meca
Profil
Návštěvnost je blbost.... de o pocit ;) ...
Marty
Profil
Já sám mám web s cca 1500 přístupy

Tak takovýto pocit bych měl docela rád...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0