Autor Zpráva
anonim
Profil
Kdy už konečně doděláte stránky o JavaScriptu a přidáte něco víc u věcí z sekce OSTATNÍ?
Gekon
Profil
Kdyby měl Yuhů čas, tak by to napsal. Víš, on je taky normální člověk, a musí chodit do práce.
Hugo
Profil
anonim

Ty to pises, jako kdyby to byla neci povinnost. JPW je free, takze pokud Yuhu nema cas, tak zkratka smula.
anonim
Profil
Sám řekl, že ho máme povzbudit!
DJ Miky
Profil
anonim
Tohle mi nepřipadá jako povzbuzení, spíš jako nějakej rozkaz...
anonim
Profil
Omlouvám se, asi neumím sloh!
WanTo
Profil
anonim
Ono to není o slohu ;-)
Timy
Profil
Tak ho už nechte, evidentně chtěl pomoci věci :-).

No a nechtěl by to udělat někdo jiný? Mám takový pocit, že Yuhů si na tohle už jen tak čas neudělá (na mě se nedívejte, já JS neumím).
Yuhů
Profil
já do práce chodit nemusím.

Ale zatím mně ta práce připadá zajímavější než javascript.
Někdy se k tomu dokopu, nebojte se.
Juross
Profil
nemusíš chodit do práce???
DJ Miky
Profil
nemusíš chodit do práce???

Nikdo nemusí chodit do práce, jen je pak docela možné, že do ní nebudou muset chodit už nikdy...
j_hajsl
Profil
Juross

všichni musíme jen jedno ... umřít, to je jediné, co opravdu musíme, ostatní už je jen na tobě ...
WanTo
Profil
Timy
Já JavaScript umím celkem dobře. Klidně bych ruku k dílu přiložil, pokud by se naskytla možnost.
prvacek
Profil
Dost reklam a má o plat postaráno!
Yuhů
Profil
no dobře, tak se prosím zamyslete nad tím, co je důležitější:

* dodělaný návod na javascript
nebo
* smysluplné hledání na nejpoužívanějším českém portálu + smysluplná reklama tamtéž

Až bude Seznam v klidu a najdu ze sebe náhradu (matematické vzdělání, výborná čeština a angličtina, organizační schopnosti, vedení týmu, základy programování a zkušenost v oboru), moc rád se vrátím k javascriptu :-)
quinux
Profil
Yuhů
IMHO společnost jako seznam.cz nebude a nesmí být nikdy v klidu. ;o)
Nox_lbc
Profil
Už nemusíš hledat, já jsem přímo tady ! ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0