Autor Zpráva
Ace
Profil *
Nevěděl jsem kam to jinam napsat a stejně to nikoho ani nebude zajímat, ale tohle je fakt hustá stránka. Nevidim tady žádný reklamy tak z toho usuzuju, že webmaster to dělá pro neziskový účely a určitě ho to něco stojí(finance, úsilí). Klobouk dolu. Opravdu je tu hodně informací a pokud člověk není úplnej jouza tak to pochopí. Jen tak dál, je radost vidět mezi těma hordama srače* na internetu takovejhle dobrej web.
Yuhů
Profil
Díky, Ace,

přesouvám téma do fóra o Jak psát web.

Ano, dělám to pro neziskový účely a určitě mě to něco stojí. Ale takovéhle pochvaly mi to vynahrazují.
skejtis
Profil
Yuhů ty si autor jak psat web? jo vid:)
fakt sqvela www ,ja ji sice nikdy nepouzil ale pro ty zacatecniky je fakt dobra.
Yuhů
Profil
skejtis, díky za pochvalu. Jo, napsal jsem to já.

To víš, pro ostřílené profíky tady nic nového není.
zimmi
Profil
Njn, ale kdyby kazdej psal pro ostrileny profiky, nebyli by zadni zacatecnici, ze kterych by mohli vznikat dalsi ostrileni profci, jestli me chapete jak to myslim:))
Pripojuju se samozrejme k nazoru, ze jkw je megagigasupr stranka, pro me osobne je nejlepsi asi sekce CSS.
a moc bych uvital rozsireni Javascriptu
Yuhů
Profil
> a moc bych uvital rozsireni Javascriptu

jo, to já bych taky uvítal. Ale nemůžu psát víc, než vím. Javascript mě nemotivuje, protože se dost často něco naučím, abych pak s překvapením zjistil, že to funguje třeba jenom v Mozille. Fakt děs.
centi
Profil
Jj, cez to sa treba prehryzt a postupne sa da dopracovat (ak je cas a chut) ku skriptom, ktore funguju vsade (takmer). :)
Mne v tom vyvoji velmi pomohli stranky http://www.fczbkk.com/js
ronnie
Profil
Yuhů opravdu výborná práce, ostatně jsou to i nejnavštěvovanější stránky o tvorbě www, ne?
Jinak myslím, že se JPW výborně doplňuje právě s Interval.cz, většina lidí tady začína, naučí se výborně html a profesionálně css a základy všech ostatních technologií, které si pak rozšíří na intervalu.
Tomik
Profil
Ano, také velice Yuhůovi děkuji. Myslím, že tím si zaslouží místo ve večné místnosti slávy. Jen tak dál.

Tomik
Honza Hučín
Profil
To víš, pro ostřílené profíky tady nic nového není.

Nesouhlasím, protože málokdo umí zároveň PHP, JS, HTML, CSS a flash dokonale. Třeba tři umí, ale zbývající dvě tolik ne, takže je fajn moci se zeptat nebo jenom číst rady těch, kdo to zrovna umí.
Yuhů
Profil
> To víš, pro ostřílené profíky tady nic nového není.

Honzo, čti příště více mezi řádky :-)
dusanko
Profil *
Super Yuhuova stránka je aj kreta.rovnou.cz - je to super web.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0