Autor Zpráva
Ace
Profil *
Chtěl bych se zeptat jestli se odsud(jakpsatweb.cz) dají použít články na jiných webech, samozřejmě bych tam dopsal jméno autora a odkaz na tuto stránku. Respektuji autorské právo a cením si toho, že si stím někdo dal práci a pokud tedy nebudu mít souhlas autora (Yuhů) na svých stránkách to nepoužiji. Za odpověď předem dík.
meca
Profil
Ace > No IMHO když se zeptáš, tak můžeš, ale je tu otázka jesli to má cenu... proč kopírovat něco, co už je napsaný a hlavně, o tom ví daleko víc lidí, než o tvým webu s těmato textama kdy bude vědět...
Yuhů
Profil
Po pravdě řečeno jsem zásadně proti tomu, aby se moje texty z jakpsatweb objevovaly na webu jinde než u mě. Není k tomu žádný důvod a nechci dávat precedent k bezlavému kopírování.

Dávám svolení pouze ke kopírování textů tam, kde se lidé nemohou dostat na web. To znamená na intranety nebo do časopisů.
Ace
Profil *
For Yuhů:
Jo díky, tvoje rozhodnutí respektuji. Myslim, že máte pravdu viz. meca a pokud chce autor o něčem psát viz. já, měl by si to vymyslet sám, to je správný názor a myslim že by se tím měli řídt všichni.
Radek Hrabůvka
Profil *
Co kdybych chtěl do svého článku zkopírovat větu až odstavec, samozřejmě s uvedením autora a odkazu, něco ve stylu:
O tomto píše Yuhů na stránkách Jak psát web (byl by to odkaz) na stránce Nějaká Yuhůova stránka (odkaz na stránku) "citace..."
Jiří Bureš
Profil *
To Radek Hrabůvka: Citace nelze postihnout, pokud takové citace obsahují všechny náležitosti (uvedení autora, zdroj apod.). Samozřejmě by se mělo jednat o krátkou citaci. Když se okopíruje celá stránka, tak to už není citace. Jinak samozřejmě souhlasím s tím, co napsal Dušan výše.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0