Autor Zpráva
zimmi
Profil
Pro Yuhůa:Myslim,ze ti to nekdo ukradl
a jestli si to pamatuju spravne, chtel jsi, at ti da nekdo vedet, kdyz uvidi okopceny tvy stranky.
tak davam vedet
mat
Profil
myslím, že Yuhůovi by stačilo, kdybys mu napsal do mailu...
none
Profil
zimmy nevim jestli se mi to zdá ale tedka promin zdá se mi že yuhuovi lezeš do zadku jenom proto aby z tebe udelal moderátora jak si psal v tvém jednom z prispevku.jinak jestli se mílim tak sorry.
meca
Profil
woow... tak tady to začíná bejt zajímavý ;) ... boj o místa... co bude dál? Volby?! :)
none
Profil
sms hlasování
Yuhů
Profil
ano, stačilo by to do mailu, ale to nevadí, děkuju.

Evidentně si "vypůjčil" úvod do javascriptu. Zbytek je postahovaný odjinud. Mám ale problém s tím, že nevím, jak toho plagiátora kontaktovat. Vidíte někdo na těch stránkách jeho mail?
meca
Profil
Yahů > Kontaktuj tu školu, že jejich (nejspíš) žák kopíruje... třebas ho vyhoděj ;)
habendorf
Profil
Yuhů ali.rajcan@centrum.cz

Moc těžký to nebylo, nebuď na něj zlej :o)
Yuhů
Profil
Reaguji na none:

> jenom proto aby z tebe udelal moderátora jak si psal

hele, none, já nevím, o co tu jde. Vážím si každého účastníka tohoto fóra včetně tebe a zimmiho, přičemž nestavím moderátory nad ostatní členy. Jestli máš s někým nějaké osobní spory, tak to prosím řeš jinde, já to zde nemůžu tolerovat. Tvůj přístup se mi nelíbí a zajímá mě, jak se k tomu postavíš.
none
Profil
Dobře budu te respektovat.a omlouvám se tobe a všem a zimmimu
kelvin
Profil
Pelhřimovské gymnázium, můj okres, taková ostuda. Pokud toho člověka nedokážeš kontaktovat, zkusím říct známým, mají tam známé ;).
Yuhů
Profil
none, děkuju!
zimmi
Profil
Hele to s tim lezenim do zadku neni pravda, proste me stvou lidi co kopci stranky. ja mam stranky o andulkach na kerejch byla fotogalerie(a zase tam bude) a jeden borec si ty fotky proste okopcil(je na nich moje a segrina andulka). neverili byste, kolik casu zabere vyfotiti jednu hloupouckou andulku.
Takovy lidi proste nemam rad, a nahodou jsem na to narazil, tak jsem to sem hodil, kdyz tak se Yuhůovi omlouvam, priste az neco takovyho najdu, poslu na mail.
Honza Hučín
Profil
Přátelé, děkuji za upozornění, myslím, že ostatní věci tu není vhodné řešit. Zamykám (Yuhů si to může kdykoliv odemknout a ostatní mu můžou poslat mail, viz výše).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0