Autor Zpráva
Aratain
Profil *
Bohužel, je to sice zajímavé, určitě bych tu našel užitečné poznatky, ale jeví se mi to jako nepřehledné. Dostat se k cíli je obrovský problém a člověk potřebuje být trochu jasnovidec, aby věděl kde to hledat. Pomohlo by třeba tree .?
Hanz
Profil
Aratain
Co takhle použít políčko hledat?
Yuhů
Profil
já vím. Kdybych to psal celé od nuly, tak to napíšu nějak jinak, do stromové struktury nebo prostě přehledně. Problém je, že tahle stránka vznikla evolucí.

Nepomohla by mapa webu?
http://www.jakpsatweb.cz/navigace/mapa-jakpsatweb-cz.html

Loni v květnu jsem chtěl trochu přeuspořádat hlavní sekci, ale pak jsem si to rozmyslel.
Axamith
Profil
Stává se mi, že narazím příklad, který chci použít, ale za pár dní nevím, kde to bylo. (mám na mysli Jak psát web, ne diskuzi). O mapě webu jsem ani nevěděl. Na druhé straně při prohledávání stránek nacházím další a další příklady, o kterých jsem neměl ani potuchy.
Fox
Profil
Moje řeč
Teďka mám nepřetržité paušální připojení k netu ale v dobách těžkého dial-up -u sem nějak nemohl použít vyhledávání a tak sem byl ztracený.
Nic méně jak cituji na mých, těžce roztžitých, stránkách , na kterých skouším možnosti DHTML a JS, bez jak psát web bych skončil u front page.

Ten strom by asi hodně pomohl, ale teď mne nějak nenapadá jak by měl vypadat aby nebyl zbytečný :)

No nic přeju hodně štěstí a pevné nervy.
Žoldák
Profil
jj asi je to pravda..ale inforamcí je tam hodněěě a hodně jsem se od vás naučil:-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0