Autor Zpráva
Miraňák
Profil *
Zdravím,
nevím jestli to není troufalé :) ale celkem by mě zajímalo čím vším si vlastně jakpsatweb vydělává ?
nečekám žádnou odpověd ale co kdyby náhodou :)
Jan Tvrdík
Profil
Myslím, že si ničím nevidělává. Na stránkách jakpsatweb.cz je sice reklama, ale ta pravděpodobně nepokryje náklady na hosting
Izzi
Profil
po dlhsom hladani som nasiel

http://www.jakpsatweb.cz/reklama/index.html

Precitaj si Zdejší reklama dole na tej stranke, pise tam ze je to zhruba 15 000,- mesačne.
Timy
Profil
Jan Tvrdík
Já myslím, že pokryje :-)

http://www.jakpsatweb.cz/reklama/yuhuovo-reklama.html
Yuhů
Profil
Jak psát web docela dobře vydělává. Na hosting dávám asi 1200 měsíčně (prakticky pouze kvůli diskusi, aby nepadala), ale jinak jsou výdělky za banner skutečně pěticiferné. Plus něco z AdSense, ale to je spíš tak pro testování, jak to funguje.

Mám od izerentů přetlak poptávky po dalším prostoru, tak jsem udělal i prostor vpravo nahoře, ale moc se mi nelíbí, tak ho možná zruším.
george
Profil
Yuhů
Alespoň, že nejsi jeden z těch, co propadli reklamě pro výdělek a oceňuji celkově tvé dílo, jelikož sepsat tak obsáhlý web jen v HTML a CSS muselo dát ohromné práce, když tehdy bylo podstatně méně manuálů a prakticky každý byl anglicky.

Jen mi vrtá hlavou, co tě přimělo začít vůbec s JakPsátWeb a jak dlouho ti trvalo, než jsi docílil prvních úspěchů?
Huaz8
Profil *
Yuhů
Si super, ze si nieco take vymyslel. Sice teraz existuje mnoho inych stranok, ale jakpsatweb.cz je pre mna najlepsi, co sa tyka tvorby. Potom pre trh je tiez velmi dobry webtrh.cz.

Chcem sa ta spytat 2 otazky:

1.) kolko priemerne hodin denne stravis s *.jakpsatweb.cz?
2.) inak pracujes ako progrmator niekde inde, alebo nieco ine?

Dakujem za odpoved a drzim ti palce nech sa ti dari.
Gekon
Profil
Huaz8
Troufám si odpovědět za Yuhůa
1.) Málo, protože za 2.) pracuje na Seznamáckém fulltextu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
zase pracuje na fulltextu?
Gekon
Profil
Chamurappi
Aha, to jsem trošku zaspal.
Yuhů
Profil
> 1.) kolko priemerne hodin denne stravis s *.jakpsatweb.cz?

to je různý. Teď už méně než dříve, protože se raději flákám, ale tak dvě tři hodiny týdně. Spíš jde o údržbu, občas kontrola odkazů, občas něco opravit, aktualizovat, přidat a tak. Některé části webu jsou hodně ubohé, práce je dost, ale jsem líný.

> 2.) inak pracujes ako progrmator niekde inde, alebo nieco ine?

po třicítce už je těžké pracovat jako programátor, mozek není, co býval. Dost často dělám něco pro Seznam, momentálně ale ne a flákám se na plný úvazek. Občas nějaká konzultace, abych zůstal ve formě, a patlám si taky weby o cestování, abych byl nějak užitečnej. Ty cestovní weby mě skoro stíhají živit, protože mám nízké životní náklady.
vertigo4
Profil
Yuhů
Jinými slovy: Co víc si člověk může přát... ;-)
Yuhů
Profil
ještě tu moudrost
Plaváček
Profil
Yuhů

ještě tu moudrost

Někde jsem četl, že moudrost přichází ruku v ruce se ztrátou sexuální aktivity. Ale nevím, co je na tom pravdy :)
Kajman_
Profil *
Plaváček

A moudrost je důsledek nebo příčina?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0