Autor Zpráva
Tomasds
Profil
Dovolil bych si navrhnout vylepšení stránky http://www.jakpsatweb.cz/html/formulare.html
U některých prvků mi tam chybí příklady.

Upřesním.
Nepamatuju si přesnou syntaxi u prvků formuláře, ale vím kde to najít. V opeře dám jpw form (mám nadefinovanou zkratku pro hledání), pak kliknu na první odkaz a jsem na stránce o formulářích. Kliknu na input, otočím kolečkem a vidím příklady. Ctrl+C, celá akce trvala 3 sekundy.

Když ale potřebuju select, option nebo textarea, tak tam příklady chybí. Samozřejmě že si to dám dohromady, ale prostě to musím napsat.

Kromě toho by se hodilo, kdyby v každém prvku byl jeden příklad kompletní, tzn. vč. tagu <form>.

Vymýšlím si hodně?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomasds:
Tipnul bych si, že tě Yuhů požádá, abys příklady formulářů sám vytvořil/upravil a poslal mu je.

Mohl bys je ale před tím dát sem na diskusi, abychom odchytali případné mouchy. Byl by to i dobrý příklad pro jistého odborníka, který nyní (pokud vím) iniciativně chystá „vylepšené“ verze skriptů pro „jakpsatweb - javascript - priklady“.
Yuhů
Profil
tak jsem to tam dal. Prosím o kontrolu, občas v těch příkladech páchám chyby.

Kompletní příklady včetně tagu form -- kvůli čemu? A to by asi musely být i včetně odesílacího tlačítka, ne? V tom případě se obávám, že už by toho bylo moc a příklad by spíše odstrašoval než učil.

Jinak samozřejmě platí, že kdo chce příklad, ať si ho napíše.
Když bude dobrý, rád ho tam přidám. Jenomže mně je těžké se zavděčit, já chci příklady moc stručné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0