Autor Zpráva
SuE
Profil
Koukala jsem, že jsi tu někde psal, že by ses na to nejradši vykašlal, tak jsem si to představila ..
Jen taková ukázka, jak by mohl vypadat neudržovaný JakPsatWeb ... to nám přece neuděláš, že ne :-)
Charlie
Profil
No tak to je kotel :-)

Yuhů, ale myslím, že kdyby si s tím chtěl přestat, tak by se našlo spoustu lidí, kteří by to rádi vzali za tebe. Tím nemyslím sebe, ale třeba některé moderátory tohoto fóra. Ale spravuj web dál! Já jsem se tady z webdesignu naučil hodně z toho, co umím teď.
Falco
Profil
Přidávám se k SuE a Charliemu. Od Yuhůa jsem se toho hodně naučil. DĚKUJI!!!
Jo a né že přestaneš s JPW :-)
Yuhů
Profil
ale to víte, že přestanu. Nejpozději někdy během svého pohřbu. Nijak aktivně se na to nepřipravuju, ale jednou to přijde :-) a bude ode mne pokoj.

Sue, hezký obrázek!
Dero
Profil
Yuhů: Tak významná událost že by se Ti stala závdavkem pro takovou zhůvěřilost? Představ si ty tisíce a milióny vyplakaných očí pietně vzhlížející k projekci jakpsatweb.cz. A kdyby ses souběžně se životem vykašlal ještě na web ... no, to je hrůzná představa - k čemu by ty zástupy potom vzhlížely? :o)
Tin
Profil
Yuhů, pro mě jsi největší autorita v tvorbě stránek; nebýt JPW, tak neumím skoro nic. Strašně moc díky. prosím pokračuj
Tomik
Profil
Také se přidávám k prosbě abys neukončoval ani svůj život, ani JPW... :D
error414-
Profil *
Az se se vam ve FF ukaze


www.jakpsatweb nebyl nalezen. Zkontrolujte prosím nazev a zkuste to znovu.

To bude cerny den ceskeho webkoderstvi
peta
Profil *
Charlie
To by byla urcite skoda, jakpsaweb je jedna z nejzajimavejsich webek, ani do fora se nemusis registrovat, zadne strasne chyby, padani a spol, jako
forum.builder.cz
snadne hledani, ne jako na
interval.cz
zadna reklama jako na
grafika.cz

zkratka, to by byl asi konec lidstva :)

Ikdyz trosku se mi zda jako zajimava i stranka tvorba-webu.cz (neob tak nejak)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0