Autor Zpráva
johnl
Profil
Nikdy jsem netušil, že budu tvořit nějaké stránky, ale to se změnilo s nápadem vytvořit stránku pro internetoví časopis. Začal jsem na redakčních systémech (webnode), postupně jsem potřeboval občas nějaký kód na obrázek a podobně, když v tom jsem narazil na stránku které mě přímo dostala. Jakpsátweb nejdřív jsem kopíroval drobné kódy na obrázky a pod. Protože jsem neměl internet doma ale chodil jsem na veřejný internet tak jsem se moc naučit nemohl, spatřil jsem však že celýweb se dá stránout, naváhal jsem a stáhl si ho. Doma jsem si začal stránky kousek po kousku pročítat, postupně jsem měl více a více znalostí až jsem vytvořil svou první jednoduchou stránku pomocí dvou sloupců. Teď již zkouším dělat složitější a designově propracovanější weby, ale co budu povídat, chci jen poděkovat yuhovi za tyto stránky mnoho mě naučili!
krakatoa
Profil *
"Tvořím také webové stránky. Zvládám HTML (pokročilý), Javascript (mám nějaké znalosti) a CSS (pokročilý). Netvořím ale weby na zakázku, zatím jen pro své potěšení. Pokud by jste ovšem potřebovaly nějakou radu nebo měli nápad, jak vylepšit moje stránky, můžete mi napsat."

Moderátor Chamurappi: To je patrně citace z webu johnla.
xenofanes
Profil
vite mohly byste me poradit,jsem 10. lety decko a chtel bych si vydelat za poctivou praci , jak,a kde prosim odepiste.
panther
Profil
xenofanes
vite mohly byste me poradit,jsem 10. lety decko a chtel bych si vydelat za poctivou praci , jak,a kde prosim odepiste.
zatím bych ti doporučil dokončit základní školu, později nějakou střední podle toho, co tě bude bavit.
Jimmy Hayek
Profil
Sice jsem tu na JPW nebyl hodně dlouho, ale nepředpokládám, že by se nějak zásadně změnil význam tohoto diskusního fóra. Proto nechápu jaký smysl má tohle vlákno? V čem je užitečné pro ostatní?

johnl
Věř, že nejsi jediný, kdo vděčí Yuhuovi za tyto stránky. Místo zakládání těchto zbytečných vláken mu třeba napiš děkovný e-mail, který ho jistě potěší.
Yuhů
Profil
No ale i tak to potěšilo.

Xenofante, stěžuj si v parlamentu. Dětská práce je u nás zakázaná, což je samozřejmě diskriminace. Měla by se povolit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0