Autor Zpráva
Mitchell
Profil
Možná časem nějaké vymyslím, ale jisté je, že "Jak psát web" je moje nepostradatelná pomůcka, jíž vděčím za vytvoření vlastních stránek.

Oceňuji i správnou češtinu a vtip, se kterým jsou témata podávána.

Mnoho elánu a energie do další tvorby !
Vít Dlouhý
Profil
IMHO by bylo lepší tyhle "děkovačky" psát přímo Yuhůovi na email.
Yuhů
Profil
Mitchelli, díky.

Vítku, děkovaček není nikdy dost. Moje ješitná dušička to má jako krmení. Občas je mi líto, že pochvaly dostávám jenom emailem.

Chápu ale, že pokud si proklikáváš nové diskuse, že tě takovéhle věci zdržují.
pyty
Profil
co je IMHO ??
SuE
Profil
pyty : in my humble opinion (dle mého skromného názoru)

yuhů: taky děkuji, vlastně doteď tady šmejdím pro rady.
Když jsem začínala s ďábelským webíkem, tak tvoje css mně starému lenochovi ukázalo cestu, jak se nenadřít s "font" a spol :-) . A ta tabulka vpravo nahoře, co je v ní mám menu .. hádej kde jsem to našla? A už tam zůstane, neboť tradice je tradice a nějaké ul/li .. tsss :-)
Karlik
Profil *
Asi budu jenom trapně opakovat již řečené, ale nebýt Yuhů-ha a jeho stránk, tak jsem úplnej HTML a CSS neználek.

Díky za tenhle projekt (myslím, že slovo stránky dostatečně nevystihují význam).

Karlik
Fox
Profil
No bez jak psát web by byl býval ze mňa "javscriptlamer" takže přeju Yuhuemu hdně pevné nervy.
BTW de na tomto fóru udělat hlasování?
třeba mně napdlo jeslti by se mohl udělat IRC kanál při ladění stránek by to mohlo trošku pomoct
Anonymní
Profil *
jakpsatweb.cz je skvely web jen by to chtelo novy design
Yuhů
Profil
> jen by to chtelo novy design

proboha proč? Já spíš přemýšlím o jiném uspořádání kapitol, na design asi sahat nebudu.
ASH721
Profil
Já ti to Dušane napíšu přímo sem, a ne do e-mailu. Musím říct, že máš můj maximální respekt. Jak psát web je nejlepší příručka, jakou znám. Absolutně blbuvzdorná vyčerpávající studna. Mě pomáhá téměř denně už několik let.
Už jsem několikrát přemýšlel o tom, že bys zasloužil nějakou cenu za užitečnost :).

P.S. Design nám nebrat!!
Jarda
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0