Autor Zpráva
seeall
Profil *
Chtěl bych vám představit můj projekt zároveň i nabídnout pokud by měl někdo zájem vyměním odkazy. Nevím jestli je zdařilý a jsou to stránky zaměřené na podnikatele a mají jim pomoci zadarmo tak, aby byly všichni spokojení jak podnikatel tak i cílový zákazník. Je to možná se přiznám trochu naivní záměr, ale přál bych si aby fungoval, omlouvám se možná se to bude déle načítat databáze joomla na ic.cz neni to pravý ořechový. a jsou to stránky http://www.seeall.vyjimecny.cz
zatinka
Profil
Uff, přiznám se, že po přečtení úvodního odstavce jsem příliš nepochopila, co je smyslem těchto stránek. Budou to všeobecné informace o podníkání, hodnocení firem a jejich práce či něco zcela jiného?

Co znamená tato věta Zaměřujeme se také na veřejnost řešení základní otázky kdo je schopný udělat danou činnost pro mé potřeby. Můžeš ji, prosím, přeložit do češtiny?

Když odhlédnu od pravopisných chyb, tak hlavička je bez nápadu, vzhled stránek je až příliš podobný blogům, což ve mě nevzbuzuje důvěru. Anketa je zcela zbytečná, má nulovou vypovídající hodnotu. U menu bych zajistila, aby položka nepokračovala na druhém řádku.
seeall
Profil *
zatinka... chyby jsem se pokusil opravit doufám, že to pochopíte všichni a správně si pochopil, že je to především pro podnikatele pomoci jim v rozvoji, atd. a co se týče ankety myslím, že se tam hodí k prověření jestli to má cenu, nebo ne škoda, že jsi hlasoval záporně smysl tý ankety byl spíš, aby to využívali uživatelé co mají něco k tématu a ne kritici co se jim nelíbí vzhled apodobně. další věc tam nejde ani tak o to že je to podobný blogu, nebo tak, ale předevšim o princim fungovaní těch stránek. Neumim vytvořit databázy a jako html je to moc složitý takže joomla mi vyhovuje...
zatinka
Profil
seeall
škoda, že jsi hlasoval záporně

Zaprvé jsem žena, za druhé jsem nehlasovala nijak. Nemám potřebu někomu "kazit" výborné výsledky ankety a podobných anket se stejně nikdy neúčastním, protože se na ně nedá jednoznačně odpovědět.

Já osobně se na tom webu necítím dobře. Jednak je všechno v rekonstrukci, takže vím houby, druhak se mi všechno neskutečně dlouze načítá, což trošku dráždí mé nervičky. Za třetí pravopis, stylistika apod. - pokud chceš, aby byl web kvalitní a působil důvěryhodně, najdi si někoho, kdo češtinu ovládá lépe. Jinak nevím, co vlastně hodnotit, protože na webu není kromě úvodní strany a kontaktů žádný obsah. Takhle se dá těžko říci, nakolik bude web přínosný.

Pouze jsem napsala svůj subjektivní názor na web, který jsi zde dal k hodnocení. Pokud tě mé hodnocení zklamalo, je mi líto.
seeall
Profil *
já se za to nezlobim a omlouvám se ti, a to načítání mě taky štvě nic s tim neudělám protože je to ic.cz je trochu pomalejší
Jimmy Hayek
Profil
seeall
1) S freehostingem a prapodivnou doménou zřejmě neprorazíš. Zajisti si normální hosting (dnes jsou ty ceny opravdu přístupné myslím každému) a kup si vhodnou doménu. Navíc, zamysli se nad názvem. „SEEALL“ není zrovna něco co vzbuzuje důvěru. A pokud jsou tvojí cílovou skupinou živnostníci či podnikatelé, ti si dají veliký pozor, se kterými weby se paktují :-)
2) Opravdu, stylistika a vyjadřování je otřesné. Člověk, který přijde na stránku by měl během chvilky mít alespoň tušení, kde se to ocitl. Já to přesně nepochopil ani po minutě strávené na webu. Piš stručně, jasně výstižně. Zvýrazni důležité věci. Používej spíše kratší věty. Romány na webu nikdo nečte...
3) S CMS Joomla nemám zkušenosti, ale nejdou nastavit trošku přívětivější URL?
zatinka
Profil
seeall
V pořádku, nic se nestalo. Jak říkám, zkus aspoň ten web naplnit nějakým obsahem, uveď ho do provozu tak, abychom mohli zhodnotit jeho přínos a fungování.
seeall
Profil *
No podle mě by to chtělo společníky klidně si to i zaplatim změnim jméno, od základů převorám ale musim si nějak ověřit že by to fungovalo dneska exituje epoptavka atd. ale to je placený a zakázky jsou tam většinou na dvě věci takže se mi to zdá zadarmo jako dobrej nápad časem bych to chtěl i zpoplatnit no ale mám plán jak to udělat aby to bylo levnější než stránky které to už zazněli a daleko přístupnější
Imrahil
Profil
k obsahu stránky: wtf?

po přečtení prvního odstavce jsem si vzpomněl na své filozofické eseje z gimplu, taky hodně slov o ničem.

k logu: seall, see a all? mě to teda došlo až když jsem viděl kontakt see.all@email.cz.
ten šnek je dost hrozný, nevýrazný a podle mě se do webu vůbec nehodí.

k menu : co znamená legislativy, snad legislativa ne?
seeall
Profil *
no má to ještě nějaký mouchy to musim potvrdit začal jsem špatně a kdyby to fungovalo na stejnym principu to je pomoc podnikatelům využili byste to?
Jimmy Hayek
Profil
seeall
a kdyby to fungovalo na stejnym principu to je pomoc podnikatelům využili byste to?
Ne. Nic nového v tom nevidím.
Mistr
Profil
seeall:
kdyby to fungovalo na stejnym principu to je pomoc podnikatelům využili byste to?
Zatím asi ne, protože fakt netuším, která bije. Po hlubším prostudování jsem se domníval, že se jedná o nějaké návody, kterak si založit živnost apod., jenže pak jsem narazil na nějaký inzerát nebo co (byť je to jen jeho příklad).

Vedle toho se stránky poměrně dlouze načítají.

Navíc v hlavičce chybí jasný a úderný titulek, o čem že web je. Podtitul Najde to správné řešení bych rád využil při sázení Sportky, abych konečně vyhrál Jackpot, avšak takovou službu jsem u Tebe nenašel.
seeall
Profil *
Sem pozměnil úvodní text a slogan co je ještě špatně?
seeall
Profil *
a tady zaznělo že název nebo logo jsou špatně jak by jste to viděly s názvem a popřípadě i logem nebo z celou vizáží stránek tak aby působili tomu jaký mají záměr
seeall
Profil *
to ještě nějak vymyslim a pozměnim a pak to bude ok ale nevzdám se

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0