Autor Zpráva
vb.
Profil *
Dobry den, vybral jsem si stranku http://www.tanec-ostrava.cz/ a pokusil sem se ji graficky predelat. Rad bych, abyste mi ten pokus zkritizovali, okomentovali.

Odkaz na muj redesign

Diky moc za vas cas a postrehy. (Puvodni stranku nekritizujte, neni ma)

*Drzel jsem se modre barvy (a doplnil sem zlutou); Cely web se vejde do 1024*x
Jimmy Hayek
Profil
Mně se to líbí. Možná bych trochu zmenšil ty záložky...
vb.
Profil *
Diky:)... konecne se nekdo vubec ozval, vyzkousim tvou radu
Imrahil
Profil
hezký, zvýraznil bych pravé menu
Ofi
Profil
tož je to pěkné, nějaké připomínky však mám:)
1. to písmo v těch záložkách se mi tam úplně nehodí - zkus jiné - trochu tučnější ale !ne tučné
2. to pravé menu je divné - možná to částečně způsobuje fakt že jedna položka je dvouřádková a najednou se ztrácí jistá pravidelnost. zkusil bych nápad dotáhnout nějak "fikaně do konce :)
3.nadpis (Histore) a tlačítko Galerie lekcí rozhodně nesplňují správný kontrast a jsou jen špatně viditelné/čitelné
4.volné kurzy/ostatní/partneři - najednou to nené stejně široké jako zbytek stránky ale jen 2/3 celkové šířky aktivní plochy - je to trchou "divný, nedalo by se to nějak vykutit na celou šířku obsahu? :)

ber to spíš jako drobnosti, design je slušný - po dlouhý době taky radost něco hodnotit ;)
vb.
Profil *
Diky a tož díky :)

1,2 teda zkusim nejak poupravit, hlave ty dva radky v menu.
3,4 historie neni moc dulezity nadpis, to kazdy pozna :) a to tlacitko bude mit asi hover jak byk, vseci to prectou :D
(ale muzu to o par stupinku posunout)

Diky za postrehy.


Pokud jeste nekdo neco ma, klidne piste, cokoliv.
vb.
Profil *
*oprava: 4.bod, me se to tak libi:) cenim si tveho nazoru, a kdyz se takovych sejde vic, tak to urcite zmenim ;)
eNk0
Profil *
Pěkné jen moc tmavé :(
vb.
Profil *
Kdo by to chtel videt v kodu tak http://ukladoviste.wz.cz/tanecni/index.html ... porad na tom pracuju, zatim chybi alty, bezobrazkova citelnost a zmenseni velikosti obrazku a validace
huf
Profil
tlačítka vpravo změnit, nemění se <titile>, některé fotografie bez rámečku
vb.
Profil *
asi kritizujes spatnou stranku :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0