Autor Zpráva
sTeeVe
Profil
Ahoj,

rád bych slyšel vaše názory na webové stránky firmy Synergit.

Díky všem.
fajzen
Profil
podľa môjho názoru dosť dobré, akurát to vyskakovacie menu by som ešte zmenil... keď som na nejakej podstránke, tak splýva s p id="prave-menu"
Taps
Profil
sTeeVe
na webu bych uvítal drobečkovou navigaci, aby bylo zřejmé, v které části webu se člověk nachází
Miloš
Profil
Úvodní stránka zabírá neuvěřitelných 1,8 MB. To je u mě výplod chorého mozku.
sTeeVe
Profil
Byli jsme nucení stránku spustit co nejdříve. Cílová skupina je firemní klientela, která až na výjimky nemá vytáčená připojení, takže pár stovek kilobytů navíc nevadí. Obrázky ještě budou optimalizované, ale dle mého to není věc, na kterou by se mělo v roce 2009 hledět nejvíce.

Drobečková navigace je zajímavý nápad, určitě popřemýšlím, díky.

Nad pozadí rozpadového menu už jsem přemýšlel také, zatím nebyl čas, díky za podnětnou připomínku.
Mistr
Profil
sTeeVe:
(1) Stránky se skutečně poněkud déle načítají, ale na to Tě již upozorňovali kolegové výše.
(2) Ve Firefoxu 3.5.3 se v patičce zobrazuje vedle české vlaječky jakási šipčička nebo co to je. To je záměr?
(3) U formuláře Zavoláme Vám vpravo Ti u poslední položky chybí na konci jejího označení dvojtečka. Víš o tom?
(4) Na klepnutí na položku ve vodorovném menu reagují různé položky odlišně. U některých - například Zakázkový software - se zobrazí příslušná podstránka. U jiných - například Řešení či Reference - nic. Sjednoť to, prosím.
(5) Ve stránce Zakázkový software si uprav větu z prvního odstavce Společnost se od roku 2002 zabývala převážně tvorbou zakázkového software . Přebývá Ti tam na dvou místech mezera.
(6) Zobrazím si stránku Zakázkový software (nebo některou z jejích podstránek). Najedu si ukazovátkem myšky na políčka vodorovného menu Dodávky HW nebo Kontakty. Zobrazivší se podnabídka těchto dvou položek menu (Dodávky HW nebo Kontakty) je vlivem totožného zbarvení pozadí prakticky neviditelná. Zkus třeba nějaké orámování atp.
(7) Úmyslně ponecháváš v kontaktech v GPS lokalizaci shluk Loc: pocházející pravděpodobně z portálu Mapy.cz?
gyoja
Profil
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.synergit.cz/wp-content/themes/synergit/style.css" media="screen" />
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.synergit.cz/wp-content/themes/synergit/style.css" media="print" />

Není trošku zbytečnost dvakrát odkazovat na jeden soubor se stylem?
sTeeVe
Profil
Mistr
Šipečka je pozůstatek starých stránek, odkazuje na nabídku Skype. Dvojtečky jsem si nevšiml, ale nejsem si jistý, zda by tam měla být, protože jde vlastně o "rozvíjení" věty. Navozuje plynulé pokračování. Menu pořeším. Texty jsem nepsal já, ale upozorním na to povolanou osobu :-). To samé platí o kontaktech, text má na starosti někdo jiný, já můžu jen psát doporučení. Díky moc za tvé podnětné připomínky.

gyoja
Ano je, nevšiml jsem si toho, je to pozůstatek starší verze, ale myslím, že to zásadně nevadí. Důležité je, aby vše fungovalo jak má. Zatím jsem neměl čas se těmito detaily více zabývat. Nicméně díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0