Autor Zpráva
kOkO
Profil
http://www.koart.cz/prace/shop_catch/

Libi ? :)
Timy
Profil
vypadá to dobře, design je pěkný, jen ty položky v menu bych více zviditelnil, zbytek až po převedení do html:-)
kohout
Profil *
Pěkný, ale viděl jsem od tebe i lepší výtvory:-)
Radek Hrabůvka
Profil
TOP nejprodávanější - za jakou dobu?
číslo tečkaTyp mobilu - mezírky skotačí
Dvouletou zárukou bych se nechlubil. Nejlepší ceny na trhu - pokud to není pravda, smrdí to žalobou za nekalou konkurenci. Zboží se dá prohlédnout v kterémkoli kamenném obchodě. Co tak adresa + mapa, kde prodelny najdu, snad to je v kontaktu. Formát tel. čísla je správný pouze u fax. čísla, každý pes, jiná ves.
Co obchodní podmínky, no možná je odkaz na Home.
Můj košík / moje objednávky - Kolik objednávek vejde do košíku? Mám za to že si v jedné objednávce můžu vybrat více druhů zboží. Aspoň stránka Moje objednávky nevypadá jako přehled, co jsem si objednal dříve.
(c) 2005 copyright má svoji entitu. Víc se z obrázku nedá poznat.
Vzhled se mi líbí.
kOkO
Profil
Radek Hrabůvka: Ja jsem delal jen grafickej navrh to co rikas - Nejlepší ceny na trhu - pokud to není pravda, smrdí to žalobou za nekalou konkurenci apod me vubec nezajima ....
kohout
Profil *
1500 Kč, prodáno :) Catch to nakonec usmlouval, že? :)
kOkO
Profil
catch je hovado :-X hnusny
kohout
Profil *
Lol, on mi psal, jak to nakonec usmlouval:)
kOkO
Profil
Catch je vydriduch ale co aspon neco ne :D
kohout
Profil *
Tyjo ale zase sem nečekal, že by se návrhama dalo takhle vydělávat...
kOkO
Profil
1000 moc neni :-/
bohumil
Profil *
pockej, to chces tvrdit ze tenhle design jsi udelal za litr? No to je snad vtip. Kolik ti dali treba za reboss? Na tvym miste bych si uctoval nejmin 10 za redboss a za mobily tak 5-7. Ale vcetne prevedeni do html kodu....
kohout
Profil *
Bohumil: Tady jde jen čístě o návrh :)

kOkO: je fakt, že 1000 moc neni, ale mě v mym věku to stačí :) Jdu trénovat návrhy :D
kOkO
Profil
bohumil. to jo ale uctovat si 10 000 vzdyt by to pak nikdo nechtel :-)
bohumil
Profil *
redboss na to ma:-) I kdyz nevim, jak moc velkej skrblik je ten 18tiletej reditel....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0