Autor Zpráva
Halda
Profil
Před chvílí jsem spustil http://www.czechlogos.com ještě se dolaďují chybky,
ale
už je tam nahráno přes 100 pěkných log, co si o tom myslíte?

Czechlogos.com je galerie log pro inspiraci, tvůrci log jsou rozděleni mezi
freelancers a studia - kvůli rozdílu v ceně a taky počtu lidí co na logu
pracují. Vpravo je žebříček freelancerů a studií, jejichž pořadí je určeno
podle
průměru hodnocení jejich prací (pro grafiky --> zisk backlinku, zakázek; pro
lidi poptávající logo --> možnost posoudit a vybrat si grafika kterého oslovím.
Je to můj první web zaměřen i pro lidi za hranicemi ČR. Je to celé velmi
jednuché, ale myslím si že dostatečné.

Zatím nahraná loga jsou čistě moje sběry z různých portfolií kvalitních
grafiků/studií momentálně asi 50% češi.

Co o tom soudíte?

Nejcennější je pro mě názor grafiků tvořící loga, pokud znáte nějakou kvalitní
továrnu na tvorbu log hoďte jsem klidně odkaz.
Zechy
Profil
Co se designu týče tak se mi líbí. Až nato, že ty co budou jako já bude asi odrazovat ten anglický jazyk :). A nejseš ten Halda co dělal web pro DaeMu?
imploder
Profil
Hvězdičky by měly narůstat směrem nahoru. Je obvyklé, že výš=líp a níž=hůř, ne naopak. Je to matoucí, asi jako kdyby narůstaly zprava doleva (to by vyhovovalo jenom Arabům a jiným národům píšícím zprava doleva; nám co jsme zvyklí na latinku ne).
Halda
Profil
Jo jsem, ty znáš daemonicmu.com ? Hvězdičky dobře díky, nejseš první zkusím s tím co nejdřív něco udělat
Nox
Profil
S těma hvězdičkama nevím...ale chtělo by to takovéto 'vyplnění až po :hover hvězdičku', jak to často je...pak je to člověku
o dost jasnější

Moc se mi nelíbí glow v pruhu, leda kdyby byl nižší a širší možná

Listování optimalizované nejvýš na hráče counter striku (trefit se...)
....taky by mohlo být i nahoře

Input za "the creator is" je dost nahoře, aspoň v Opeře 10

Highest rated logos?

Nevím jestli to může být mnou, ale mám vždycky u requestu na stránku čekání na odpověď tak 2-4 sekundy,
což je fakt hafo, zvášť když se ten web teprve rozjíždí a tuplem že je ráno...možná by to chtělo lepší hosting

Celkově....ten design není můj šálek kávy, ale to je jedno, myslim že je to graficky dobrý, takový lightweight,
a má to svůj styl (ta barva je opravdu zvláštní)
eNk0
Profil *
Pěkné konečně česká galerie :) až na ten jazyk (angličtina).
imploder
Profil
až na ten jazyk (angličtina).
No jo, proč to není česky?

Taky o těch logách nejsou žádné bližší informace, bez toho, aby člověk věděl, k čemu se logo vztahuje, ho těžko může zhodnotit.
Zechy
Profil
No trošku teda odbočim. Ale na DaemonicMU jsem ten co tam hraje za nick HeroesSM HeroesDL :).
Halda
Profil
Input za "the creator is" je dost nahoře, aspoň v Opeře 10

Nechápu co promiň, zkus to prosím trochu lépe popsat.


Česky to není, protože si myslím že všichni rozumí, ale kvůli velkému zájmu plánuji přidat možnost změny jazyka.

Informací je možná málo, ale primární funkce galerie je být inspirací --> nehodnotí se přímo logo, ale to jakou pro mě bylo inspirací nebo jakýsi první dojem k tomu není potřeba příliš informací.

Ano, už přemýšlím o změně hostingu.
RockFire
Profil
Ačkoliv tomu každej skutečně rozumí, je podle mě nelogické dělat galerii českých log v angličtině...
Halda
Profil
není to galerie pouze českých log, ačkoliv tomu každej rozumí na stránky už nyní chodí přibližně 20 lidí denně z Polska, Rumunska, Brazílie, USA, Kanady a Švýcarska (dohromady) => 10% všech návštěvníků, stále ikdyž monitory se šírkou rozlišení 1024 má něco pod 10% stejně se dělají stránky, aby na ně mohli i oni.

Přijde česká verze, ale tak očekával bych to do konce září.


BTW proč česká loga nezpřístupnit i nečesky mluvícím grafikům?
Nox
Profil
Halda
u nás míň jak 3%

proč česká loga nezpřístupnit i nečesky mluvícím grafikům?
tohle je myslím asi nejpodstatnější

Nechápu co promiň, zkus to prosím trochu lépe popsat.
http://www.czechlogos.com/submit.html

položka "the creator is:" a pak je select freelancer/studio, tak (minimálně v Opeře 10) je ten select o dost výš než ten řádek s popiskem

Halda
Profil
„proč česká loga nezpřístupnit i nečesky mluvícím grafikům?“
tohle je myslím asi nejpodstatnější


Jde tu o to, že v galerii nejsou jen česká loga.

Jinak díky, jdu to spravit.
Ofi
Profil
nelíbí se mi ta angličtina (mmám jí radši než čj ale na internetu se snažím prosazovat češtinu) a web o českých logách by měl bát !primárně česky - takže název hezky ceskaloga.cz a zbytek taky česky - a až jako alternativu to může být anglicky..
Halda
Profil
Dobře, napíšu to počvrté web není o českých logách. Pro ty kteří to stále nechápou tak vysvětlení názvu je snad přivede do obrazu!

CzechLogos.com - velká část log, která přidávám jsou od českých grafiků (viz. text na stránce) a vždycky tomu tak bude, protože pochybuji že galerie se rozjede do takové míry jako logopond.com, tak jsem si řekl že když už to tam bude tak nevyrovnaný proč to nepřiznat a nedat podle tomu i jméno, navíc doména volná co víc si člověk může přát:)
Ofi
Profil
v tom případě máš to jméno špatně, a mít ho jenom proto že ta doména je volná je špatný důvod. CzechLogos prostě je a výdy bude znamenat česká loga.. komukoliv..
eNk0
Profil *
Ofi
Asi tak...
Halda
Profil
:-D Opravdu to znamená česká loga? mě nenapadlo ani...

Jinak víte že Novinky.cz mají archív???? Nemají to náhodou taky špatně přece novinky v archívu nenajdeme... asi takhle chytrolíni;)

Omlouvám se za ironii, ale když všechny jiné varianty došly.
Ofi
Profil
Halda
mě je to jedno, nejdřív žádáš o zhodnocení a pak se tomu bráníš tak nevim. Já za blbce nebudu, mě je to jedno...

btw. archiv novinek není nic neobvyklého ani nesprávného...
Halda
Profil
Prosil jsem o objektivní kritiku, ne říct že to mám celé špatně, že nechápu vlastně k čemu má můj projekt sloužit apod.. btw pro mě za blbce už jsi (s prominutím)...

btw. to že i jiná než česká loga patří do galerie log pro inspiraci není nic neobvyklého ani nesprávného...
Ofi
Profil
Halda
však to je objektivní kritika, ale jak tak koukám tak pro tebe jakákoliv kritika je asi subjektivní. A vůbec jsem nic o tom že je to celé špatně neříkal, vyjadřoval jsem se pouze k anglickému názvu, a jak jsi viděl nebyl jsem sám... Z mé strany to byla pouze poznámka a rada jestli jí využiješ nebo ne je tvoje věc, ale přijde mi směšné si tu říkat o hodnocení a rady a pak účastníky s jiným názorem než máš ty častovat blbci. Co jsi čekal? že ti tu každý napíše jak jsi dobrý? Větu „btw pro mě za blbce už jsi (s prominutím)...
prozatím přehlédnu, ale pozor na to co píšeš...

btw. to že i jiná než česká loga patří do galerie log pro inspiraci není nic neobvyklého ani nesprávného...
jo jenže ty to máš opačně, ne všechna loga patří mezi česká loga! v tom je ta chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0