Autor Zpráva
mirous
Profil
Tak snad jsem se poučil z předchozích recenzí.
Jen do mě: http://www.azalka.com/zakazkove-siti ,
ale vyhněte se hodnocení kódu: tvořím to pro lidi, kteří chtějí využít nabízené služby a ne se ponořit do html kódu. Děkuji
Timy
Profil
- neklikací logo
- v sekci ceník se ti rozjede menu na celou výšku stránky, což by dělat nemělo (hlavní menu by se pokud možno nemělo vůbec měnit)
- to menu je takové... moc obyčejné, trochu bych zkrášlil (ale zase ne moc!), možná by pomohlo, pokud by byly položky nižší a při hoveru by se měnila barva pozadí
- asi bych prohodil barvu navštívených a nenavštívených odkazů (viz třeba sekce dámská konfekce), pokud jsou čtyři odkazy černé a jeden červený, spíš kliknu na ten červený v domění, že zbylé už jsem viděl
- do zdrojáku teda rýpat nebudu, i když by to taky zasloužilo drobnou úpravu:-)
mat
Profil
ale vyhněte se hodnocení kódu: tvořím to pro lidi, kteří chtějí využít nabízené služby a ne se ponořit do html kódu. Děkuji

uvědom si ale, že právě díky kódu ty lidi, kteří chtějí využít nabízené služby, tvůj web vidí (nebo slyší, tisknou atd.)
Martin Kuželka
Profil
Příště nezakládej nové téma na web, který již svoje téma má. Díky.
Falco
Profil
- nepodtrhávej nadpisy
- do menu zkus dát hover přes celou buňku
- hlavní pole je nevýrazné (bez pozadí, velký text -nepěkné)
gully
Profil
Jenom taková drobnost.
Kvůli nevyžadané poště bys neměl kontaktní e-mail vypisovat takhle na stránku, ale vyřešit to třeba formulářem přes php skript.
Fred
Profil
ale vyhněte se hodnocení kódu: tvořím to pro lidi, kteří chtějí využít nabízené služby a ne se ponořit do html kódu.
A díky dobrému kódu tu stránku najdou i vyhledávací roboti, lépe jí ohodnotí a ve výsledcích má pak lepší umístění. A navíc se také uživatelům rychleji načítá a šetří to jejich čas a peníze.

Mimochodem pohled do kódu mě říká, že kdybych se podíval v IE, nemohl bych zvětšovat písmo, což je asi problém i pro ty lidičky co se do něj neponoří :-)

body {font-size: 12px}
td {font-size: 12px}
h1 {font-size: 12px}

Jinak jsou stránky příjemné a zobrazují se správně.
mirous
Profil
Děkuji všem. Musím si to postupně probrat.
pa3k
Profil
Táto stránka by ma nepresvedčila aby som si dal niečo ušiť. Chce to niečím zaujať, buď kvalitnejšín textom, alebo grafikou. Veď na tému móda by to malo nejak vyzerať. Ku kódu sa radšej nevyjadrujem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0