Autor Zpráva
flavicius
Profil *
Zdravím všechny účastníky této diskuse,

rád bych vám představil nový linkovací systém Postuj.cZ.

Počínaje dneškem (vlastně včerejškem), bylo spuštěno veřejné beta testování v tomto článku se dozvíte více.

Systém má ambice zavířit vodami linkovacích serverů v ČR, neboť se nejedná o nějakou prach sprostou kopii linkuj.cz (jako dalších x webů).

Zkuste a uvidíte. Nezapomeňte však, že se jedná pořád o testovací verzi, a tak se mohou vyskytnou chyby (ty hlašte prosím do komentářů pod tento článek).

Kdo používá twitter, jistě ocení náš účet na této šlužbě, kde se může dozvědět aktuální novinky.

Děkujeme za každý nahlášený bug a za každý podněcující návrh (navrhovat můžete jak funkce, tak změny designu, či cokoliv vás napadne).
Nox
Profil
Zdravím

tak první dojem - hezká hlavička
1) bohužel se v ní ukázaly (ne moc valné) schopnosti Photoshopu v práci s textem, písmenka nejsou zarovnaná a antialiasing je rozmazaný, ovšem bohužel nevím co přesně s tím, nejspíš zkusit bez písma a přidat ho v jiném softu; trošku bych utlumil outer glow na buttonech (Nový post, ...)
2) dělo je hezké, ale dopisy působí trochu ohraně
3) Na několika místech prvku trochu natěsno, pár příkladů: Přihlášení dole+vlevo, záložky defakto ze všech stran, boxy vpravo - text imho moc blízko "šmouhy" (ale už by bylo dál, takže spíš šmouhu doleva)

4) střední část je hezká, možná by to chtělo do detailů vlevo nějakou barvu
5) pravá část se mi až tak nelíbí - strašně moc druhů písma, ty boxy/napisy nejsou podle mě moc pěkné; v nápovědě je trochu moc velký line-height (jinde není a zrovna tam se podle mě moc nehodí), tmavší písmo než v obsahu (proč?), trochu moc velké písmo ...prostě myslím, že ten pravý sloupec by to chtělo dost přemyslet

6) v patičce bych zltumil ty světlé šmouhy
7) ikona twitteru se mi taky moc nelíbí, hlavně ta barva, glow a to logo je tam myslim taky moc ke krajům, ještě by to chtěo zapracovat
8) minimálně v Opeře 10 je submit Vyhledávání trochu mimo řádek (nahoru)... input bych dal o něco širší
9) obrázek k položce - trvalo mi přijít na to, s čím je zarovnaný, celkem z nich mám pocit, že jsou tam tak nějak náhodně v prostoru...možná by se dalo ho dát doleva nad nebo pod počet hlasů nebo někam
10) Javascripty bych dal až na konec ke GA (lepší načítání stránky)
11) nešlo by zmenšit počet requestů sloučením obrázků? ne že by to bylo pomalé, ale...
a vůbec -> http://developer.yahoo.com/performance/rules.html + yslow
paf
Profil *
Na úvodní stránku dej alespon stručný popis, o čem web je, co je to postování, ne každému to je na první pohled zřejmé a málokomu se to chce luštit

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0