« 1 2 »
Autor Zpráva
Martin Kuželka
Profil
Prosím o kritiku webu http://small-math.hiczechia.info . Díky.
habendorf
Profil
Z about je špatně link na homepage.
Martin Kuželka
Profil
Dík, opraveno.
Timy
Profil
1) neklikací logo
2) asi bych zmenšil ty <h3> nadpisy na úvodní straně, připadají mi, že jsou skoro stejně velké jako <h2> -->Small Math Home Page
3) na úvodní straně jsem nenašel <h1>
habendorf
Profil
Chová se to trochu divně při zmenšování. Zhruba na 650px (na šířku) se na chvíli objeví scrollbar a celý obsah ulítne až pod spodek addsů od googlu, při dalším zmenšování je to zase najednou v pohodě (IE6). A nekliká logo.

Jinak myslím že ten střízlivý až skoro chudý vzhled se k tomu obsahu hodí, líbí se mi to.
Martin Kuželka
Profil
Timy:

ad 1) opravím.
ad 3) h1 tam je - úplně nahoře.

habendorf:

Dík za upozornění. Ten problém se u mě neobjevuje (win 2000, IE6).
Plaváček
Profil
Zvážil bych nastavení min a max-width, protože při mém rozlišení 1280x1024 (občas mívám i vyšší) jsou řádky textu příliš dlouhé a špatně se čtou. Jednoduchý, střizlivý a funkční design je přesně to, co tenhle web potřebuje. Dobrá práce.
habendorf
Profil
Martin Kuželka: poslal jsem ti screenshot
habendorf
Profil
Jinak Plaváček má pravdu, můj kolega třeba standardně používá 1600x1200 (na notebooku!!!) a to by se asi četlo hodně blbě.
Martin Kuželka
Profil
Plaváček: díky. max a min-width taky zvážím.

habendorf: Díky za screenshoty, ten problém v hlavičce jsem už vyřešil, ten druhý zatím ne.
Martin Kuželka
Profil
habendorf: už jsem snad opravil i ten druhý problém. Ještě jednou díky...
habendorf
Profil
Hlavička už je OK, ale ten druhý problém bohužel přetrvává.
flying gentleman
Profil
Nevím jestli je to nějakej bug mýho ff či co, ale když pomocí web developer tolbaru zmenším okno na 800x600, tak se mi nezobrazi vertikalni posuvnik.
Martin Kuželka
Profil
flying gentleman: myslím, že jde o problém u tebe.
flying gentleman
Profil
JJ, už jsem to testnul i na jiných stránkách, je to problém u mě.
Martin Kuželka
Profil
Tak jsem to trochu upravil - přidal jsem max-width na 1024px.
habendorf
Profil
Problém na 650px pořád trvá a nově se objevil i na cca 900px. Něco tam pořád zlobí.
Dero
Profil
habendorf má pravdu.

Skoro bych i řekl, že to vyřeší tohle:

#middle{

margin: 0 200px 0 0;
padding: 20px;
}


Změnit 200px na nějakých 205px - řekl bych, že explorer v některých případech špatně spravuje šířku boxu, pakliže musí zalamovat text. Takže se IMHO (nemám to nijak podchycené, jen intuice) může stát, že tam nějaký ten pixel přibude. Zkus to.

Oprava: 195 => 205, mea culpa.
Martin Kuželka
Profil
Dero: to už jsem taky zkoušel a nic...
Dero
Profil
Martin Kuželka: Jo, koukal jsem na to, když jsi to měl upravené a mě to bylo v pořádku...
Martin Kuželka
Profil
Když jsem to změnil, tak to bylo v pořádku v té šířce, ve které to bylo předtím špatně, ale v jiné se ta chyba zase projevila...
habendorf
Profil
Martine, dělá to ten margin: 6px na .image
Jo a dopiš si rozměry k obrázkům.
Martin Kuželka
Profil
Super, vypadá to, že je to ok. Dík

Rozměry k obrázkům už jsem taky dopsal.
habendorf
Profil
Jj, už je to bezva.
pa3k
Profil
Pekná stránka, triezvy desidn, prehľadný kód.
Timy
Profil
Martin Kuželka
Asi jsem slepý. Ve zdrojáku je toto: <h1>Small Math - computer algebra system written in Java.</h1> Ukaž mi tohle na hlavní stránce. Já to prostě nevidím a ani FF mi tento řetězec není schopný na hlavní stránce najít.
BTW: za nadpisem se nedělá tečka pokud vím
habendorf
Profil
Timy: Když už se koukáš do zdrojáku, tak se podívej taky do stylu. Najdeš tam h1{display: none;}.
Timy
Profil
habendorf
ad 3) h1 tam je - úplně nahoře --> z toho jsem usuzoval, že tam někde být musí a do css jsem se díval, ale asi jsem to musel přehlídnout, nevím, ale už to vidím, dík:-)

A proč je <h1> skrytý? Nějaká nekalá SEO praktika?
Martin Kuželka
Profil
Timy: nic nekalého to není, jedná se o normální textovou alternativu k logu...
Timy
Profil
Martin Kuželka
aha, ok, zase jsem o něco chytřejší:-)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0