Autor Zpráva
HoHo
Profil
Dobrý den,

chtěl bych poprosit o kritiku webu Šlápoty. Píšeme o našich turistických nebo cyklistických výletech jak po tuzemku tak do zahraničí.

Nedávno jsem prováděl redesign celých stránek a přidával jsem nějaké funkce. Co na to říkáte? Líbí se vám design nebo byste něco někde upravili?

Také bychom rádi nabrali v nejbližší době ještě další redaktory, takže pokud někdo z vás rád cestuju a je ochoten občas napsat nějaký článek, budeme šťastni, když se k nám přidáte (více na http://www.slapoty.cz/hledame-redaktory/).

Díky...:)

Odkaz: http://www.slapoty.cz
Chuck
Profil
Po designové stránce je to podle mého názoru pěkné.
Věci jsou jen někdy trošku moc namačkány na sebe. Např. logo a nápis v hlavičce by ocenily pár pixelů místa navíc nad a pod (logem).
Více místa by také bylo vhodné dát pod text v patičce - tam nemusíš místem vůbec šetřit, klidně to prodluž o 50 pixelů...

Ale až na nějaké ty detaily, dobrá práce!
HoHo
Profil
Díky...:) Logo s nápisem jsem malinko zmenšil, patičku trošku roztáhl. Je to takhle lepší?
Chuck
Profil
Ano.
Co se ještě týče patičky, text v ní bych posunul o cca 12 - 16 pixelů výše... U patičky působí lépe, když je dolní padding viditelně větší, jak ten horní.
zatinka
Profil
K zaměření webu mi poněkud nesedí šedé pozadí s ornamenty. Jinak pěkné, přehledné, dobře čitelné.
HoHo
Profil
Chuck
Díky, to jsme nevěděl. Už je to upraveno.

zatinka
A myslíte, že by tam mělo být nějaké pozadí jednobarevné (např. šedé barvy)?
zatinka
Profil
HoHo
Asi bych to neřešila a nechala takto, v globále je to pozadí hezké, jen bych si k turistice představovala pozadí laděné do barev přírody, třeba něco podobného kůře stromů. Ale to by chtělo hodně experimentování a výsledek by nemusel být uspokojivý. Raději to nechte tak, ať si tu hezkou práci ještě nezkazíte, byl to pouze můj subjektivní dojem. Jinak jak říkám podařené dílko.
radas
Profil *
HoHo
otevřel jsem v IE7 článek Zbudovská, nebo-li Svobodná Blata od popisu fotky Zbudovský rybník s výhledem na Dívčice. I on bývá rájem hus velkých. mi fotky utíkaji do prava a text je zdeformovany...
HoHo
Profil
zatinka
Uvidím, jestli se mi povede najít něco povedeného. Každopádně díky za názor...:)

radas
Díky za upozornění, již jsem tuto chybu opravil a mělo by se to zobrazovat dobře i v IE7.
pek
Profil *
Pěkná stránka. Akorát mi tam trochu nesedí ta zeměkoule s otiskem tlapky (není náhodou z GNOME?). Samotné textový název webu je daleko hezčí.
Roman234455
Profil *
Pěkný web, jen ta doména je trochu zavádějící.:)
HoHo
Profil
pek
No, já si myslim, že má aspoň stránka nějaké logo, které není jenom textové... Ale zkusím dát na Vaši radu a kouknu, jak by to mohlo vypadat bez toho... A co jsem se díval na stránky Gnome, tak ten má trochu jinou šlápotu...;)

Roman234455
Ano, máte pravdu, doména nebyla vhodně zvolena, ale teď je již pozdě... Aspoň si jí dobře zapamatují i lidé, kteří se tolik nezajímají o cestování....;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0